Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

grali jakieś nowe kawałki?

Nie. Treściwy set, w sumie chyba siedem kawałków, m.in. Further... I, EIF I i II, WHTN I i na koniec WHTN VII i EIF VI. Może Mdłości​ do tego, nie pamiętam.

 

A te dwa supporty to nie moja bajka, ale trochę się z kucami poszturchałem, bo zapłacone było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też już po. Pierwszą kapelę olałem, Cobalt, świetny koncert, raczej kameralny na oko było z 250 osób.Wypowiedziane powitanie po Polsku "chcę się ruchać" rozje.bało publikę :) Dobrze dobrany set Hunt the Buffalo, Throat czy Stomach, na żywo sprawdzają się świetnie. Joshowi w trakcie dwóch pierwszych utworów padała gitara ale techniczni staneli na wysokości zadania i przeszło to bez straty dla kawałka. Mocny ekspresyjny występ, dla mnie trochę krótki ale trzeba pamiętać że headlinerem była inna kapela. Co do występu Ornasii to jest to na pewno coś ciekawego i podejrzewam że gdybym tą kapelę zobaczył na żywo kilkanaście lat temu na kwasikowym wyje.baniu to pewnie lewitowałbym pod sufitem, jednak dla mnie to Cobalt był gwiazdą tego wieczoru. Chłopaki z Cobalt cierpieli na brak jaranka co było napisane na tabliczce przy merchu, więc był też czas na spalenie lolka, pogadanie,piwko,fotki naprawdę spoko chłopy. Co do merchu, Cobalt miał pełno koszulek, jedno cd slow forever i to kilka ostatnich sztuk, plus jakieś naszywki. Typ od sprzedaży był załamany że wszystko się rozeszło a jest popyt. Ornasi: koszulki( świetne) vinyle, cd do wyboru do koloru w bardzo przystępnych cenach. Po merchu było widać kto tak naprawdę powinien grać jako ostatni :)   

 

3d6de3439782.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...