Skocz do zawartości

2D DOJO


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest to bitka 3D w którą grają Japończycy na SBO. A więc coś więcej niż tylko popierdółka. Mimo że gra jest 3d dałem niusa tutaj bo stylem przypomina 2D.

 

Po pierwsze jest to popierdułka do tego niedorobiona i zbugowana ;) (nie)polecam obadać wersje na PC. Jak zwykle japońcom znowu coś odbiło i wrzucili tura w to coś na listę SBO. :P Po drugie posiada oprawę 3D, posiada SSy wiec jest 3D.

 

P.S. Battle Fantasia ma premierę 6.03 ;)

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Z wersją na PC miałem styczność fakt jest hujowa ale myślałem ,że jak tę wydaje capcom to będzie inna. Nie orientuje się w tych Fatah ,a jest tego pełno wersji a nawet jedna 2D.

Co do tego czy wersja na PS2/PSP jest zbugowana i niedorobiona - niewiem nie grałem.

 

Info o wydaniu Battle fantasia mam z ebaya angielskiego gdzie jest kilka aukcji z premierą gry 13 lutego.

Wersja amerykańska już jest chyba od jakiegoś czasu.

Na torrentach też już leży wersja PAL.

Odnośnik do komentarza

No amerykan to już ponad pół roku jest na rynku a xboxowa siec sklepów torrent ma to do siebie, że nieraz dostarcza gry 2-4 tygodnie przed premierą. ;)

 

Co do Fatów, przepraszam mój błąd, dostałem olśnienia (:P) dopiero kiedy wspomniałeś o Capcomie. No tak, ten tytuł na SBO zrobili 8-ty (kolesie od BloodyRoar) i gierka nie ma nic wspólnego z doujinami Light'sów wiec może coś znośnego z tego wyszło. A i doujinów na motywach Fate/Stay Night jest na dobrą sprawę sztuk 3. Dwa tytuły 3D od Light'sów - Fatal/Fake i Crucis Fatal+Fake (ten drugi jest na dobrą sprawę zbugowanym rozszerzeniem pierwszego i oferuje TAGa) no i bitka 2D Fate/Sword Dance stworzona przez ekipę RapidFire, która jest ostrym zrzynką (chociaż to i tak mało powiedziane ;)) z GGX.

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Na PSP ma wyjść w czerwu Fate/Unlimited Codes od Capcomu. Jest to bitka 3D w którą grają Japończycy na SBO. A więc coś więcej niż tylko popierdółka. Mimo że gra jest 3d dałem niusa tutaj bo stylem przypomina 2D.

Jako że gra ma mieć wersję online polecam się zapoznać z Fate/UC posiadaczom PSP.

 

 

omfg thx man o.O a ja juz chcialem psp sprzedawac powoli x.x

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pooglądałem dzisiaj trochę combo filmy z BlazBlue. Wkurza mnie ,że gra będzie exclusivem dla PS3. Mam nadzieję ,że czasowym.

Jesli Polygamia nie klamie, to bedzie tez wersja na X360. Martwi mnie tylko ten cholerny krzyzak...

Zerknijcie sobie ten trailer w HD. Gierka wyglada bajecznie.

Z tego co pisza w komentarzach na youtube Arc utracilo prawa do Guilty Gear na rzecz Segi i zaczynaja nowa serie. Widac, ze klimat GG jest zachowany, za muzyke odpowiada ten sam kompozytor - bedzie dobrze, przynajmniej dla takiego laika bijatekowego jak ja ;)

 

unfourtunately, arc system works got in some kind of trouble with Sega and lost the rights to guilty gear. what good is guilty gear without the creators? *sheds a tear* at least blazblue will be in its place

Znalazlem potwierdzenie:

Versions for the PS3 and Xbox 360 are in the works, and both are due to hit Japan stores sometime this summer.
Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
O tym, że Garou: Mark of the Wolves czyli jedna z najlepszych bijatyk ze stajni SNK, ukoronowanie serii Fatal Fury, zmierza na Xbox Live Arcade było już wiadomo od jakiegoś czasu. Dziś została podana data premiery - 24.06.09!

