Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

A jak spisał się Ozzy? Stał nieruchomo na scenie? Byłem na Ozzym kiedy promowali Scream, no i przeżyłęm niezłą ekstazę, ale kiedy potem oglądałem filmiki na YT, to Ozzy praktycznie się nie ruszał :/

 

 

Ozzy spisał się jak zwykle rewelacyjnie. Jeżeli chodzi o formę wokalną na pierwszym kawałku Black Sabbath minimalnie nie trafiał w tępo potem było bez zarzutu, glos jak dzwon!. Tradycyjnie jest przyspawany do mikrofonu ale czego od niego wymagać? to jest tak jak bym ojca widział zapierdalającego po scenie i drącego ryja a to troche wiekowy Pan na headbanging facet dobija do 70... litości. Ale to co miało być najlepszego czyli muzyka, była na 150 pieprz.onych % . Black Sabbath zawsze słynął z minimalizmu na scenie i tak też zostało Geezer i Tony są mistrzami w tym co robią i nie muszą robić fikołków na scenie. Do tego należy wspomnieć o Tommym Clufetosie który w solówce pokazał że nie trafił do Sabbath przez przypadek.

 

 

 

Jedyny niedosyt  u mnie to marne koszulki i bardzo mała ilośc odręcznie podpisanych egzeplarzy epki The End do zakupu, no ale na tym to polega kto kupił niech się cieszy :(

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A, to kiedyś słyszałem jednak, fajne.

 

Jest chyba jeszcze jakiś 'bardzo depresyjny' Shining, ale mogę się mylić albo mnie oszukali.

No to jest ten niby "depresyjny" czy tam suicidal, uj z tym, to tylko etykietki. Halmstad najlepszy album IMO, wcześniejsze dużo bardziej w stronę ortodoksyjnego BM (też niezłe), a po to już tak niezbyt mi wchodzą.

Odnośnik do komentarza

Ten fajny kawałek. Dobry na jesienne spacery po parku:)

Black metal, ale jedenak nie ma tu dwóch akordów i charczenia odbytnicą.

Tutaj mamy trochę charczenia odbytnicą, ale całkiem przyjemne, kiedy zamierzamy się zabić:

---

Aż mi się przypomniało to:

I mam ciaruski przy 10:37

---

A tego nie słuchajcie chodząc samemu po parku, bo można już z niego nie wyjść:

To chyba jeden koleś robi taką muzę, ten utwór mu się zaje.biście udał.

---

Wrzuciłem kilka świetnych, depresyjnych kawałków BM, chętnie obczaję inne.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...