Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie jednak śmieszy hype nakręcony przez włoską prasę przed Derbami. Forma Milanu była jak nadmuchana bańka, która w odpowiedni sposób została przebita :P

 

Może oszołom Berlusconi w końcu zrozumie, że ściągając takich piłkarzy jakich ściąga daleko nie ujedzie.

 

a co do Materazziego to jest jaki jest ale głupotę wypomina mu kibic, który miał nadzieję na wygraną drużyny w której gra ktoś taki jak Gattuso co wcale w tym kontekście lepszy nie jest

 

Do mnie pijesz?Ja i kibicowanie Milanowi?Czytaj ze zrozumieniem ;/ .Mnie to tam rybka kto będzie mistrzem w tej paściarskiej lidze,ale kolejny tytuł zdobyty przez Inter mnie nudzi.Milan zagrał kilka meczów dobrze,dlatego liczyłem na ich zwycięstwo a ty dorabiasz jakąś głupią ideologią.

BTW:Czy mi się wydaję,czy Gattuso ostatnio nie gra?

Odnośnik do komentarza

Piję do durnego zdania o Matriksie bo mnie wku.rwiają pitolenie jaki to zły nie jest - idiotycznie zachowywali się też Gattuso czy Pepe ( on to już wykazał wyjątkowy poziom debilizmu kopiąc innego piłkarza) ale im nikt nie wypomina za to jak robi coś Materazzi to się zaczyna wielki "bu;wers"

 

Ja i kibicowanie Milanowi?

 

Milan zagrał kilka meczów dobrze,dlatego liczyłem na ich zwycięstwo

 

Czyli chyba jednak miałeś nadzieję na ich zwycięstwo - nie pisałem nigdzie, że im kibicujesz. Zanim zaczniesz zaleć komuś czytanie ze zrozumieniem to się sam lepiej w tym dobrze podszkol

 

EDTA:

 

Mutu złapali na dopingu

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

To była masakra, viola cisneła rome jak sie tylko dało ale tej bramki brakowało cholerenie, nei wiem czy to przez brak mutu ale akcje byly grane po skrzydlach i wrzutkami, bardzo to słabo wyglądało, jakby nie mieli pomysłu na gre, brakuje zagran z klepki i podan prostopadlych, z taka gra ciezko cokolwiek będzię ugrać z bayernem :/

Odnośnik do komentarza

Na wysoką, dobrze grającą w powietrzu parę stoperów Bayernu to zły pomysł. Mutu przykozaczył po raz kolejny, udowodnił że jest durniem nie liczącym się z konsekwencjami. Szkoda, bo to dobry piłkarz i aż żal patrzeć jak się stacza. Na koniec kariery przyjdzie do Wisły i stworzą magiczny tercet Kluivert-Brożek-Mutu.

 

Aż dziwi mnie to co piszesz, bo wydawało mi się że Viola gra we Włoszech piłkę najprzyjemniejszą dla oka, chyba będę musiał obejrzeć jakiś ich mecz, żeby sprawdzić czy faktycznie oni tacy cieńcy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Aż dziwi mnie to co piszesz, bo wydawało mi się że Viola gra we Włoszech piłkę najprzyjemniejszą dla oka, chyba będę musiał obejrzeć jakiś ich mecz, żeby sprawdzić czy faktycznie oni tacy cieńcy.

Razem z Udine i Roma najciekawszą ale mecz z roma po prostu nie wyszedl, bądż to właśnie brak Mutu i Jorgensena :/

Odnośnik do komentarza

Roma przestałą grać "najpiękniejszą piłkę w Europie" jakieś 2 lata temu.

 

EDIT: Dam ciekawostkę, że nie ma w tym sezonie drugiego takiego zespołu jak Roma, który by nie przegrał we wszystkich rozgrywkach 19 spotkań pod rząd. Chyba, że w jakiś ogórkowych, ale tamci raczej nie grają w europejskich pucharach.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Roma gładziutko wygrała z Palermo 4:1 i jest niepokonana od 20 spotkań.

