Skocz do zawartości

Aktualnie na blacie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Armin van Buuren - Imagine

 

Miałem nie ściągać ale nie wytrzymałem :P Oryginał i tak mam już zamówiony.

 

A albumik po pierwszym przesłuchaniu bardzo mi się podoba;)

 

A kawałek z Jennifer Rene niszczy! !!!

 

Tez sie nie moglem oprzec ;] Ale plytke na pewno kupie, pierwsza wyplata w maju i zamawiam, tym bardziej, ze kosztuje smieszne trzydzies(pipi)are zeta.

Cudowny, przyjemny albumik z mnostwem wokali co akurat mi sie bardzo podoba, a "Fine Without You" z Jennifer Rene bedzie hitem jak nic. Slucham plytki drugi raz i cos czuje, ze jeszcze wieeeele razy ja przeslucham.

 

Taka refleksja mnie naszla, ze nie wyobrazam sobie Armin Only u nas (bo to ze bedzie to jest potwierdzone oficjalnie przez MSM Events) bez malego, goscinnego wystepu Jennifer ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

(pipi)A MAC !! Wrzucac te Imagine ale juz!! OMG!! Czuje, ze bedzie miazga i nic innego nie bede sluchal przez nastepny miesiac!

 

Aktualnie... czekam az ktos wrzuci Imagine od AvB ! :D

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza
(pipi)A MAC !! Wrzucac te Imagine ale juz!! OMG!! Czuje, ze bedzie miazga i nic innego nie bede sluchal przez nastepny miesiac!

 

Aktualnie... czekam az ktos wrzuci Imagine od AvB ! :D

Armin Van Buuren-Imagine-CD-2008-TGX

 

cadf16affd1c00e9d7aa9c1a35fd75c5.jpg

 

Artist ............ : Armin van Buuren

Title ............. : Imagine

 

Genre ............. : Trance

Label ............. : Armada Music

Catalog Number .... : ARMA120

 

Source ............ : CD

Quality ........... : 199kbps avg / 44.1KHz / Joint Stereo

Playtime .......... : 01:18:53 (112.MB)

Release Date ...... : 2008-04-15

 

[Track List]

 

1. Armin van Buuren - Imagine 9:27

2. Armin van Buuren with DJ Shah feat. Chris Jones - Going Wrong 5:36

3. Armin van Buuren feat. Jaren - Unforgiveable 8:04

4. Armin van Buuren - Face To Face 7:29

5. Armin van Buuren feat. Audrey Gallagher - Hold On To Me 7:16

6. Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love 6:01

7. Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never 6:59

8. Armin van Buuren feat. Cathy Burton - Rain 7:11

9. Armin van Buuren feat. Vera Ostrova - What If 7:17

10.Armin van Buuren feat. Jennifer Rene - Fine Without You 6:26

11.Armin van Buuren - Intricacy

 

 

http://rapidshare.com/files/108028621/Armi...8-TGX.part1.rar

http://rapidshare.com/files/108029695/Armi...8-TGX.part2.rar

Odnośnik do komentarza

Calyx & Teebee - Antomy LP - niezłe, muszę jeszcze powałkować

Evol Intent - Era of Diversion - geniusz

Marz - Lung Fu Mo She - elektroniczna to nie jest, ale genialny album Hop/core (?) - właśnie dotarł ORYGINAŁ za 25 zł :twisted:

 

 

Walić wiksiarzy, każdy ma swój świat czy nam się to podoba czy nie. Mnie też nie rusza Armin, Tiesto czy Kalwi&Remik, ale muszę z tym żyć i daje radę.

Zawsze można ich zagłuszyć konkretną jatką D'n'B :P

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza

Krulik, przecież nieważne czego słuchamy, ważne że elektroniki :twisted2: Chyba że tylko do gier i konsol to odnosisz ;)

 

Ja tam uwielbiam się bawić przy d'n'b, ale musiałbym mieć nas.rane w głowie, żeby tego w domu słuchać, przed kompem. Brudas z długimi, tłustymi piórami i w glanach pasuje mi do dramów jak Kalwik i Remik do śpiewania kolęd. Muza elektroniczna to muza elektroniczna, brudasy precz do kopania się po ryjach, cięcia żył i walenia konia przy Kornie.

 

Gwizdków na imprezach to nie widziałem od lat, nawet na Stadium of Sound, gdzie roiło się od dresiarstwa.

 

Aktualnie - 56 kawałków Deadmau5a, które chłopak udostępnił w necie (http://www.ftb.pl/news/57398_5_0/56-kawa%C5%82k%C3%B3w-deadmau5-za-darmo.htm, trzeba być zarejestrowanym). Talent ma niesamowity, ten pakiecik tylko to udowadnia.

Odnośnik do komentarza

koso co masz do słuchania dnb przy kompie, ja słucham tego sprzątając, idąc na uczelnie, na wykładach, czy właśnie siedząc przy kompie :] Nie znam żadnych brudasów słuchających dramów, ale znam kozaczków po solce lubiących "trensy" hehehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...