Skocz do zawartości

2D DOJO


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zwykły emulator trybu konsolowego z MVSa. Jak ktos nadal gra w to na emu to tam powinien zostać, ew. czekać na jakąs ostrą zniżkę (chyba, że jest się maniakiem). Tryby graficzne to defaultowe okienko na połowę ekranu (+dodatkowe tła albo ich wyłączenie), większe okienko scalujące się z wyskoscią ekranu, stretch, filtr rozmywający pixele oraz 2 rodzaje scanlines. Od razu napiszę, że online boję się sprawdzić. Co to innych trybów to dostajemy "story" (arcade z automatu), time attack, training oraz galerię. Jest jeszcze kilka tipsów z sekretami jak np. to w jaki sposób wybrać trzeci styl walki EX czy ukryte postacie. Wklepujemy to jak za starych czasów wciskając specjalne kombinacje kierunków podczas wyboru postaci. Nic się w tym aspekcie nie zmieniło. Kupiłem jako fan żeby wesprzeć SNK i być swiadomym legalnosci posiadania tego portu lol. To jest jedna z tych gier, które gram dla przyjemnosci w trybie arcade/story.

 

 

 

Ludzie skarzą się w necie, że gra się zawiesza na planszy z płonącym domem - ja czegos takiego nie uswiadczyłem ale dodam, że grałem na tej planszy jedynie w story. Może gdybym wybrał ją w treningu to zaliczyłbym freeze'a.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Garou:Mark of the Wolves zmierza na PSVita i PS4:

 

SNK Playmore is bringing Garou: Mark of the Wolves to PlayStation 4 and PS Vita as a digital title in partnership with Sony Interactive Entertainment America Third Party Production, the company announced.

Developed with Code Mystics, the PlayStation versions of the game will be cross-buy, and feature cross-play functionality and online multiplayer. There will be a new Gallery Mode where you’ll unlock concept art from Mark of the Wolves and the Fatal Fury series, as well as the game’s original soundtrack available to sample in the game menu.

A release date was not announced.


Read more at http://gematsu.com/2016/07/garou-mark-wolves-coming-ps4-ps-vita#ZfzS0gVzQBehxwDg.99
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

W Japonii wystartowało dzis wielkie swięto SF3, największy dwudniowy turniej tej gry. W sobotę grały pięcioosobowe drużyny podyktowane konkretnym postaciom jak np. 5 x Ken czy 5 x Dudley. Brało w tym turnieju udział 61 pięcioosobowych drużyn! Grand Finals zostały własnie opublikowane na yt

DeshikenKFG co za (pipi)ona MASZYNA :D

 

Własciwy turniej rozpocznie się jutro i wezmą w nim udział teamy składające się z dowolnie wybranych przez graczy postaci. Na rozgrywki czeka 91 pięcioosobowych drużyn! To jest 455 graczy grających na po(pipi)ańsko wysokim poziomie! 455 graczy! Ta gra ma się tam naprawdę bardzo dobrze :D

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co prawda od 15 lat można grać w te gry na emulatorze ale jeśli ktoś (np. ja) by chciał zapłacić za legalną wersję żeby poniekąd wesprzeć twórców gry to szykuje się sentymentalna podróż w czasie. Dla mnie seria Real Bout (coś jak Alpha w SF) była zawsze lepsza od Fatal Fury czy Art Of Fighting.

 

EDIT: Prawdopodobnie będą to wersje z Ps2 więc ZAORAĆ! Niech (pipi)ą z tymi konwersjami. Zapłaciłbym pełną cenę za głupi emulator NeoGeo a nie za długie loadingi z Ps2. Poczekam na zniżkę i kupię za 15 zł.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Z takich ciekawostek w powijakach jest zamysł wyprodukowania duchowego następcy Eternal Champions z Segi MD/CD

Z tego co wiadomo to rzekomo ma nad tym tworem pracować jeden z twórców oryginalnej gry, Michael Latham. Autorzy nie mają praw do tytułu więc stworzą nowe IP w oparciu o stare zasady panujące w grze Segi. W sieci pojawił się także poll, w którym badają zainteresowanie ewentualnymi przymiarkami do produkcji gry

https://goo.gl/rb9XVi

Pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie ale można zagłosować :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...