Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Tej Typie, ale nie jesteś w temacie, nie rozkminiasz podtekstów, jak widać nie znasz również sposobu w jaki Maiden odpisuje na moje posty, tak więc łaskawie nie mów mi nic na temat pokory.

 

Dziś łapiemy trzy punkty, w środę kolejne trzy i tacy eksperci, jak fani Białej Podlaskiej pewnie znowu nie będą mieli pomysłu na superpost. Życie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No byłem dzisiaj na meczu zobaczyć jak NIEBIESCY zwyciężają Lechitów. Spotkanie otwarte, w pierwszej połowie delikatna przewaga Lecha, w drugiej Ruchu. Emocji było masę, również pozaboiskowych. Na początku drugiej połowy 'kibice' Ruchu zaczęli wybiegać ze swoich sektorów, żeby się napier.dalać z policją, która eskortowała Lech do pociągu. Pomijam sam fakt, że się znowu musieli bić, bo to żenada. Zastanawia mnie tylko dlaczego kibiców Lecha nie wpuszczono na sektor? Chłopaki przyjechali 2h przed meczem i czekali w takim zimnie na mecz, a nie zobaczyli ani minuty meczu, bo z niewyjaśnionych przyczyn nie mogli wejść :| W(pipi)iłbym się strasznie. Ciekaw jestem dlaczego tak było... Stona jak się coś więcej dowiesz to napisz, bo ja nie mam dostępu do informacji na ten temat.

 

 

PS: Peszko przy piłce i... "ALKOHOLIK!!! ALKOHOLIK!!!" albo "Choć na jednego, hej Peszko choć na jednego!" :potter:

Odnośnik do komentarza

Figlu, komentator mówił tylko, że :

 

Kibice Lecha po przyjeździe pod stadion zajęli miejsca na sektorze dla gości po czym... zostali stamtąd brutalnie* wyrzuceni. Podobno dlatego że weszli na sektor bez pozwolenia.

 

 

*tak powiedział komentator z OS, nie żebym sobie wymyślał.

 

 

Heh, w sumie dobrze że nie pojechałem na ten mecz, miał być to mój pierwszy wyjazd ale samemu jakoś nie chciało mi się jechać.

Odnośnik do komentarza

Figlu, komentator mówił tylko, że :

 

Kibice Lecha po przyjeździe pod stadion zajęli miejsca na sektorze dla gości po czym... zostali stamtąd brutalnie* wyrzuceni. Podobno dlatego że weszli na sektor bez pozwolenia.

 

 

*tak powiedział komentator z OS, nie żebym sobie wymyślał.

 

 

Heh, w sumie dobrze że nie pojechałem na ten mecz, miał być to mój pierwszy wyjazd ale samemu jakoś nie chciało mi się jechać.

No to chyba komentator źle powiedział, bo nie widziałem na gości na swoim sektorze. Tzn było z 5 osób, które tam tylko stały i coś gadały z ochroną.

 

 

Jak chcesz na wyjazd jechać to wybierz sobie jakiś ciekawy kibicowsko i sportowo mecz, a nie Ruch, gdzie stadion jest strasznie słaby, kibice nie zawsze się starają kibicować, wolą raczej się bić i robić awantury, a poziom piłkarski jest ostatnio tragiczny.

 

 

 

EDIT: No to ja czekam co tam powiedzą :)

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

U Nas na wyjazdy ciężko się załapać. Właśnie najłatwiej na takie mecze. Dopiero jak się uzbiera kilka wyjazdów, to można pomyśleć o konkretnych meczach.

 

Na forum WL nic na temat tego zonka nie piszą, proszą tylko o filmy i zdjęcia z tego, co robiła ochrona. Pewnie za jakiś czas będzie relacja szczegółowa.

