Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

ba, nawet swoje matki, tak głosi logika gdy uzywa sie slowa "wszystkich"

 

no i Lukas wie też, coś tam burczał do mnie to pewnie sie orientuje

 

 

Tymczasem Stołeczna Duma przegrywa na własnym boisku ze Śląskiem.

 

Hura! :nyam2:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

XD

 

Zerknijcie na plusiki/minusiki w poście Obso. (pipi)łem XD

 

Wracając do meczu, a właściwie do Skorży, ktoś powinien mu powiedzieć że się facet kompromituje takimi scenami. Ja rozumiem że Polski Mourinho [to już drugi, po Michniewiczu ;)] i w ogóle ostatnia nadzieja białych ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

Prawdziwy kibic nie patrzy na boisko, tylko na oprawę. Być może w tej ważniejszej kategorii Legia dzisiaj wygrała (trzy tuskch'uje do jednego tuskchu'ja, czy jak to mierzą).

 

 

No ale generalnie wasza beka jest przesadzona. Legia przegrała jeden mecz, jej. Generalnie każdemu się to zdarza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Legia pokazała wielkie, soczyste, śmierdzące trenerskim geniuszem Maciusia Skorży piłkarskie gów.no.

 

Przed meczem myślałem, że sam Ljuboja zaaplikuje TSP ze 3 bramy, a tu okazało się, że Legia poza golem miała może pół sytuacji. Chylę czoła przed chłopakami z Bielska- pierwsze zwycięstwo w lidze, odbicie się od dna, brama Patejuka, który jeszcze parę lat temu dorabiał jako elektryk, i to wszystko akurat w delikatnie mówiąc, niezbyt przeze mnie 'lubianej' Warszawie.

Potwór się obudził, dawać nam tu Wisłę i Lecha ;)

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka: gdyby Legia miała teraz wygrać zaległy mecz z Zagłębiem, byłaby liderem. No więc, hm, eee, aż tak słaba jest polska liga.

 

 

Można też na to spojrzeć inaczej. Jak już pisałem, Legia-Real 4-0, tak więc Podbeskidzie-Real 6-1. Taki prawdopodobnie byłby wynik bezpośredniego spotkania.

Odnośnik do komentarza

Legia pokazała wielkie, soczyste, śmierdzące trenerskim geniuszem Maciusia Skorży piłkarskie gów.no.

 

Przed meczem myślałem, że sam Ljuboja zaaplikuje TSP ze 3 bramy, a tu okazało się, że Legia poza golem miała może pół sytuacji. Chylę czoła przed chłopakami z Bielska- pierwsze zwycięstwo w lidze, odbicie się od dna, brama Patejuka, który jeszcze parę lat temu dorabiał jako elektryk, i to wszystko akurat w delikatnie mówiąc, niezbyt przeze mnie 'lubianej' Warszawie.

Potwór się obudził, dawać nam tu Wisłę i Lecha ;)

 

pierwszy komplet pkt w Bielsku i już taka krytyka oponentów. Ok, krytykujesz Warszawską Dumę, bez szydery wiec

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Nawet w sklepie pani z kasy musi Ci przyjąć, ale jak widać zarząd Legii stoi ponad prawem polskim. To jest jakiś skandal. Jestem ciekaw jak sąd na to spojrzy jeżeli dojdzie do tej rozprawa. Jedno jest pewne, ten chłopak nie zostanie sam, a Legia takim zachowaniem strzela sobie w kolano (nie po raz pierwszy zresztą) z bazuki.!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Ofsajd

A Ty jesteś

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUBY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a co do tego naczosa to nie znam gościa, ale skoro podpisał półroczny kontrakt tzn że jest starym ogórkiem.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...