 

Napoli - Inter

Inter gra swoje, czyli po pierwsze primo: skopać ostro graczy rywala, a dopiero po drugie primo: skonstruować jakąś akcję.

 

Pierwsze jest realizowane tradycyjnie w 100%-ach, drugie nie za bardzo. Poza tym, że kopią niemiłosiernie graczy Napoli, to jeszcze sami co chwilę padają po wątpliwych kontaktach z rywalem.

Odnośnik do komentarza

Roma gładziutko wygrała z Palermo 4:1 i jest niepokonana od 20 spotkań.

 

Napoli - Inter

Inter gra swoje, czyli po pierwsze primo: skopać ostro graczy rywala, a dopiero po drugie primo: skonstruować jakąś akcję.

 

Pierwsze jest realizowane tradycyjnie w 100%-ach, drugie nie za bardzo. Poza tym, że kopią niemiłosiernie graczy Napoli, to jeszcze sami co chwilę padają po wątpliwych kontaktach z rywalem.

 

Zgadzam się z tym w 100%. Dlatego nigdy nie będę miał szacunku dla Interu.

Odnośnik do komentarza

Juventus nie gra nic w tym sezonie. Jest słaby niesamowicie. Nie o to jednak tu chodzi. Zresztą Inter też nie błyszczy...

 

Jakiegokolwiek meczu Interu bym nie oglądał zawsze pełno chamstwa i cwaniactwa. Materazzi to juz w ogóle mistrz w tym co robi. Typowy prosty chłop od kopania po nogach ( i nie tylko ). Najpierw komuś zaj... dopiero potem myślec o piłce - to chyba jego motto życiowe.

Odnośnik do komentarza

To zaprawdę mało meczy Interu widziałeś biorąc pod uwagę, że Materazii to już praktycznie nie gra a jego chamstwo to jest lekko przereklamowane. Jak chcesz sobie pooglądać pokaz chamstwa i cwaniactwa to kibicujesz dobremu klubowi o czym dobitnie pokazuje kilka ostatnich meczy w których del piero wymusza karne i symuluje a Melo napier.dala wszystkich dookoła łokciami, nogami i co tam jeszcze ma

Odnośnik do komentarza

To zaprawdę mało meczy Interu widziałeś biorąc pod uwagę, że Materazii to już praktycznie nie gra a jego chamstwo to jest lekko przereklamowane. Jak chcesz sobie pooglądać pokaz chamstwa i cwaniactwa to kibicujesz dobremu klubowi o czym dobitnie pokazuje kilka ostatnich meczy w których del piero wymusza karne i symuluje a Melo napier.dala wszystkich dookoła łokciami, nogami i co tam jeszcze ma

Oczywiście zgadzam się, ze karny był kompletnie z kapelusza (bo jeśli faul był to przed polem karnym), ale z tym symulowaniem i cwaniactwem Del Piero przesadziłeś. Alex nie jest typem gracza, który wymusza rzuty karne, co udowodniał przez swoją całą karierę piłkarską.

 

I akurat się bardzo dziwie, że jako kibic Interu Mediolan masz czelność komuś wypominać "cwaniactwo". Najpierw spójrz na postawę Balotelliego - wiecznego symulatna, marnego aktora i postać wybitnie żałosną. Wypominanie błędów na korzyśc Juve w meczu z Genuą też jest skrajnym przejawem głupoty i braku wiedzy. Bo gdybyś trochę interesował się meczami Starej Damy dobrze byś wiedział, ze dokładnie rundę temu w meczu z tą samą Genuą arbiter nie uznał Nam dwóch bramek, z czego jedna została zdobyta w 100% prawidłowo. Gdzie byłeś wtedy chłopie? Płakałeś na forum wobec wielkiej niesprawiedliwości jaką uczyniono Juve?

