Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą :) Dodatkowo jak to jest model rev.B0 i jest ładnie utrzymany, to posłuży jeszcze wieki. Jest to naprawdę niezawodna konstrukcja i trzeba nie lada "talentu" by tą kierownicę popsuć. Co więcej, odnoszę wrażenie, że DFP z końca produkcji są lepiej wykonane pod względem materiałowym niż obecnie sprzedawane DFGT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak masz pieniądze to bierz nową DFGT. Zawsze lepiej mieć nówkę na gwarancji :)... a i sama kierownica jest ciut lepsza. Jest trochę szybsza, cichsza no i ma ten "dzyndzel" do wygodnej zmiany ustawień w GT5 :)

 

Natomiast ja jutro zamawiam najnowsze dzieło Fanatec'a :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jak masz pieniądze to bierz nową DFGT. Zawsze lepiej mieć nówkę na gwarancji :)... a i sama kierownica jest ciut lepsza. Jest trochę szybsza, cichsza no i ma ten "dzyndzel" do wygodnej zmiany ustawień w GT5 :)

 

Natomiast ja jutro zamawiam najnowsze dzieło Fanatec'a :)

To zdaj relację jak już przyjdzie:smile:, ciekawe jak się sprawuję to cudo

 

Dzięki za rady, biorę DFP :)

I mam taką nietypową prośbę.. mógłby ktoś zmierzyć karton z DFP/DFGT? Potrzebuje to na szybko bo nie wiem, czy karton zmieści się do paczkomatu ;)

33x36x29

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

costam.jpg

 

druga kierownica u mnie w domku :) na razie jeździłem 20 minut więc mam problemy z przestawieniem się z 900 stopni na 270, ale mam nadzieję że to kwestia czasu... działa ładnie, FF jest płynny, sama kiera bardzo cicha, a jakością wykonania deklasuje DFGT o parę długości, tak na prawdę to bliżej jej pod względem wykonania do G27 (którą też codziennie ogrywam w pracy podczas przerw) niż do DFGT. Pedały bardzo dobre (chociaż ustępuję tym z G27), kierownica super ergonomiczna, shiftery rewelacyjne... jakby miała 900 stopni to na 100% bym przy niej został, ale z uwagi na niższy kąt obrotu muszę ją mocniej obadać... boję się po prostu że mam już za dużo naleciałości z grania na DFGT więc nie wiem czy tak łatwo przyjdzie mi przestawienie się z 900 na 270 stopni, chociaż dla nowych osób w temacie kierownic ta kiera pewnie byłaby idealna. po testach wypowiem się bardziej szczegółowo i napiszę przy której kierownicy ostatecznie zostaję :)

Odnośnik do komentarza

Można gdzieś kupić LOGITECH G27 RACING WHEEL za 1000 zł ?

 

ja zapłaciłem 600. nówka, oryginał. właśnie sprawdzam stronę UPS gdzie jest moja paczka :)

No fajnie fajnie tylko napisz gdzie wyrwałeś za taką cene :whistling:

 

Fart jak cholera. Byłem już dość w*urwiony poszukiwaniem DFGT w cenie ~400zł. Nigdzie jej nie było. Jak coś to saturn za 500 :/ Na allegro pustki albo wyśrubowane ceny. Więc dzwonię do Logitech'a w Polsce i się ich pytam kiedy będzie jakaś dostawa itd bo nie mam jej jak kupić. I czemu na polskiej stronie Logitech'a nie ma cen a na innych jest. Koleś odesłał mnie do ogólnoeuropejskiego sklepu gdzie pojawiły się ceny i dał 50% zniżki na jeden produkt :) Już miałem brać DFGT za 60€ jak na szybko zdałem sobie sprawę, że mogę mieć G27 za 150 € !!! Szybkie płacenie ( "tato pożycz kartę kredytową !!!" ) i poszło. Czy była to promocja świąteczna czy nie tego nie powiem. Koleś zadał mi pytanie czy miałem coś z Logitecha. Powiedziałem, że miałem myszkę mx500 ale padła. W mailu, w którym otrzymałem promocyjny kod jest wpisane info na temat mojej zepsutej myszki. Jak w ramach pocieszenia dostałem 50% :) Musicie dobrze zagadać ale nie gwarantuje Wam sukcesu :)

UPS mówi, że paczka przeskoczyła 2 punkty w Niemczech i jedzie dalej :D

Odnośnik do komentarza

Oficjalna cena i data premiery Thrustmaster t500 rs w Polsce:teehee: jestem bardzo ciekaw czy ktoś to w Polsce zakupi :biggrin: Liczyłem na maks jakieś 1800zł, a nie 2400 masakra jednym słowem.

 

@Michał ja również czekam na jakąś mini recenzje tego fanateca:thumbsup:

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...