Przecież ta gra to podziemie. Nawet w Japonii :lol: Tak samo popularna jak SF3 ng czy 2i

 

 

Niemniej, to bardzo dobrze że wydają tego typu tytuły na Arcade. Sam z niecierpliwością czekam na Killer Instinct* :lol: :lol: :lol:

 

 

*Spinal luuv

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

dokładnie to nawet ponizej metra tokijskiego

z tych oldbojow nie liczac archicznych wersji KOF i SF

to tak naprawde tylko VampireSavior sie trzyma (brzytwy), lepiej by zrobili jakby to reanimowali i zrobili 4 czesc niz tego syf fightera :D

BTW tobie to by mogli dac blood storma albo time killers specialnie na XBL

 

Odnośnik do komentarza

No słuchajcie, nie wiem jak to skomentować. Podziemie, ok. Teraz wchodzę na 2DF, wybieram pokój Garou i co widzę? Porównywalną liczbę graczy do KoFa98 i 2k2. Otwieram listę gier z Evo 2k8 i co widzę? Garou: Mark of the Wolves. :D Po prostu Garou dalej ma niezła popularność na co oczywiście zasługuje, toż to The Best Fighting Game a Muzyka z Areny Rocka deklasuje jakiekolwiek osty z bijatyk. :P Acha KoF 98 i 2k2 w wersji UM także niedługo zagoszczą na XBLA. :)

Odnośnik do komentarza

Action za duzo na honmaru siedzisz :D

co z tego ze na 2DF graja? w bombermana tez graja to ranking gier online a nie bijatyk taka prawda zmienia sie sezonowo i kształtuje go głownie dostepnosc netpleya a nie rzeczywista popularnosc gry

sf3 zyje cały czas ale na netpley nie ma boomu ktorego sie spodziewano prawda taka ze okazał sie niewypałem wrecz, biorac pod uwage liczbe potencjalnych graczy ktorzy mogli by przyjsc a nie przyszli.

nie ma w jap od paru lat turow (towarzyskich w zasadzie bo o powaznych to na wstepie zapominamy) ani sparingow dla jaj w Garou, tak samo jak w Last Blade.

obecnie z gier ktore wyleciały z obiegu to własnie Darkstalker czasem sie odzywa w jap a co za tym idzie i na reszcie kontynentow to jedyna gra co jest w stanie choc w teoretyce odbudowac scene przy reedycji nawet a nie przy nowej czesci. ot co

GSA rok temu to nawet nie wiedziałes co to jest Garou wiec nie wiem skad nagle takie uniesienie ze cos jest najlepsze

to dobra gra ale najlepsza nie jest i kropka (nawet z tych od SNK) :D

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Teraz jak jest online we wszystkich ważnych grach SNK największą frajdę sprawia mi Garou, ta gra jest wielka, nawet animacja im wyszła. Nie jest tak popularna jak KOF czy SS ale czy to ważne?

Jest z kim grać, nawet kilku Polaków gra więc luz. Na świecie i w Japonii są regularnie turnieje w Garou, ta gra jest zbyt genialna żeby ludzie tak po prostu przestali w to grać KROPKA.

 

O LOL - rok temu nie wiedziałem co to Garou - i chuj teraz wiem i wymiatam (nie flejmujcie słaby w to jestem i gram bossem :))

 

Pełno ludzi na świecie nadal nie wie co to Garou - dowiedzą się 26 czerwca po premierze na XBOX LIVE - to jest dopiero straszne!

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

ale gdzie w tej japoni? gra własnie w jap jest martwa, brak turow firmowanych przez wieksze salony czy organizacje nie znajdziesz walk na Acho, gamechariot regularnie sciagam stamtad a garou widziałem moze z raz za całe 4 lata i nie był to turniej ale ze 2 spary wrzucone. a od czasu do czasu to kazdego syfa tam wrzuca łacznie z dragonballem czy pierdołami fanowskimi.

to tak jakby twierdzic ze UMK3 zyje bo w ameryce połodniowej w to graja i nadal sa turnieje ale nic one nie daja, to sa zloty a nie turnieje, gosc ktory to wygra nie ma zadnego tytułu (poz byciem osiedlowym mistrzem) ani innych korzysci z tego wypłyajacych. nikt tego nie firmuje ani nie kontroluje, te zawody nie maja rangi. tak samo ja tu moge zrobic turniej w Toshidena i powiedziec ze Toshiden ma scene i nadal zyje.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No jasne wg tego co piszesz to tak Garou jest martwe. Przy grach takich jak Tekken, SF, czy nawet KOF - Garou to trup, ale jednak garstka ludzi w to gra i grać będzie. Filmiki z turniejów 2008 roku można na necie obejrzeć - nawet z turnieju w Japonii oczywiście nie jest to show telewizyjne jak w przypadku turniejów w popularniejsze gry, z tego roku niestety nic nie widziałem.