 

Płakałeś też wtedy, kiedy Balotelli przewrócił się o własne nogi a Inter dostał karnego w meczu z Roma w zeszłym sezonie? Płakałeś kiedy Maicon strzelał gola w meczu ze Sieną ze spalonego, na którym było 5 piłkarzy Interu (a Mourinho się cieszył jak głupi)? A moze wtedy kiedy Adriano zdobywał gola ręką? Tak?

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Alex nie jest typem gracza, który wymusza karne? Ostatni mecz i mecz z Lazio - wtedy też nic nie udowodnił podobnie jak przewracając się w meczu ligowym z Interem - ja rozumiem, że można być kibicem ale czy tak zaślepionym. Nie usprawiedliwiają go zasługi choć pewnie bardzo byś tego chciał, tak samo błedów arbitra w ostatnim meczu z Genoą nie usprawiedliwiają błędy z meczu poprzedniego więc przestań się tu wypłakiwać (widzę, że lubisz to słowo) bo zarzucasz to mnie a ja tylko odpowiedziałem na zarzuty kibica Juve. Naucz się czytać więcej postów zanim odpiszesz.

Ja nikomu nie wypomniałem cwaniactwa tylko wypomniałem zachowanie graczy Juventusu, kibicowi "mającemu czelność" jak to ładnie napisałeś, krytykować za to Inter. Gdy Balotelli wymusił karnego ( tak wymusił bo rzucił się na nogi piłkarzy Romy a nie potknął - proponują oglądać uważniej mecze), jak Maicon strzelał bramkę ze spalonego (5 piłkarzy? Fajnie ale może zacznij oglądać porządnie te mecze zamiast pisać bzdury bo spaliło wtedy 2 piłkarzy - 3 co byli za obrońcami nie brało udziału w akcji) to były błędy arbitra ale jest jedna różnica - ja nie usprawiedliwiam ich zachowania a Ty Del Piero tak i to czym? "bo on taki nie jest!" - potężny argument..

 

Wypominanie błędów na korzyśc Juve w meczu z Genuą też jest skrajnym przejawem głupoty i braku wiedzy. Bo gdybyś trochę interesował się meczami Starej Damy dobrze byś wiedział, ze dokładnie rundę temu w meczu z tą samą Genuą arbiter nie uznał Nam dwóch bramek, z czego jedna została zdobyta w 100% prawidłowo

Tak samo wypominanie ręki Adriano jest przykładem skrajnej głupoty i braku wiedzy bo w pierwszym meczu derbowym Kaka był na delikatnym spalonym. To oczywiście taki żart bo Twoja wypowiedź tak właśnie wygląda.

 

Co do Balotellego się zgadzam jednak będę go bronił przed kibicami Juventusu bo wkur.wia mnie, że jak symuluje Del Piero to jest okej a jak kto inny to jest cham i cwaniak

 

Edyta:

 

Pewnie ostatnia czerwona kartka dla Buffona (z Romą) też nie była przejawem chamstwa i cwaniactwa nie ? Bo on taki po prostu nie jest i co z tego, że ścina piłkarza idącego sam na sam i nawet nie celuje w piłkę... Kibice Juventusu chyba jednak nie mają prawa niczego nikomu wypominać ..

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie ogarniasz.

 

Wyśmiałem po prostu Twoje żałosne płacze nad krzywdzącymi decyzjami arbitra, bo pisałeś to z pozycji kibica drużyny, która w zeszłym sezonie i dwa sezony temu dzięki pomocy sędziów ugrała najwięcej. Błędy się w piłce zdarzają, trzeba się z tym pogodzić, a nie za każdym razem płakać domagając się sprawiedliwości i oskarżając inne ekipy o wszystko, co najgorsze.

 

Del Piero usprawiedliwiam, bo nie leciał jak osioł do arbitra domagając się karnego (czy był faul, czy nie to trudno określić). W przeciwieństwie do Mario, który pod każdym pojedynku główkowym trzyma się za twarz jakby dostał od Gołoty.

 

A jeśli chodzi o czerwo dla Buffona, to po raz kolejny strzeliłeś sobie w stopę. Pewnie już zapomniałeś - Inter vs Valencia, pamiętny pojedynek na pięści.

