Skocz do zawartości

Nowości RPG


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Może Tales of Graces f, albo Xillia ?

 

W sumie myślałem o tym właśnie nie bardzo się rozeznaje w kolejności jaka tam jest bo z żadną z części tej serii nie miałem do czynienia jeszcze od ps1-2. Jaka tam kolejność jest bo sporo tego jest i wyjdzie chyba niedługo jakieś chronicles?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak poczytałem i jako pierwszą gierkę na ps3 wybralem ni no kuni. Cos ma ta gra w sobie co mnie przyciaga. Ale jestem otwarty na inne propozycje bo w styczniu bede robil wieksze zakupy i planuje co najmniej 3 gry lyknac wiec dobrze zebym mial jakies rozeznanie. Na pewno final XIII i co jeszcze hmm?

Taktyczne srednio ale kusi mnie sprobowanie disgaea, tylko od ktorej na ps3 byscie zaczeli? Seria 'tales of' Tez od ktorej zaczac zeby kolejnosc zachowac? A moze cos z atelier, albo rune ocean, jeszcze neptunia jest duzo tego.

Bardzo mi sie podoba z opisu i screenow time and eternity ale nie wiem co myslicie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

The Legend of Heroes: Sen no Kiseki sequel coming to PS3 & Vita in 2014

 
1387449508-1.jpg

The Legend of Heroes: Sen no Kiseki sequel coming to PS3 and PS Vita in 2014, “large-scale” mystery title teased

 

A sequel to The Legend of Heroes: Sen no Kiseki is coming to PlayStation 3 and PS Vita in 2014 as part of the Kiseki series’ 10th anniversary, Falcom announced.

 

The game offers large enhancements in all areas, according to Falcom, including the battle system, event direction, operability, and usability.

 

1387449510-2.jpg

Two additional games were also announced. The first is a top-secret “large-scale title” which we’ll hear more about later on. For now, we have this artwork.

 

1387449422-3.jpg1387449421-4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowe screeny z nadchodzącego Atelier Ayesha Plus na Vitę:

http://gematsu.com/gallery/atelier-ayesha-plus-the-alchemist-of-dusk/january-6-2013/

 

A także gameplay z gry od Nippon Ichi pt. The Witch and the Hundred Knight (premiera w USA/EU w marcu tego roku):

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sporo nowych screenów z nadchodzącej ang wersji Atelier Escha&Logy (premiera w marcu):

http://www.siliconera.com/2014/01/15/atelier-escha-logy-return-giant-batch-english-screenshots/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+siliconera%2FMkOc+%28Siliconera%29

 

Świetnie się to prezentuje, chara design naprawdę cieszy oczy.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejne jrpg na vite, nie mam wyjścia, muszę kupić ten sprzęt.

 

Amerykanie nabędą grę za pośrednictwem sklepów i cyfrowej dystrybucji, mieszkańcom Europy natomiast pozostaje tylko pozyskanie gry drogą cyfrową.

Mind Zero otrzymało w Famitsu ocenę 30/40 (8/7/7/8).

Cena preorderu Mind Zero w dolarach wynosi 39,99$, natomiast cena europejska jest póki co nieznana.

 

r e k l a m a


Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

ano, dosc sporo japonszczyzny spod znaku jrpg obrodzi w najblizszym czasie:

February 11th Danganronpa: Trigger Happy Havoc (Vita)

February 11th Toukiden: The Age of Demons (Vita)

February 21th Ys: Memories of Celceta

March 18th Final Fantasy X HD Remaster (PS3/Vita)

March 18th Final Fantasy X-2 HD Remaster (PS3/Vita)

March 25th Deception IV (PS3/Vita)

April 15th Conception II: Children of the Seven Stars (Vita)

April 22nd Demon Gaze (Vita)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U nas D3 nie wyszła bo wychodziła w okresie jak NISA nie miała "tłumaczeń" opisów produktów w sklepie PS store :)

 

Z tego co czytalem wyszla ale na europe tylko wersja pudelkowa czy zle doczytalem?:) W sumie mozna wyrwac amerykanska. Mogliby dac do plusa tak jak w ameryce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...