Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Dla nadchodzącej F1 2011 warto się zaopatrzyć w kierownicę ;). A co do samej kiery, to kup taką na którą nie żal Ci będzie kasy.

 

bardzo tania - DFP (tylko używki)

tania - DFGT

droga - G27

jeszcze droższa - Fanatec GT3 RS

bardzo droga - Thrustmaster T500RS

 

Dokładnych cen nie podaję, bo różnie to bywa. W jednych sklepach jest drożej, a w innych taniej. To samo tyczy się używek... czasem trafiają się świetne okazje i idzie wyrwać kierownicę w dobrym stanie za tzw. "psi grosz" ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Używane DFP i tyle w temacie. Sam mam tą kierownicę już dość długo i jest jak nowa (nawet folie ma na logo). DFP jest rownież lepsza z tego względu, że samemu można sobie ustawić kąt obrotu kombinacją klawiszy. W październiku zamierzam się jej pozbyć, żeby zakupić G27. Oprócz GT5 polecam fenomenalne pod względem fizyki Ferrari Challenge (SCC), Shift 2 oraz Dirt 3. Mega frajda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz do 300zł to z DFP będziesz mega-zadowolony, nic lepszego w tej cenie po prostu nie ma.

 

PS: Shift 2 ma dobry model jazdy jeśli uważnie dobierze się ustawienia (których jest sporo). Najgorszy w tej grze jest imho system kolizji (abstrakcyjne poślizgi przy nawet najmniejszych zetknięciach z przeciwnikiem). Co do Dirta 3 - tak jak mówiłem, można ustawić 900st. w DFP.

Odnośnik do komentarza

Tylko teraz panowie jest taki problem z DFP, że ciężko ją dostać, a cena za używkę jest niemal identyczna jak za używane DFGT. I pomyśleć, że cena kierownic tak w górę poszła przez F1 2011(chyba, że jest jakaś inna premiera gry wyścigowej o której nie wiem) bo jeszcze miesiąc temu cena za nowe DFGT wahały się w przedziale 380-450, a teraz 420-520 masakra.

Figaro jak Ci nie zależy na czasie wypatruj codziennie na aledrogo okazji powinna się jakaś zdarzyć i wtedy kupuj.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tym że Shift 2 nie nadaje się do gry na kierownicy. Poślizgowy model jazdy, mała precyzja sterowania, FF skopane na maksa szczególnie transfer masy - ma się wrażenie jakby w każdym samochodzie zamontowali zbiornik od MANa napełniony do połowy paliwem. Omijać szerokim łukiem :bad:

Michał jeszcze jedno pytanie odnośnie Fanateca GT2. Wiesz może z czego są zrobine łopatki do zmiany biegów w standardzie (plastik, aluminium). Co znajde jakiś filmik czy zdjęcia to carbon z clubsportu :unknown:

Odnośnik do komentarza

W okolicach premiery FM4 mają pojawić się dwie nowe kierownice Fanatec'a. Jedna ma bazować na dotychczasowych podzespołach GT2, a druga to zupełnie nowa konstrukcja mająca zmieść wszystko co się do tej pory ukazało ;). Kiera bazująca na GT2 będzie kosztować pewnie nie wiele więcej niż sama GT2, natomiast ta lepsza kiera poniżej 700 euro pewnie nie zejdzie ;)

 

Jeśli Ci się bardzo nie spieszy to poczekaj na rozwój sytuacji :)

 

Co do zaproszenia, to dzięki, ale z LIVE już od dawna nie korzystam. Ostatnio gram tak mało, że ledwo starcza czasu by przejść cokolwiek w singlu ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wypatruję już tak na bieżąco wszystkich informacji o nowych kierach Fanatec'a (mam już swoją ukochaną GT2 i tylko jej się oddaje :P), ale z tego co mi wiadomo nowe kółka będą multiplatformowe.

 

Dużo informacji znajdziesz tutaj:

 

http://www.fanatecwheel.com/

http://www.911wheel.de/

Odnośnik do komentarza

panowie potrzebuję pomocy! Zaznaczę jednak,z e jestem wyscigowym kazualem w sumie , takim co to Shift 2 jest dla niego symulacją hardkorowa ;-) wiec wybaczcie lamerskie pytania;-)

 

mysle o kupnie kiery do PS3. Jako, ze jestem początkującym gościem mysle, ze wystarczyłaby jakas tansza opcja - np e PE 164 pisali o takiej : MAnta MM26 Compresor Supreme 4 monza. I teraz taK;

 

1 jest sens pobawic sie taką kierą? Ona dzaiła z PS3 w ogóle?

 

2 to pytanie was rozbroi;-) w pokoju growym mam dużą kanapę, której własciwie nigdy nie składam (za dużo zachodu hehe),. Czy jesli położyłbym pedały (gaz# hamulec) na tej kanapie (jest bardzo szeroka;-) to będą zjeżdżac czy da sie pograc w ten sposób (mam nadzieję, ze czaicie o co mi chodzi). Pytam bo nie mam mozliwosci zamontowania innego stanowiska do tego celu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...