 

http://www.youtube.com/watch?v=J6C_Za7RMy0

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza
Jakee, jestem kibicem Juve i wielkim fanem talentu Del Piero, ale nigdy bym nie powiedział, że "on taki nie jest", bo byłoby to zwykłe (del) pier(d)olenie...

No wiesz, ja nie przypominam sobie meczu, w który Del Piero upadłby w polu karnym a potem biegł do sędziego domagając się karnego, tak jak Ballack w 1/2 LM czy Balotelli.

 

A, że niesłusznie podyktowane karne na Alexie były to jest oczywiste. Zobacz ile on strzelił bramek dla Juventusu, a wykonuje wszystkie karne nierzadko po faulu na sobie samym. Dziwne byłoby gdyby chociaż raz arbiter się nie pomylił.

 

Przewrócić się w polu karnym to jedno - wymuszać karnego to drugie. Dlatego czasami nie rozumiem decyzji arbitra, który każe żółta kartką za symulowanie piłkarza przewracającego się w szesnastce, gdy sam "poszkodowany" nie domaga się od arbitra żadnej reakcji. Facet mógł stracić równowagę, mógł się potknąć, mógł źle zawiązać sznurowadło, mógł się przewrócić na piłce. To jest normalnie ;] Nienormalne jest gdyby po takim upadku zaczął machać łapami i krzyczeć na sędziego.

Odnośnik do komentarza

Żałosne płacze ? ad czym miałbym płakać? Nad liderowaniem Interu w tabeli? I to niby ja nie ogarniam.. No to po kolei żebyś zrozumiał: Przeczytaj sobie post numer 844. Dałem tylko do zrozumienia, że nie na miejscu jest twierdzenie o cwaniactwie i chamstwie Interu z punktu widzenia kibica Juventusu, którego gracze nie zachowują się lepiej a których sobie za(pipi)iście usprawiedliwiasz ( Del Piero) bo symulacja to symulacja i chu.j a to, że Balotelli macha rękami do sędziego jest mniej szkodliwe niż to, że Del Piero wymusza karne zmieniające wynik meczu. No ale spoko dla Ciebie jest usprawiedliwiony co jest po prostu śmieszne.

 

Kolejną rzeczą jest to, że nigdzie nie napisałem, że błędy się nie zdarzają tylko, że piłkarze juventusu też są zachowują się chamsko i cwaniacko ale jakoś nie dałeś rady tego wyczytać. I uderzanie, że piszą to z pozycji kibica drużyny która zwyciężała przez pomyłki sędziów jest o tyle śmieszne, że Ty piszesz to z pozycji kibica drużyny spłukanej do serie B za korupcję (a w zeszłym sezonie sędziowie mylili się też na korzyść Juventusu tak gwoli przypomnienia - mecz z Violą).

 

No i ostatnia rzecz: widzę, że nie masz co powiedzieć na temat interwencji kolejnego symbolu klubu któremu kibicujesz to wyciągnąłeś bójkę. Wszystko spoko ale co miało to pokazać? Puściły im nerwy - zachowanie karygodne i ukarane , z tym, że zapomniałeś wspomnieć jak to zawodnik Valencii złamał Burdisso nos . Zadziwia mnie Twoja wybiórcza pamięć - zapomniałeś już jak Buffon wyskoczył do Thiago Motty w Derby d'Italia ? Albo Melo jak przepychał się z Gattuso w jakimś meczu przedsezonowym? Pewnie znów wyskoczysz mi z tym, że płaczę, co jest naprawdę śmieszne, bo ja tylko po raz kolejny mówię, że zawodnicy Juventusu są równie chamscy i cwaniaccy co zawodnicy Interu i żeby skończyć pitolenie jacy to oni są honorowi i cacy.

A faul Buffona był zimną i cwaniacką kalkulacją i aż się dziwię, też go nie rozgrzeszyłeś bo w końcu nie machał rękami przy protestowaniu.

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...