Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja. Z jednej strony Morbid Angel z Tuckerem za którym nie przepadam i pewnie z materiałem z nowej płyty jak i Heretica plus GtoA ale za to Trey który rzeźbi jak nikt inny. Druga strona to I am Morbid i Dave z materiałem z czterech pierwszych płyt, absolutnie kultowych jak dla mnie ale (pipi) w Bielsku białej. Jakoś trzeba przetrwać to pindolino 6.5 godziny w jedną stronę, tak czy inaczej będzie piękne koncertowe lato :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Otóż widziałem zespół muzyczny Oxbow we wtorek w lońdyńskim klubie The Dome. Sama miejscówka mocno przypominała wrocławski Firlej tylko że brzmienie było zaje.biste. Show trwał jakieś 50 min i szczałem ze szczęścia. Zagrali osiem kawałków z czego sześć z nowej płyty i dwa z The Narcotic Story. Numery z nowego albumy brzmiały super. Eugene, kawał kur.wy ulanej, klasycznie zrobił lekki striptiz ale tylko do portek. Te jego kocie ruchy na scenie. :baderolix: Mieli na merchu zarówno nowe LP [przed premierą] jak i książkę The Thin Black Book. Niestety nie wypowiem się jak brzmi sam album bo nie mam gramofonu aktualnie a nie było w środku digidownloadu. ;/ Poniżej setlista plus link do paru zdjęć gdzieś z fejsa:

 

The Finished Line

A Gentleman's Gentleman

Frank's Frolic

Sawmill

Ecce Homo

Down a Stair Backward

Letter of Note

Host

 

zdj

 

 

ps.

grał też zespół Sumac ale nie wiem po co to kur.wa żyje ;/

Edytowane przez _K_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie miałem nigdy zajawki na Mansona (grał zdecydowanie za miękko jak na swoją prezencję sceniczną), ale The Pale Emperor wszedł mi na miękko. Bardzo dobry album i chociażby z tego tytułu pomyślę nad tym koncertem.

Odnośnik do komentarza

Taki dobry zespół, a taki tragiczny merch. :/ Po ile mieli te koszulki? 60zł?

 

W (pipi)e to mam, 16 lat skończyłem dekadę temu, a okres buntu mam już dawno za sobą. Co ty, (pipi), chciałeś - długopisy, zeszyty w kratkę, przypinki do "kostki" czy może (pipi)one przepocone, u n o r a n e śliną kominiarki?

 

Jak mawiał klasyk, na koncertach trzeba pona(pipi)iać, dać komuś w mordę, a na koniec kupić coś ze sklepiku. Wziąłem białą koszulkę z napisem "Mgła", ale nie pytałem, ile ściągną z karty. Lato idzie, a druga biała koszulka, którą posiadam (z pingwinami z Madagaskaru), nieco się już sprała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Taki dobry zespół, a taki tragiczny merch. :/ Po ile mieli te koszulki? 60zł?

 

W (pipi)e to mam, 16 lat skończyłem dekadę temu, a okres buntu mam już dawno za sobą. Co ty, (pipi), chciałeś - długopisy, zeszyty w kratkę, przypinki do "kostki" czy może (pipi)one przepocone, u n o r a n e śliną kominiarki?

 

Jak mawiał klasyk, na koncertach trzeba pona(pipi)iać, dać komuś w mordę, a na koniec kupić coś ze sklepiku. Wziąłem białą koszulkę z napisem "Mgła", ale nie pytałem, ile ściągną z karty. Lato idzie, a druga biała koszulka, którą posiadam (z pingwinami z Madagaskaru), nieco się już sprała.

 

lol mają słabe te koszulki, nie odleć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...