Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

To co zobaczyłem w krakowskim klubie Kwadrat to był obraz nędzy i rozpaczy, bo żeby na takie kultowe kapele jak Grave i Obituary przyszło ok. 200 osób to tragedia:( Chyba nie wszyscy wytrzezwieli z koncertu Slayer/Megadeth i nie zdążyli dotrzeć na czas hehehehe. Szkoda, bo zarówno Grave jak i Obituary nie zawiodło i koncerty było bardzo dobre jedynym minusem była frekfencja a i jeszcze problemy techniczne podczas koncertu Obituary... Podobno dzień pózniej w Progresji też było tylko ok. 200osób

 

Moje niektóre nagrania:

 

Turned Inside Out -

 

Slowly We Rot -

Odnośnik do komentarza

Deftones, wszystko mi jedno. Ale Kylesa i Kvelertak, mniam.

 

Tyle że Kvelertak gra za dwa tygodnie w Katowicach z Comeback Kidem, Ghost Inside i paroma innymi fajnymi za 60 zyla. Podwajać koszty za, powiedzmy, równie dobry line-up i konieczność przebywania w Warszawie? Meh.

Odnośnik do komentarza

Jak trzeba, to i do Warszawy jeżdżę. Ale właśnie mi się przypomniał ten punkowy zaje'bisty koncert w Kato i tam się wybieram na banciora.

 

(Na bank.)

 

 

No ale ty sobie posłuchasz Deftones, zazdroszczę ci tego przeżycia.

 

 

A Kylesa na pewno będzie grać nową płytę, która jest słaba.

 

I będzie tłok i złe warunki.

Odnośnik do komentarza

No ale ty sobie posłuchasz Deftones, zazdroszczę ci tego przeżycia.

 

 

A Kylesa na pewno będzie grać nową płytę, która jest słaba.

 

I będzie tłok i złe warunki.

 

 

Nie słucham Deftones a Kylese i Kvelertaka już widziałem. <pewnie za rok znowu będą>

 

A co do nowej płyty Kylesy jest równie słaba jak Crack the Skye.

Odnośnik do komentarza

Masorz szatanie, dajesz na początku czerwca do katowic?

3-4.06 będzie Silesian Massacre Fest vol3

skład:

Dodheimsgard, Urgehal, Kampfar, Vreid, Krakow Secrets of The Moon, Mastiphal, Furia, Non Opus Dei, Eternal Deformity, Mord’A’Stigmata, Entombed, Belphegor, Kataklysm, Krisiun, Karnak, Armagedon, Pandemonium, Embrional, Infatuation Of Death, Preludium, Exiled

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...