Odnośnik do komentarza

fani lecha przybyli do chorzowa i ku ich zaskoczeniu nie czekała na nich eskorta pod stadion na który sami się udali. Około 14 zaczęli wchodzić na trybuny i tu pojawia się największa zagadka bo ochrona zaczęła ich z nich wyganiać. Zrobiło się nerwowo., garska rozbiegła się po pustym stadionie i szybko została wyłapana. Tutaj pojawia się kolejna niewiadoma bo podobno to zajście spowodowało że policja zakazała im wogóle wejść na stadion. Duża grupa zdenerowanych i bluzgających na ochronę i policję a następnie na kibiców Ruchu spowodowała taką a nie inną sytuację . Podsumowując ochrona/ policja ewidentnie dziś całe zajście sprowokowała

Odnośnik do komentarza

Dziś łapiemy trzy punkty, w środę kolejne trzy i tacy eksperci, jak fani Białej Podlaskiej pewnie znowu nie będą mieli pomysłu na superpost. Życie.

 

ups, chyba Wam sie nie udalo. Jak już mówilem, troche pokory stona.

 

 

Życie. Uda się następnym razem, z Polonią.

 

A co do Twojego wpisu, to jak już mówiłem, w (pipi)e byłeś, (pipi) widziałeś, więc Twoje zdanie dla mnie nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Co do sytuacji w Chorzowie:

 

Oświadczenie Stowarzyszenia Wiara Lecha

 

W związku z licznymi artykułami pojawiającymi się w mediach dotyczącymi zajść przed meczem Ruchu Chorzów z Lechem Poznań – stowarzyszenie Wiara Lecha pragnie poinformować.

 

Pociąg specjalny z kibicami Lecha Poznań dotarł na stację Chorzów Batory kilka minut po godzinie 14.30 (zgodnie z ustaleniami organizatora wyjazdu oraz policji). Kibice udali się na stadion w asyście policji. Po dotarciu na stadion przy ulicy Cichej zajęli miejsce na sektorze gości. Wszyscy kibice posiadali bilety na mecz. Po jakimś czasie z niezrozumiałych przyczyn i bez żadnego powodu pracownicy agencji ochrony Skorpion zaatakowali kibiców Lecha przy użyciu pałek teleskopowych, gazu i innych środków przymusu. Kibice Lecha Poznań zostali siłą usunięci z sektora w efekcie działań agencji ochrony. Kilkunastu kibiców odniosło obrażenia - dwóch z nich zostało odwiezionych do szpitala.

 

Stowarzyszenie Wiara Lecha jako organizator wyjazdu odpowiedzialny również za zachowanie Kibiców Lecha Poznań stanowczo oświadcza, że kibice naszego klubu swoim zachowaniem nie dali jakiegokolwiek powodu do interwencji, w szczególności zaś nieprawdziwe są pojawiające się informacje, o wtargnięciu kibiców Lecha Poznań na murawę stadionu lub o innych negatywnych zachowaniach.

 

Stowarzyszenie Wiara Lecha podejmie wszelkie przewidziane prawem działania mające na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji oraz do wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych bezprawnego ataku na kibiców.

 

Zarząd Wiary Lecha

Odnośnik do komentarza

Kibice Lecha, jak zwykle siedzieli spokojnie, delektując się słonecznikiem i pijąc sok marchwiowy Kubuś, aż nagle, niewiadomo skąd, na pełnej kur.wie wpadła banda koksów ze Skorpiona i zaczęła wszystkich napier.dalać czym popadnie. Kilkunastu kibiców wyniesiono w plastikowych workach, zaś pozostali trafili do szpitala (część jest w stanie krytycznym).

Odnośnik do komentarza

Kibice Lecha, jak zwykle siedzieli spokojnie, delektując się słonecznikiem i pijąc sok marchwiowy Kubuś, aż nagle, niewiadomo skąd, na pełnej kur.wie wpadła banda koksów ze Skorpiona i zaczęła wszystkich napier.dalać czym popadnie. Kilkunastu kibiców wyniesiono w plastikowych workach, zaś pozostali trafili do szpitala (część jest w stanie krytycznym).

 

Całkiem możliwe :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...