Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, przecież wiem, że to słowo ma wiele znaczeń, zwłaszcza "kaczor". Ale wybrałem to, które mi najbardziej pasowało, czyli wulgarne określenie homoseksualisty, bo takowe też funkcjonuje, głównie w Ameryce Środkowej. Zamiast się cieszyć razem ze mną, to wy się musicie przyczepić do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Enyłej, dzisiaj niezły mecz Juve. Jak na wyjazdowe spotkanie, to do tej głupio straconej bramki fajnie kontrolowali grę. De Rossi bajerancko przymierzył, ale można było temu zapobiec - Juve zaspało. Gigi wkur.wiony jak rzadko, podobnie jak po golu Hooijdonka parę lat temu.
No Buffon chyba powoli zdaje sobie sprawę, że już zartów nie ma i musi przestac się usmiechac do kazdego rywala jak nienormalny, jeno wziac się za gre.

 

To pozytywny sygnał dla Juventusu.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza
Enyłej, dzisiaj niezły mecz Juve. Jak na wyjazdowe spotkanie, to do tej głupio straconej bramki fajnie kontrolowali grę. De Rossi bajerancko przymierzył, ale można było temu zapobiec - Juve zaspało. Gigi wkur.wiony jak rzadko, podobnie jak po golu Hooijdonka parę lat temu.
No Buffon chyba powoli zdaje sobie sprawę, że już zartów nie ma i musi przestac się usmiechac do kazdego rywala jak nienormalny, jeno wziac się za gre.

 

To pozytywny sygnał dla Juventusu.

 

Skoro poruszamy wątek Gigiego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2WvyVpro2Bo

 

Skrót wczorajszego meczu Włochów z Gruzją.

 

Polecam interwencję z 0:15, gdzie Buffon wyciągnął piłkę uderzoną bodajże z 5 metrów. Piękna sprawa. Jeszcze w 1:52 popisał się niezłym jump'em, gdzie nożycami wybił piłkę lecącą na róg ;]

 

Ogólnie ponoć wyróżniał się na tle innych Włochów (z Gruzją, wtf), co rzeczywiście wywołuje banana na ryju, bo za tydzień mecz z Lazio, a później z Bordeaux.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj z Livorno Gigi znów pokazał klasę, co sam zainteresowany skwitował, iż rzeczywiście ostatnimi czasy daje radę ;] Meczyk przyzwoity, jak na taką wyjściowa "jedenastkę" myslałem, że mogą być problemy. Iaquinta szybko ustrzelił i potem już szło z górki. Ładny był lobik Marchisio. Nawet gra Poulsena jakoś nie raziła ;] Druga połowa już była grana nieco na pół gwizdka, co mogło się zemścić, ale tak się nie stało. Teraz trzeba oszczędzać siły na mecz z Genoą, bo może być ciężko. Za godzinę reszta spotkań, liczę na jakieś straty punktowe ze strony głównych przeciwników ;]

Odnośnik do komentarza

No ogladalem mecz Milanu i powinno byc z 10-0 ale Milan byl bardzo litosciwy w tym meczu. Seedorf fajnie wjechal przy golu w pole karne.

czy powinno być 10 czy 20 do 0 to nie ma różnicy.Liczy się wynik a jest 2-1 więc to głupota pisanie o jakimś pogromie :/

 

ps.litościwy?hehe tak sobie tłumacz nieudolność/pech niewykorzystywania sytuacji :D Szczególnie jakby Calgiari jakimś cudem fartem wyrównało w końcówce :P

Odnośnik do komentarza

Inter właśnie z problemami i to sporymi ale dało rady. Milito to jest prze chuy jednak. Słaby Maicon, Cambiasso i Santon. Reszta średnio (prócz Il Prin(pipi)e)

 

Galliani zostal prezesem Serie A. Fajnie, moze jednak liga wloska sie calkowicie nie pograzy.

 

No nie wiem czy tak fajnie - patrzmy co się dzieje z Milanem... a Galliani twierdzi, że jest dobrze :P

 

 

Przychylam się do zdania, że Milan był nieudolny a nie litościwy :P Ale trzeba jednak przyznać, że mieli ogromną przewagę ;)

 

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Slowo ciałem się stało ;]

 

2 pkt są, ale w tył. Dziwny mecz, trochę szkoda, ze nie udało się wygrać, ale Genoa sswoim stylem gry rzeczywiście nie odbiega wiele od ostatnich komentarzy Zibiego na temat ich gry.

 

W drugiej połowie nieuznany gol Iaquinty (ponoć był spalony, widziałem jedną powtórke i siur nie byłem), nie wiem czy sędzia się nie pomylił w tej sytuacji. Minutę później Genoa strzeliła na 2-1 -_-

 

Pod koniec meczu strzelił Chiellini, ponownie sędzia nie uznał bramki, choć tutaj akurat decyzja była słuszna. Zaraz po tym Juve znowu trafiło do siatki i tym razem już prawidłowo, choć arbiter przez chwilę się wahał -_-

 

Niedosyt mam w ch.uj, ale cóż zrobić. Treze mimo że bez formy, mając miliard mniej minut gry za sobą, ma lepsze statsy pod względem goli niż Amauri. Mógłby się Brazylijczyk przebudzić.

 

Mimo że Legro i Chiellini dobrze grają głową, to obie bramki padły po dośrodkowaniach -_- (choć raz to Grosso nie upilnował, przy drugiej już stream nie pozwolił dojrzeć kto stał przy Crespo). Dobrze że jest Iaquinta, choć raz zmarnował taką sytuację, że aż przykro. Do sytuacji strzeleckich dochodzi dosyć łatwo, ale podobnie przychodzi mu ich marnowanie Enyłej, nasz najlepszy napadzior od dłuższego czasu i chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza

Zmień dilera :P

Sampdoria jeszcze w tym sezonie napsuje krwi wielkiej trójcy a nie zdziwię się jak skończy sezony na miejscu premiowanym występem w LM. Juve pewnie jutro wygra a Milan góra zremisuje bo się w tym sezonie ciency jak sik motyla :P :P :P

 

A tak na serio to dalej nie potrafię zrozumieć czemu piłkarze Interu zaczynają napierać i stwarzać poważne zagrożenie dopiero jak przegrywają... 15 min to trochę mało na odwrócenie wyniku:(

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza
Jutrzejszy pogrom Bari rozpocznie marsz Milanu po scudetto.

 

Chyba remis z Bari rozpocznie drogę ku kwalifikacji do Ligi Europejskiej ;p

 

Milan i Juve tracą pkty - na czele Sampdoria :D Chyba jednak włoskie kluby oszczędzały się na LM - z grających w pucharach tylko Viola umęczyła zwycięstwo. Przy przegranej Interu wyniki dobre bo główny rywalczyli Juve traci punkty z przeciętną drużyną w dodatku u siebie

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...