Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, RaiD napisał:

U Whyte znaleźli Dianobol. Za to grozi mu 4 lata dyskwalifikacji. Jeśli to się potwierdzi wy..je..ać oszusta na zbity pysk.

Adamek wraca na 1 walkę bo burza zniszczyła mu Mercedesa i musi kupić nowego.... (cytat z niego) ....dramat.

Raczej klasyczne  poczucie humoru Adamka. Słabe ale jednak. Borek od miesięcy mówi, że Tomek musi się pożegnać z polskimi kibicami. Widać, że dopiął swego. 

Od siebie dodam, że w cywilizowanych krajach są normalne ubezpieczenia. Siano za tego mietka  na pewno  już jest na koncie. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie wiem,nie wiem,nie wiem.Z jednej strony odrzuca mnie kiedy patrze na grubasów-jak Ruiz, czy Kownacki, bo nie potrafię ich podświadomie skojarzyc z boksem na najwyższym poziomie, a ze strony kolejnej widzę że mają rezultaty..Skorygujcie mnie jezeli sie myle ale to 120 kg Kownackiego,nie jest czyms co daleko odbiegalo by od tego co wrzucał na wagę przed poprzednimi walkami

Odnośnik do komentarza

To jest mniej niż miał. Pod 130 czasem podchodził bodaj W styczniu od Kiladze był 17kg cięższy. Zobaczymy w nocy. Ja daje 1 albo 2 runda i Kownacki zrobi KO.

 

A w ciągu następnych 7 miesięcy MŚ.

 

"Jako 15-latek ważył 115 kg i w nowojorskiej szkole śmiali się z niego wszyscy."

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Póki co kiepsko to wygląda. Co prawda Adam prowadzi na punkty, ale co z tego jak walka jest dość wyrównana. Wyrównana z typem który przegrał z Adamkiem w 2010. 

 

E: 

Wygrana. Jest rekord ciosów. Ja nie wiem czy Adam tak se, czy Arreola to jakiś terminator, że wytrzymał takie bomby i złamaną rękę :/

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Powiem tak ... hmmm ... ogólnie to super i bardzo się cieszę, że AK to wygrał. Wielkie graty... 

Ale ... tych "ale jest sporo". 

Po pierwsze waga, o której pisałem wcześniej ... no k..ur..wa 120 kg to jest dużo, za dużo co było widać w 4,9 i 12 rundzie gdzie w zasadzie miała być egzekucja na Arreoli ale AK nie miał paliwa ... no jak Adam chce już tak koniecznie dużo ważyć to chociaż te 5 kg mniej ... no to daje komfort bo jakoś to szybciej będzie dotleniał.... to mu brakowało tlenu ewidentnie. Jak nie zrzuci tych kilogramów to musi zacząć walczyć jak legendarny John Ruiz (ten z lat 90-2000) na zasadzie wieszania się i zamęczania oponentów bo na szermierkę na pięści będzie coraz słabszy). 

Po drugie obrona dziurawa jak ser Szwajcarski... te 660 trafionych (z obu stron) to jest zgroza !! Można się jarać, ze super walka ale z "technicznego" punku widzenia to jest dramat. Adam ma 30 lat i jest nieobity, Arreola 38 i dwa razy więcej walk na karku i Adam idzie z kimś takim na wymianę ?? !! ... Ale ok ... poszedł na wymianę i co z tego wyszło ? nic .

Ogólnie Adam bardzo mądrze prowadzi swoją karierę i ja w niego bardzo wierzę, ale kilka rzeczy musi zmienić bo taki Wilder urwie mu łeb.... 

 

Tak poza nawiasem Adam to najlepszy ciężki jakiego mieliśmy od czasu Gołoty (tego sprzed walki z Lennox`em, który tak na prawdę skończył mentalnie Andrzeja). 

No nic, jest wygrana i to jest extra :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Początek walki był super, ale potem zaczęło być coraz nudniej. Spodziewałem się więcej po Kownackim. Niestety wszystko wskazuje na to, że mu zrobią krzywdę i następna walka będzie o pas, bo moda od kilku lat na wystawianie Polaka w walce o mistrzostwo nie minęła. Dalej jara się i Polska i Polonia i hajs jest z tego pewnie kosmiczny. Powinien powalczyć jeszcze według mnie 2-3 walki przed walką o mistrzostwo. To chyba jeszcze nie ten level, ale przynajmniej nie powinno być siary w takiej walce. Zdecydowanie najlepszy nasz ciężki od Gołoty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...