Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie moge sie doczekac tych komentarzy po krytyce szpilki na fanpejdżu typu "ciekawe czy bys mu powiedzial to w tfarz!" :banderas:
 
On jeszcze przed tym nokautem wychodzil na spacer z psem podczas alertu lawinowego w gorach , ciekawe co bedzie teraz  :obama:
Mnie to pewno by wpie..rdo..ił ...
Ale merytorycznie niech jakoś wyjaśni te wszystkie swoje dżemki na światowych ringach ....
Tego nie da się obronić.
Fakt, ch.wo kopać leżącego ale swoim kibolskim chamstwem i nonszalancją sam zbudował swój anty fanklub..
Odnośnik do komentarza

No ja tez bym od niego dostal ale to nie znaczy ze nie mozna komentowac jego wyczynow jako sportowca przeciez xD Ani ja ani ty nie jestesmy zawodowymi bokserami a on tak. I tak jak mowisz sam na to zasluzyl tymi jego ju goin dałny

 

Zreszta polecam obejrzec. Trafilem na to na youtubie jak chyba wildera ogladale .

Piekne :banderas:

 

https://youtu.be/i-zImmBeMgM

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
On trenuje w ogóle coś, czy chodzi tak sobie na walki jak jamnik na wyścigi z tego dow(nene)u.

Szpilka i jego promo jest tak na prawdę konsekwencją posuchy w PL wadze ciężkiej. Tak na serio to nikogo nie mamy. Ok Kownacki ... ale on jest pod skrzydłami Haymona. Ktoś w Polsce interes musi kręcić by to w ogóle jakoś żyło...jakkolwiek. Jak pociąg będzie jechał dalej to może jakiś talent na miarę Goloty sprzed Lennoxa się znajdzie.

 

Odnośnik do komentarza

Laska pańska na pstrym koniu(hue hue hue) jezdzi-a jeszcze te 3 lata temu był ulubieńcem.Ja mam te satysfakcje, ze od poczatku powtarzałem że jest bokserzyną.Pewnie na razie jeszcze posiedzi w boksie, zanim przejdzie do KSW, bo w tym przypadku ta droga wydaje się nieunikniona.Obstawiam że zawalczy jeszcze z kims  z trójki Zimnoch, Wlodarczyk,Ugonoh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...