Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zaprasza na pierwszą edycję festiwalu Capital of Rock. Gwiazdą wydarzenia będzie kultowa niemiecka formacja Rammstein. Zespół powraca na scenę po kilkuletniej przerwie. Na festiwalu wystąpią również Limp Bizkit, Bullet For My Valentine oraz OCN. Festiwal odbędzie się 27 sierpnia 2016 na Stadionie Wrocław. 

 

http://www.eventim.pl/capital-of-rock

 

aż się boję jakie ceny wrzucą bo zazwyczaj się cenili

Odnośnik do komentarza

Nie podniecaj się tak.

 

no niektózy tutaj lubią muzykęi  wywołuje  u nich emocje, muzyka to nie tylko  nayebanie sie winem z ekipa w krzakach przed koncertem!

 

grzesiu, aż w koncu prześłucham ten gin.

 

 

e: o jezusku, błędem było omijanie tej płytki

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

Nie podniecaj się tak.

 

no niektózy tutaj lubią muzykęi  wywołuje  u nich emocje, muzyka to nie tylko  nayebanie sie winem z ekipa w krzakach przed koncertem!

 

kolego wyciągasz jakieś tematy sprzed 7 lat :yao:

 

jeszcze te insynuacje że muzyka nie wywołuje u mnie emocji  :frog: 

 

przepraszam że wyraziłem swoją opinię, przecież wiadomo że prawda jest po waszej stronie

:pipi:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem ostatnio na Moonsorrow i ludzie to jednak debile.

Goście mają akurat trasę razem z innym Fińskim zespołem - Korpiklaani i było widać, że niestety znaczna większość publiki przyszła tylko i wyłącznie żeby się poprzepychać na skocznych akordeonowych nutach tych drugich. Niestety podczas gdy Moonsorrow rozpier.dalał system zaje.bistym wykonaniem swojego świeżutkiego materiału, to ludzie stali jak słupy soli nie dając z siebie nic - totalne zero reakcji przez pierwsze pół godziny. Mimo tego zgrzytu chłopaki, choć widocznie rozczarowani, zagrali na 100% - dali z siebie wszystko i naprawdę było to czuć. Pojawił się nawet jeden kawałek z pierwszej płyty, czego się nie spodziewałem.

Pewnie już nie wrócą do Irlandii, ale generalnie polecam każdemu, kto nie miał okazji widzieć ich na żywo, bo rzadko się to zdarza, a płyta wydana na początku tego miesiąca jest fantastyczna. 

 

img_5001a3akmn.jpg

img_5007g9k1w.jpg

 

Jedni i drudzy grali po półtorej godziny, w tym czasie Moonsorrow zagrał 8 kawałków :fsg: , a Korpiklaani 23  :reggie:.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...