Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Do Xbox'a dobrych kierownic już nie produkują. Możesz się porozglądać za Logitech DriveFX, może jakąś używkę w dobrym stanie znajdziesz... ewentualnie jakiś sklep ma jeszcze jakieś niedobitki na magazynie. Tak czy siak ta kiera do rewelacyjnych tez nie należy, ale za małe pieniądze nic lepszego nie ma :confused:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko widzisz, z używanymi kierownicami nigdy nic nie wiadomo. Pa fotkach ciężko ocenić ogólny stan kierownicy... czy nie ma jakichś luzów, czy mechanizmy nie są zarżnięte i nie wydają dziwnych dźwięków itp. Ten model nie jest także tak trwały jak np. Driving Force Pro. Miałem tą kierownicę jakiś czas, kupiłem nówkę za 170 zł i po pewnym czasie pojawił się problem z mocowaniem potencjometru. To akurat udało mi się naprawić, lecz nie długo potem całkowicie przestały działać "łopatki" od zmiany biegów, i kierownicę sprzedałem za bezcen koledze. Kumpel gra tylko na automacie, więc dla niego to nie problem.

 

Także dobrze się zastanów, zapytaj sprzedającego o ewentualną gwarancję rozruchową, abyś mógł sprzęt przetestować czy nie posiada jakichś ukrytych wad itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czesc, jestem świeży w tym temacie.

zwykle gram na "Arcade Stick'u" w Tekken'a, ale skoro moda podąża do przodu to postaram sie jej dotrzymać kroku.

proszę was o pomoc przy wyborze kierownicy pod Gran Turosmo'5, bo nie wiem czego szukac?

może LogiTech?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Nic nam nie zostaje, bo nawet ten badziew od M$ oraz Logitech DFX nie są już dawno produkowane.

Ano niestety, mówiłem raczej w kontekście, że zostaje tym co już mają, ewentualnie trafienie używki, ja swojego FX'a kupiłem od kumpla za 150zł, do weekendowego pocinania w Forze wystarcza, ale szału nie ma. Dla mnie to największa porażka tej konsoli - brak obsługi porządnych kierownic Logitecha.

Odnośnik do komentarza

Tiaa Fanatec, czyli 1000zł na dzień dobry ;) Na polygamii dziś pokazywali jakąś nowa kierę Datela kompatybilna z x'em, ale wyglada na ten sam szajs co Madcatz, więc nadal zostaje nam albo Logitech FX albo badziewna kiera M$ :/

G27 to też tysiak na dzień dobry. Lepszy rydz niż nic ;)

 

E:

MichAelis sprawdź to:

http://wheelstandpro.pl/index.html

O ile się nie pomyliłem (z pamięci googlowałem ;)), to ten sprzęt ma bardzo dobre opinie (chyba nawet w psx było testowane i na naszym forumku ktoś się pozytywnie wypowiadał).

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

Tiaa Fanatec, czyli 1000zł na dzień dobry ;) Na polygamii dziś pokazywali jakąś nowa kierę Datela kompatybilna z x'em, ale wyglada na ten sam szajs co Madcatz, więc nadal zostaje nam albo Logitech FX albo badziewna kiera M$ :/

G27 to też tysiak na dzień dobry. Lepszy rydz niż nic ;)

 

E:

MichAelis sprawdź to:

http://wheelstandpro.pl/index.html

O ile się nie pomyliłem (z pamięci googlowałem ;)), to ten sprzęt ma bardzo dobre opinie (chyba nawet w psx było testowane i na naszym forumku ktoś się pozytywnie wypowiadał).

Udalo mi sie to wygooglowac wlasnie, ale dawac za podstawke tyle samo co za kierownice to chyba przesada :-(( przykrecenie dfgt do taboretu ma sens? Cy bedzioe sie bujał podczas gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...