Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

no 3 strzelec, a nie krol ok.

 

 

 

Jakby Boriello nie byl kluczowym zawodnikiem Milanu to, by dzis nie wystepowal w wyjsciowej jedenastce Milanu zamiast kupionego niedawno Huntelaara.

 

Nigdy nie byl krolem strzelcow? Tez mi sie obilo z tym krolem.

 

 

Tragedia Milanu rozpoczela sie od kiksu Ronaldinho. Zaczyna mnie meczyc ten facet, po kuj on ciagle robi sceny zamiast walczyc do konca.

 

Po 45 minutach 3:0 i w 10 po tym jak Leonardo pozwolil grac Gattuso, ktory jak wiadomo za madry nie jest... W cuda nie wierze... Mysle ze to po meczu dla Milanu

 

Potezny Milan przegrywa do przerwy 3:0; no ale na pocieszenie moge powiedziec, ze karny dla Interu znow kupiony za paczke fajek, a i czerwonej dla Gattuso byc nie powinno w takim razie (dwie zolte) ;]

 

Nie wymyslaj. Karny prawidlowy kartki zasluzone. Powinien dostac czerwona juz przy karnym.

 

Kibicuje dzis Milanowi akurat.

Odnośnik do komentarza
Nie wymyslaj. Karny prawidlowy kartki zasluzone. Powinien dostac czerwona juz przy karnym.

 

Kibicuje dzis Milanowi akurat.

No nie moge z typa. Mozesz sie w koncu przestac zachowywac jak jedyny-wielce-oswiecony hrabia, do kur/wy nędzy? Zrobisz to dla mnie? Bo nie idzie czytac tego, co Ty wypisujesz w kazdym temacie, zwlaszcza, ze najczesciej nie masz zielonego pojecia o czym piszesz.

 

Gattuso lekko dotknął ręką bambusa, ten sie przewrocił i w nagrode dostał karnego. Mozna sie klocic, ale moim zdaniem 7/10 arbitrów nie odgwizdałoby niczego.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

No na razie nieźle to wygląda. Milan nie istnieje, Inter gra chyba najładniejszy mecz jaki widziałem w ich wykonaniu od dłuższego czasu. Oczywiście milaniści będą się tłumaczyć, że sędzia ich oszukał i tylko dlatego przegrali, no ale czego można od takich ludzi oczekiwać;]. Mourinho się zarzekał, że potrzebuje rozgrywającego no i kurczę, Sneijder naprawdę robi różnicę - przynajmniej tak to wygląda dzisiejszego wieczoru. Milito z kolei to mój kandydat na gracza sezonu w Serie A. Oczywiście, nie można wystawiać sensownych sądów po oglądnięciu fragmentów jednego spotkania, ale gdyby ten mecz był symbolem zmian w Interze...

Odnośnik do komentarza

Interowi gratuluję transferów - Milito, Motta, Eto'o, Sneijder i to by było na tyle w tej kwestii.

Milan bez boków obrony, do tego Ronaldinho pokazujący z meczu na mecz, że może na Sienę to on jest dobry i nawet z przewrotki postrzela, ale na dobrą defensywę to już chyba nie te lata. Sam Pato meczu nie wygra, ale widzę, że duet z Huntelaarem mogą stworzyć przedni.

Gattuso kartki zarobił słusznie, karny był. No, ale taki to już typ zawodnika. Teraz pewnie ludzie po nim pojadą, ale to cały jego urok. Ot, po prostu czasem nie trafi w piłkę ;)

 

Generalnie nie ma co płakać, derby rządzą się swoimi prawami. To tylko punkt straty do faworyta - nic czego nie dałoby się odrobić. Choć wiadomo, że taka porażka zawsze boli.

Odnośnik do komentarza

Brawo Milan, brawo Leonardo, brawo Galliani i Berlusconi.

Już mecze wakacyjne Milanu pokazywały na czym stoją, no ale było gadanie że to tylko sparingi, o punkty pogramy lepiej. A tu, jest jeszcze gorzej. Jestem wkur.wiony na całą politykę włodarzy rossonerich. Sprzedali barany Kakę, zatrudnili na trenera żółtodzioba, żadnych znaczących zmian w zespole nie zrobili, R80 jak grał tak gra, czyli słabo jak na swoje możliwości. Milan nadal nie ma bramkarza itd.

