Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

kombinacja na obrót by mi się przydała...zaraz poszukam

 

jestem skazany na taką zagrywkę bo nie mam do końca stabilnego stojaka pod kiere,kupiony z ikei :D

no i sam prolog również nie obsługuje 900 stopni obrotu

 

 

p.s nie udało mi się znaleźć tej kombinacji obrotu do prologa,jak by ktoś mógł się podzielić wiedzą był bym wdzięczny

Edytowane przez poli_x
Odnośnik do komentarza

Zainteresowanych kierownicą LOGITECH GT odsyłam do sklepu 3kropki bo mają właśnie promocję na ten model. 366 złociszt + przesyłka także w porównaniu do cen z allegro jest dobrze.

Ja już zamówiłem i do tego FORMULA1 2010 także od jutra powinno być ostre cioranie :)

 

W temacie stojaków kupnych- czy są jakieś sensowne alternatywy dla trochę drogiego Wheel Stand Pro???

Odnośnik do komentarza

Zainteresowanych kierownicą LOGITECH GT odsyłam do sklepu 3kropki bo mają właśnie promocję na ten model. 366 złociszt + przesyłka także w porównaniu do cen z allegro jest dobrze.

Ja już zamówiłem i do tego FORMULA1 2010 także od jutra powinno być ostre cioranie :)

 

W temacie stojaków kupnych- czy są jakieś sensowne alternatywy dla trochę drogiego Wheel Stand Pro???

 

 

BigRaceSim AluFor1 na www.proline.pl za 199zl jest, ale niewiem jak jest z jakością wykonania i komfortem grania na nim. Sam jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sprawa z używaną Logitech Driving Force GT? Opłaca się inwestować, czy lepiej dołożyć i brać nówkę? Na Pchlim jest jedna oferta (klik), właściciel wspomina o jakimś skrzypieniu i piskach - czy to może zapowiadać jakieś większe problemy?

Edytowane przez Aleks
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i zdaje się Fanateca do X360 sobie jednak nie kupię :confused: Jak już praktycznie zdecydowałem się na zakup, to okazuje się, że modelu Porsche 911 Turbo S już nie produkują, a to był jedyny model działający z klocem. Zastąpiony on został modelem Carrera, który współpracuje jedynie z PC i PS3.

Cóż to się stało, że Fanatec przestał produkować kierownice do Xa ? Najpierw z produkcji swoich kierownic wycofał się sam MS, później Logitech zaprzestał produkcji DriveFX, a teraz jeszcze Fanatec :confused:

 

Konsola na której są najlepsze racery pozostaje bez kierownicy... no po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Opór stawia, ale nie ma to kompletnie nic wspólnego z efektem Force Feedback.

Axial Feedback bazuje jedynie na wibracjach, które działają podobnie jak te w padzie... czyli jak najeżdżasz na tralki, to powstałe w ten sposób wibracje powodują pewien opór, ale nie ma to kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością. W prawdziwym FF gdy np. zaatakujesz krawężnik lewym przednim kołem, to dostaniesz "strzała" w kierownicę w dokładnie takim kierunku jak w rzeczywistości. Oczywiście wiele zależy tu też od samej gry - wzór do naśladowania i najlepszy tytuł do testowania kierownic z FF to rFactor na PC - tam FF jest arcy genialny. Nierówności na torze w Bahrajnie to mistrzostwo :)

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie nie wiem czy już ktoś poruszał tą kwestię. Mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem Logitech G27, zbudowałem sobie do niej stojak i generalnie jestem bardzo zadowolony, tylko niech mi ktoś powie czy ta kerka będzie miała pełne wsparcie w GT5? w Prolog nie da się jej kompletnie ustawić. nie działają łopatki zmiany biegów ani sprzęgło, już nie wspominam o tym że nie ma możliwości przypisania czegokolwiek do przycisków na kierownicy. Może ktoś wie czy jest jakaś aplikacja umożliwiająca kompletną konfiguracje tego sprzętu?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie nie wiem czy już ktoś poruszał tą kwestię. Mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem Logitech G27, zbudowałem sobie do niej stojak i generalnie jestem bardzo zadowolony, tylko niech mi ktoś powie czy ta kerka będzie miała pełne wsparcie w GT5? w Prolog nie da się jej kompletnie ustawić. nie działają łopatki zmiany biegów ani sprzęgło, już nie wspominam o tym że nie ma możliwości przypisania czegokolwiek do przycisków na kierownicy. Może ktoś wie czy jest jakaś aplikacja umożliwiająca kompletną konfiguracje tego sprzętu?

 

 

 

Będziesz miał pełne wsparcie swojej kiery w GT5. Takie aplikacje to tylko kiedy grasz na PC.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba jednak sie zdecyduje na kiere i chcialbym zakupic podstawke do df gt941, co jest najtansze moglby ktos zarzucic linkiem do czegos koknkretnego.

Widze ze oprocz allegro ciezko dostac ta kierownice, czy sie myle?;)

 

jak szukasz sklepu "stacjonarnego" we Wrocku proline http://www.proline.pl/?p=LOG+941-000021

w MM czy saturnie pewnie są ale ceny oscylują w granicach 500zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...