Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Ruiz zaczyna mnie w...ać. Dobrze wie, że drugi raz mu się nie uda i robi wszystko by nie wyjść do ringu. Najgorsze jest, że podpisał co podpisał i takie cyrki. Hearn idzie mu na rękę z tą Arabią a ten kolejny raz komplikuje ... Teraz to już serio chce by AJ go zmiażdżył w ringu. Nie cierpię takich ludzi.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/waga-ciezka-boks/65570-ruiz-chce-saudyjskich-milionow-nie-podpisze-kontraktu#disqus_thread

Odnośnik do komentarza

Poza tym Arabowie czy to w Arabii Saudyjskiej czy Emiratach bardzo restrykcyjnie podchodzą do wszelakich środków farmakologicznych przewożonych w bagażu. Tam wyjątkowo dobrze sprawdzają, sam się przekonałem na własnej skórze jakiś czas temu, mając międzylądowanie w Dubaju.

 AJ nie może być pewien że uda mu się (albo komuś z jego ekipy) przewieźć jakieś eliksiry dające boosta do staminy i dmg w ringu o co był posądzany wcześniej. Niemniej walka zapowiada się ciekawie, bukmacherzy zacierają już ręce :)

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Poza tym Arabowie czy to w Arabii Saudyjskiej czy Emiratach bardzo restrykcyjnie podchodzą do wszelakich środków farmakologicznych przewożonych w bagażu. Tam wyjątkowo dobrze sprawdzają, sam się przekonałem na własnej skórze jakiś czas temu, mając międzylądowanie w Dubaju.

 AJ nie może być pewien że uda mu się (albo komuś z jego ekipy) przewieźć jakieś eliksiry dające boosta do staminy i dmg w ringu o co był posądzany wcześniej. Niemniej walka zapowiada się ciekawie, bukmacherzy zacierają już ręce :)

 

 

Myślę, że ludzie za którymi stoją miliony, jednak mają swoje sposoby. Przerzuca i kontener koksu jeśli będzie trzeba. 

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak mówi Seba. Znam temat bo ja również jak Kolega w Dubaju tłumaczyłem się z tabletek na żołądek a dokładnie z Mezopralu , który miałem w podręcznym na miedzylądowaniu. Oni tam są ostro są zryci na takie rzeczy. U Saudów pewnie jest jeszcze gorzej.

Ale podejrzewam, że jak obie ekipy przyjadą to pies z kulawą nogą ich nie skontroluje. Inna półka - interesy i kasa. I tu zgoda, że kontener koksu se wwiozą jak będą chcieli. Arabowie to straszni hipokryci.

 

Co do Ruiza to zbierając to wszystko do kupy to niezły parówiak z niego.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gala oczywiście  za darmo u wujka Kurskiego :banderas:

 

Savannah Marshall (W. Brytania) – Daniele Bastieri
Joe Cordina (W. Brytania) – Gavin Gwynne (W. Brytania)
Joshua Buatsi (W. Brytania – Ryan Ford (Kanada)
Charlie Edwards (W. Brytania) – Julio Martinez (Meksyk)
Hughie Fury (W. Brytania) – Aleksander Powietkin (Rosja)
Wasyl Łomaczenko (ukraina – Luke Campbell (W. Brytania)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...