Skocz do zawartości

2D DOJO


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco polecam wszystkim ten kanał salonu gier Mi-ka-do. WIele lat temu zniknęła mi ich strona z filmikami, dopiero wczoraj odnalazłem ich na YT.

https://www.youtube.com/channel/UCPrifqgoJmq7UgmRkZUKTJQ

 

Japończycy urządzają turnieje w stare arcadeowe gry. Czego oni tam nie mają :obama:

 

- Tekken 3

- Virtua Fighter 2

- Fighting Layer

- Fatal Fury Special

- Hat Trick Hero

- Daytona USA

- Soul Calibur 3 AE

- Gals Panic S2

- Kaiser Knuckle

- VF4 EVO

- T5 DR

- Marvel Superheroes vs Street Fighter

- Samurai SHodown 2

- World Heroes Perfect

- Capcom vs SNK 2

 

mógłbym wymieniać tak w nieskończonosć. To prawdziwa studnia bez dna

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gorąco polecam wszystkim ten kanał salonu gier Mi-ka-do. WIele lat temu zniknęła mi ich strona z filmikami, dopiero wczoraj odnalazłem ich na YT.

https://www.youtube.com/channel/UCPrifqgoJmq7UgmRkZUKTJQ

 

Japończycy urządzają turnieje w stare arcadeowe gry. Czego oni tam nie mają :obama:

 

- Tekken 3

- Virtua Fighter 2

- Fighting Layer

- Fatal Fury Special

- Hat Trick Hero

- Daytona USA

- Soul Calibur 3 AE

- Gals Panic S2

- Kaiser Knuckle

- VF4 EVO

- T5 DR

- Marvel Superheroes vs Street Fighter

- Samurai SHodown 2

- World Heroes Perfect

- Capcom vs SNK 2

 

mógłbym wymieniać tak w nieskończonosć. To prawdziwa studnia bez dna

Heh, obejrzałem turniej FF: Special i mam pytanko. Na japońskich automatach jest dostepny tryb VS?

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po emocjnującym seansie z VF3 2on2. Komentator napierdalał jak wściekły, ale miał powody, bo walki były emocjonujące. Mam słabość do VF3 (szczególnie areny mają kozacki klimat) chociaż najlepszą w historii chyba już na zawsze pozostanie dla mnie VF4:EVO.

 

Looknąłem też na Fighting Layer od Ariki, bo nigdy nie widziałem gameplayu z tej gry, a SFEX2 to byla dla mnie religia na pierwszym pleju.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OMFG!!!!

http://shoryuken.com/2015/12/05/snk-playmore-bringing-the-last-blade-2-to-playstation-4-vita/

 

lastblade2-750.png?resize=640%2C300

 

With all the news surrounding Street Figher V and King of Fighters XIII during the PlayStation Experience keynote, it would be easy to look over the quick announcement Sony’s Gio Corsi made regarding an old-school fighter called The Last Blade 2.

SNK Playmore and Code Mystics are currently working on bringing The Last Blade 2 to both PlayStation 4 and PlayStation Vita. While not as popular as the developer’s other franchises, this classic title still holds a special place in fighting game history thanks to its weapons-based gameplay mechanics and beautifully animated backgrounds.

No word was provided as to when players can expect to get their hands on this port, but keep your eyes on Shoryuken for more as this story develops.

 

Teraz zauwazylem posta. Bardzo dobry tytul, ktory polecono mi wlasnie na forumie. Cieszy fakt, ze wydadza to ponownie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie arcade, player vs player, network, training, survival, time attack i opcjonalnie jakies challenge i/albo gallery dorzucą. Fajnie jakby tryb EX wybierało się jak w oryginale przez wstukanie kodu (lewo/prawo przy wyborze paska). Ja czekam z niecierpliwoscią, tak samo jak na port KOF2000 z Ps2. Marzę o CvS2...

Odnośnik do komentarza

Byłoby świetnie jakby zrobili też port na Pc z tym Last Blade2.

Ja się zaś obecnie zastanawiam czy by sobie nie kupić na steamowej wyprzedaży THE KING OF FIGHTERS 2002 UNLIMITED MATCH. Niby nie ma żadnego story mode ale z takim dużym zestawieniem postaci i tak pewnie fajnie by się pykało przeciw kompowi bo w 2d bitki online to ja jestem noob :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...