Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno juz niedługo PS4 otrzyma wsparcie G27.

Wreszcie Logitech zrozumiał za pieniadze były na wyciagnięcie ręki.

 

No do chxja. 

 

Niepotrzebnie sprzedałem skoro dostanie wsparcie.

Ale grać nie było w co do i pora przyszła sprzedać nie żałuje tym bardziej że skoro G29 jest już na horyzoncie a ja posiadałem Driving Force Pro, potem G25 po niej G27 więc w obecnej sytuacji najsensowniej będzie mi kupić właśnie G29.

 

Wiernie trwam przy Logitechu :D

Odnośnik do komentarza

nie ma, są plotki, ostatnia plotka brzmi, że za kilka miesięcy kończy się jakiś patent na FFB ktory ma logitech ale nie widze powiązana z kompatybilnością z PS4.

 

Z tego co pamiętam Logitech całkowicie zaprzestał produkcji peryferii dla graczy, tj pady, kierownice, joysticki itd, nie sadze zeby nagle "otworzyli fabryki" znowu i zaczeli produkowac g29.

 

Wsparcie G27 to IMO jedynie decyzja należąca do Sony, wątpię, żeby Logitech coś tutaj interweniował i blokował kompatybilność w jakikolwiek sposób.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Podobno juz niedługo PS4 otrzyma wsparcie G27.

Wreszcie Logitech zrozumiał za pieniadze były na wyciagnięcie ręki.

Masz jakis link do newsa?
Gość z GTplanet napisał do Logitecha.

W odpowiedzi dostał

Nazywam się Kenneth V. i jak rozumiem, potrzebujesz mojego wsparcia w problemie z twoją kierownicą G27.

Na ten moment nie mamy dokładnych widełek czasowych w których dodamy wsparcie tej kierownicy do PS4. Ale tak, pracujemy nad dodaniem obsługi naszych kierownic przez PS4. Skupimy się jednak na G27 i nowszych modelach.

Odnośnik do komentarza

nie ma, są plotki, ostatnia plotka brzmi, że za kilka miesięcy kończy się jakiś patent na FFB ktory ma logitech ale nie widze powiązana z kompatybilnością z PS4.

 

Z tego co pamiętam Logitech całkowicie zaprzestał produkcji peryferii dla graczy, tj pady, kierownice, joysticki itd, nie sadze zeby nagle "otworzyli fabryki" znowu i zaczeli produkowac g29.

 

Wsparcie G27 to IMO jedynie decyzja należąca do Sony, wątpię, żeby Logitech coś tutaj interweniował i blokował kompatybilność w jakikolwiek sposób.

 

Nie wiem o jakich plotkach piszesz. Są już dwa zdjęcia pokazujące dwa modele a w zasadzie jeden i ten sam model kierownicy G29 z innym logo firmujące linie G w Logitech, jest też inne zdjęcie kartonowego pudła pod biurkiem biura które przeprowadza za pewne testy owej nowej kierownicy. Tak więc o plotkach nie ma tutaj mowy. 

 

Wszystko to wskazuje na to że za kilka miesięcy Logitech wypuści na rynek nową benchmarkową kierownicę która wyznaczać będzie nowe standardy podobnie jak to miało miejsce z kierownicami G25 i G27. Coś tak czułem że Logi miejsca na podium nikomu nie odda i moje przeczucia okazują się być prawdziwe. 

 

Dziś zamiast inwestować w T300RS poczekam jeszcze dłużej, na razie dzięki Wiedźminowi nie spieszy mi się do pCars. Pogram dopiero na nowej kierownicy Logitech'a 

Odnośnik do komentarza

Nie gralem na drogiej kierownicy. Bo w stosunku jakości do ceny G27 przez długi czas byla bezkonkurencyjna.

 

Oczywiscie rodzina Thrustmastera technologicznie przewyzsza to co Logitech ma do zaoferowania ale nie za tak małe pieniądze.

 

Narazie czekam na wiecej sprawdzonych informacji co do tego czy kierownica dziala juz na tych paskach czy nadal na silnikach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

flereinformationerlogitechs_1461534_650x

 

  • Kierownica będzie kompatybilna TYLKO z PS3 i PS4
  • Nie będzie działać z PC, ponieważ G25 oraz G27 działają. (moderzy podołają :D )
  • Cena w granicach 180 Euro co daje w przeliczeniu jakieś 750 - 800 zł (ciężko w to uwierzyć)
  • Kierownica sprzedawana będzie z pedałami ale bez gałek zmiany biegów które będzie można dokupić oddzielnie

 

As you may have heard, news of Logitech’s return to the sim racing hardware market recently hit the web, with pictures of what appeared to be the G29 Driving Force. Now, more details and a new photo of the wheel’s packaging have leaked, via a report recently published by GameReactor.

According to their “sources close to Logitech”, the wheel will only be compatible with the PS3 and PS4. That leaves out the PC, which was famously well supported by the wheel’s predecessors, the G25 and G27.

It will reportedly be sold for €180 (that’s roughly $212 USD at current exchange rates), including a pedal set which closely resembles those shipped with the G25/G27. A shifter will be available as a separate add-on.

GameReactor’s source cites a full reveal of the wheel later this month, which would be expected, considering E3 – the gaming industry’s largest show – kicks off on June 16th.

 

Póki co to przecieki i niewiele wiadomo ile z tego się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...