Niech chociaż powalczą o te 4 miejsce w tym sezonie, to będzie dobrze. Aż strach pomyślec co zdziałają w CL:/

 

No i Gatusso - co comment, facet powinien lekko zwolnić. Wyjechać, odpocząć, nawdychać się powietrza. Bo to co pokazuje od około roku to po prostu "ekstraklasa".

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Nie wymyslaj. Karny prawidlowy kartki zasluzone. Powinien dostac czerwona juz przy karnym.

 

Kibicuje dzis Milanowi akurat.

No nie moge z typa. Mozesz sie w koncu przestac zachowywac jak jedyny-wielce-oswiecony hrabia, do kur/wy nędzy? Zrobisz to dla mnie? Bo nie idzie czytac tego, co Ty wypisujesz w kazdym temacie, zwlaszcza, ze najczesciej nie masz zielonego pojecia o czym piszesz.

 

Gattuso lekko dotknął ręką bambusa, ten sie przewrocił i w nagrode dostał karnego. Mozna sie klocic, ale moim zdaniem 7/10 arbitrów nie odgwizdałoby niczego.

 

A ty zrob cos dla mnie i zachowuj sie.

Chamstwo zachowaj do domu. Chcesz dyskutowac to na temat, nie wjezdzaj na ludzi synku, bo to swiadczy ze w temacie nie masz wiele do powiedzenia.

Zreszta mnie to juz nie obchodzi bo juz twoich postow nie poczytam sobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie wymyslaj. Karny prawidlowy kartki zasluzone. Powinien dostac czerwona juz przy karnym.

 

Kibicuje dzis Milanowi akurat.

No nie moge z typa. Mozesz sie w koncu przestac zachowywac jak jedyny-wielce-oswiecony hrabia, do kur/wy nędzy? Zrobisz to dla mnie? Bo nie idzie czytac tego, co Ty wypisujesz w kazdym temacie, zwlaszcza, ze najczesciej nie masz zielonego pojecia o czym piszesz.

 

Gattuso lekko dotknął ręką bambusa, ten sie przewrocił i w nagrode dostał karnego. Mozna sie klocic, ale moim zdaniem 7/10 arbitrów nie odgwizdałoby niczego.

 

W słowach które podkreśliłem nie wypada się z Kubą nie zgodzić :)

 

Co do meczu - w sumie rozmiar porażki Milanu mnie zaskoczył. No i kupon mi nie wszedł przez tych dziadów, cóż następny wejdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepszy klub we wszechświecie przegrywa 0:4. Nice. Karny jak najbardziej zasłużony, absurdalna decyzja Gatusso chociaż i tak pewnie byłaby bramka, bo Eto miał dobra pozycję. Ogólnie pocieszni są fani Milanu, któzy teraz na sędziego/Gatusso/pogodę zwalają winę. Jak się nie umie podjąć walki na boisku i jest się dwie klasy gorszym to chociaż na forum można wyobraźnie ćwiczyć.

Inter wreszcie jako kolektyw. Słynący z conajmniej dobrej obrony Milan obsr.ał się na rzadko przy pierwszej bramce ;]

 

 

edit: Nie no rozpierdala mnie Milan. Przepraszam, ale na co oni liczą w tym sezonie? Na to, że Ronaldinho wróci do formy z Barcelony, Nesta do formy sprzed dwóch lat, Seedorf do formy z Ajaxu Amsterdam, a Pato stanie się nowym Kaką? No, to chyba się przeliczyli xD

Odnośnik do komentarza

Generalnie najgorsze bylo to ze praktycznie poddali sie bez walki.

Trener tez sobie nie radzi. Widac ze nie mial pomyslu kompletnie co z tym zrobic. Na zawodnikow ewidentnie wplywu tez nie ma.

Bardzo rozczarowujace bylo tez zachowanie kibicow, chyba jeszcze nie widzialem czegos takiego by w 60tej minucie stadion byl praktycznie pusty...

Bardzo to zle wyglada na reszte sezonu.

 

 

Maiden tez cie lubie. Ale zdaje sie ze nie o tym temat.

Odnośnik do komentarza
edit: Nie no rozpierdala mnie Milan. Przepraszam, ale na co oni liczą w tym sezonie? Na to, że Ronaldinho wróci do formy z Barcelony, Nesta do formy sprzed dwóch lat, Seedorf do formy z Ajaxu Amsterdam, a Pato stanie się nowym Kaką? No, to chyba się przeliczyli xD

To akurat albo się dzieje (Nesta już gra bardzo dobrze, a może być lepiej), albo jest duże prawdopodobieństwo (Pato - daj mu czas).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...