Mi Action wkręcał jak jeszcze nie czaiłem gry, że taka genialna i w ogóle to też myślałem sobie co za gość ale jednak ciężko się z tym nie zgodzić po obczajeniu gry trochę bardziej. Jedyny minus dla mnie to bindowanie przycisków w Garou daje duuuużą przewagę, niestety na 90% gracz po drugiej stronie ma pobindowane. Breaki i feint cancele czy jak to się zwie są łatwiejsze z bindem.

 

Odnośnik do komentarza

Kowal, sprytnie prowadzisz dyskusje. :D Piszesz coś lejąc na interpunkcje przez co później możesz się wyprzeć praktycznie wszystkiego:P

 

W newsie napisałem 'najlepszych' co oczywiście kapie subiektywizmem i nie oznacza 'najpopularniejszych'. Tyle co do tej notki.

 

Ale też nie mogę się zgodzić z tym, że remake Morrigan zyskałby większa popularność bo ktoś tu chyba sobie niezłe jaja robi. :D

 

Piszesz "kształtuje go głownie dostepnosc netpleya a nie rzeczywista popularnosc gry".

No słuchaj, teraz dosłownie w każdą bijatykę możesz zagrać online wiec żaden gracz nie jest ograniczony dostępnością netplaya. Każdy gra w to co mu się podoba i tak właśnie podbija popularności danego tytułu - tyle co do online.

 

"nie ma w jap od paru lat turow"

Możliwe, nie interesuje się zbytnio japońską sceną bo już nie te lata bym sie przedzierał z maczetą przez krzaki. Ale tak jak mówiłem, odpalam sobie Evo a tam Garou. Wchodzę na jakieś konsolowe stronki w ogole nie zwiazane z bijatykami, czytam newsa o Garou na xbl a tam kilkadziesiąt komentarzy "Kocham Garou; Najlepszy tytuł SNK!; Nareszcie!". Nie wiem jak wam, mi to jasno mówi, że Garou nie siedzi pod tokijskim metrem. ;)

 

A prawda jest taka, że Ornit się przy***ał sam nie wie do czego, Kowal podłapał i powstała bezsensowna dyskusja. Dobrze o tym wiecie. ;)

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Bezsensowne dyskusje są spoko. Najgorsze są takie z których idzie wyłapać jakiś sens. Wtedy czuję trochę tak jakby lęk i nie dyskutuje.

 

Garou jest zajebistą, kultową bijatyką. Każdy kto ma okazję niech 24 czerwca poczuje MOC tej gry na Xbox Live!

 

(a ci którzy nie mają xboxa niech ściągają rom i obczają na kompie)

 

edit: albo nie, nie ściągajcie, gra jest trudna, nie grałem nigdy w bijatykę 2D wymagającą większego manuala, ta gra to hardkor :twisted:

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

sami powołaliscie sie na japonie i na nieistniejac turnieje:)

natomiast roznica jest taka ze i ja i kaktus sciagamy na bierzaco i ogladamy walki on z SFIII ja z GG. wybacz ja widze co lezy obok tego bo zazwyzcaj leza tez z 2-4 innych tytułow, widze ze leza np alphy (ktore wracaja dosc czesto) ale nie widze Garou, darkstalker tez wraca co jakis czas choc w tym roku go nie widziałem ale gdzies tam cos jest a przynajmniej niedawno jeszcze było i było sporo normalne turnieje. i tak scena Darkstalkera była nieporownywalnie wieksza od tej z Garou, ba w jap była wieksza niz MvC, McC2 (bo te gry to głownie miały scene ale w USA). wiec to nie moje jaja tylko twoje niedoinformowanie.

i to ze sobie ktos komentaz strzeli pod XBL ze cos lubi faktu nie zmieni gra jest trupem.

w neta gra sie z dwoch powodow jak nie ma sie dobrego dostepu do graczy offline, albo twoja ulubiona gra jets martwa co na jedno wychodzi. dlatego ludzie maja w (pipi)e online w SF3 jest na tyle jeszce popularny ze wiekszosc ma szanse grac offline.

w EVO to juz sami nie wiedza co dawac byle by było. normalne ze co kilka lat daja jednego oldschoola tak jak dali kofa98 czy SF2 na SBO. po prostu trafiło sie slepej kurze ziarno rownie dobrze moglo to byc SS2 naprawde to nie ma nic do rzeczy. zawsze jest rezerwa na 1-2 gry z lat '90. brak nowych dobrych tytułow albo jest kasy wiecej od sponsora to sie wyciaga z szafy trupa.

 

odnosnie manipulowania sam mowisz ze sie nie przedzierasz prez krzaki ale wiesz co za krzakiem jest grane? no sorry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...