Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

 

n00b mode:

wchodzę do saturna a tam dwie kierki ferrari trustmaster, tylko że jedna za 500 złotych a druga za 1700... o co ho?

 

Jedna pewnie model T300 Ferrari GTE a ta tansza to Ferrari 458 Spider, Ta za 1700zł to jest to samo co T300RS tylko ze kierownica ma znaczek Ferrari (kiery mozna wymieniac jakbyco)

 

 

Można też dokupić cały mechanizm do zmiany biegów. I pedały też nawet te od T500RS współpracują. Tylko nie wiem gdzie je oddzielnie dokupić. To miałbym idealny zestaw. Kierownica T300RS z łopatkami które ruszają się jak w G27 i pedały od T500RS ze sprzęgłem. 

Odnośnik do komentarza

 

 

n00b mode:

wchodzę do saturna a tam dwie kierki ferrari trustmaster, tylko że jedna za 500 złotych a druga za 1700... o co ho?

 

Jedna pewnie model T300 Ferrari GTE a ta tansza to Ferrari 458 Spider, Ta za 1700zł to jest to samo co T300RS tylko ze kierownica ma znaczek Ferrari (kiery mozna wymieniac jakbyco)

 

 

Można też dokupić cały mechanizm do zmiany biegów. I pedały też nawet te od T500RS współpracują. Tylko nie wiem gdzie je oddzielnie dokupić. To miałbym idealny zestaw. Kierownica T300RS z łopatkami które ruszają się jak w G27 i pedały od T500RS ze sprzęgłem. 

 

 

Tak wiem, ale zakupic pedałow od T500RS nie mozna, Thrustmaster wypuscil inne nowe pedały (link: http://allegro.pl/thrustmaster-t3pa-add-on-trzy-regulowane-pedaly-i4947650519.html) ze sprzegłem ale imo ale maja lepsze cechy i gorsze od pedałow z T500RS. Ja sobie zakupiłem pedały od Logitecha G27 i tylko teraz dokupic skrzynie z T500RS i mam odpowiedni komplet ;)

Odnośnik do komentarza

Te od logitecha działają z T300RS ??? Jak?? 

 

Tak :)

http://www.ricmotech.com/product_p/rmt-t500w2g27p.htm

Zamowilem, działa idealnie :)

 

Generalnie jak masz T300RS to polecam Ci jeszcze pobrac najnowszy FW przez PC, od momentu sciagniecia najnowszego FW kierownica mi działa znacznie ciszej (wiatraki wylaczaja sie znacznie szybciej) i generalnie jakies tam poprawki blablabla

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprzedałem swoją G27 z oczywistego powodu. Miałem zamiar kupić T500RS ale te nie ruchome łopatki mnie jednak nie przekonują. Musiałbym kupić inne kółko, np Ferrari Add-on. To miałbym dobry zestaw z pedałami jakie chce mieć. 

 

Ale teraz widzę że wystarczy kupić T300RS, ruchome łopatki za kierownica, dokupić używaną G25 za grosze dosłownie i można śmigać bez stresu.  :sorcerer: Dzięki za link. Też kupie w marcu jak wyjdzie P.Cars. 

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że najbardziej mnie interesuje właśnie T300RS. Żałuję jednak, że nie ma w ofertach firm specjalizujących się kierownicami sprzętu pod X1/PS4 albo PS3/X360...  :wub:  Część modeli Thurstmastera to wręcz kalki kierownic pod inną platformę,  a w takim przypadku żadne adapter albo inne kombinowanie nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Ja sprzedalem G25 w październiku, nie ma co szukac rozwiazan kompromisowych, nowa konsola potrzebuje nowego kółka. Dlugo zwlekalem bo nie bylo w co grać, ale project cars sie zbliża, pozatym driveclub jest teraz naprawde za(pipi)isty. I na koniec jeszcze te forumkowe zawody, przez was musialem sie pozbyc pieniędzy z konta mojej kochanej zony.Mam nadzieje ze jestescie z siebie dumni, biedaczka bedzie miala ograniczony budżet na zakupy w tym tygodniu! T300RS Zamowione :D

Odnośnik do komentarza

kiedyś znalazłem filmik, że t100 działa nawet z drive clubem, ale nikt tego ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Ponoć ma działać z project cars, ale tego się nie dowiemy, dopóki gra nie wyjdzie, bo lepiej pokazywać filmiki, jak kropla deszczu się rozmazuje na telewizorze niż pokazać z jakimi kierownicami na 100 % gra będzie działała. Dla mnie będzie to strzał w kolano sony i M$ jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się w pełni działająca ze wszystkimi grami wyścigowymi kierownica za ok 500 zł z FF

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...