Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Sędzia wypaczył wynik meczu. Fiorentina zasługiwała na remis co najmniej. Zobaczymy jak sobie Inter poradzi bez Zlatana dziś. Oj bardzo liczę na bramkę Adriano...

 

" Inter kolejny raz zgarnie puchar z du.py. "

 

ach Ci genialni juventini...

 

 

 

A tak poza tym Roma odpadła z pucharu Włoch :P

 

ach, ale to nie działa, poszczekaj gdzie indziej.

 

Bo w jakiż to sposób Inter zgarnął ostatnie zwycięstwa w lidze? Korupcja, degradacja Juve i brak rywalizacji. Mistrzowie z trenerem który wyzywa piłkarzy jak dzieci. Jaki klub, taki kibic. :)

Odnośnik do komentarza

Bramka sama nie była z pozycji spalonej tylko wybroniony strzał Samuela. Roma zagrała słabiej i sama sobie jest winna. Kto widział pierwszą bramkę ten wie dlaczego :P Słoik na kilometrowym był - nie żałuj sobie :P

 

I znów kapitano juventino... szczekać? Widzę, żę e kultura dyskusji się u Ciebie nie zmienia Nie wiem jak u pana kapitana w domu ale u mnie się mówi - no cóż widzę, że jednak nie wszędzie tak jest...

Jak kibic klubu, który został spuszczony za korupcję do serie B może pisać brednie, że to Inter tak zdobył tytuł. Brak rywalizacji ? W zeszłym roku ? Jedynym prawdziwym rywalem była Roma - a to już nie jest wina Interu a słabej postawy ACM i Juventusu. Cóż kibice Juventusu tak sobie zawsze znajdą jakąś wymówkę. Trener wyzywa piłkarzy tak? Po pierwsze zapewne słyszałeś to osobiście tak ?? A może wyczytałeś w necie ? hmmm widzisz - nie wszystko co podają media jest prawdą. Mourinho już tą gazetę zaskarżył więc śmiem jej rewelacji poddać w wątpliwość.

 

Jesteś typowy Juventinim z pilki.pl - główny cel to pojechać po Interze. Brak argumentów i tylko sama nienawiść. Jesteś żenujący - a jak napisałeś jaki klub taki kibic więc współczuję SD ...

 

Pewnie teraz posypią się bluzgi :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Bramka sama nie była z pozycji spalonej tylko wybroniony strzał Samuela. Roma zagrała słabiej i sama sobie jest winna. Kto widział pierwszą bramkę ten wie dlaczego :P Słoik na kilometrowym był - nie żałuj sobie :P
Masz jeszcze jakies watpliwosci?;]

 

spalonyue9.th.jpg

 

Ale z drugiej strony, przyznam Ci racje, ze Inter byl w tym meczu troche lepszy.

Odnośnik do komentarza

Wow prawie mi się przykro zrobiło... pilka.pl to strona w sam raz dla Ciebie. Spróbuj - poczujesz się jak w domu :P

 

Słoik no ja nie powiedziałem, że spalonego nie było :P Tylko z tym metrowym to przesada :P Na tym shocie co podałeś to nawet wygląda, że jedną nogą Samuel jest w linii tylko się tak dziwnie wychylił xD Spalony był ale na korzyśc Romy też był sytuacje (zachowanie Mexesa)

 

Bologna 1 - 4 AC Milan

Genoa 1 - 1 Catania

Lazio 1 - 4 Cagliari

Lecce 3 - 3 Torino

Napoli 0 - 3 AS Roma

Palermo 3 - 2 Udinese

Siena 1 - 0 Atalanta

 

 

Brama Beckhama - jeszcze trochę i będę musiał cofnąc co mówiłem o jego transferze :P

LAzio nie umie strzelac karnych xD

 

Inter 1 - 0 Sampdoria

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Liczy sie kazda czesc ciala, ktora zawodnik moze strzelic bramke, a nie tylko stopy (popatrz np. na głowe).

 

Cztery razy bardziej sedzia mogl sie pomylic w sytuacji Gilardino, niz w przypadku spalonego Samuela. Tam bylo przynajmniej na styk, tutaj nie ma zadnych watpliwosci.

Odnośnik do komentarza

AC Milan 1 - 1 Genoa

AS Roma 2 - 1 Palermo

Atalanta 0 - 1 Bologna

Cagliari 1 - 0 Siena

Catania 0 - 2 Inter Milan

Chievo 1 - 1 Lecce

Fiorentina 2 - 1 Napoli

Sampdoria 3 - 1 Lazio

Torino 0 - 0 Reggina

Udinese 2 - 1 Juventus

 

Szczęśliwa kolejka dla Interu. Pokonanie Catanii na wyjeździe jak się 60 min gra w 10 to niezła sztuka. Ciekawe na ile zawieszą Muntariego bo kartka powiedzmy nie do końca zasłużona. Niezmiernie mnie cieszy przełamanie się Udine i znów 6 pktów przewagi ;] ACM przegrywa przez geniusz Ancelottiego (ustawienie 5-5-0 wymiata.. nie ma to jak bronić 1-0 z czwartą drużyną w tabeli i do tego posiadającą takiego zawodnika jak Militio..)

Odnośnik do komentarza

Beckhama zawsze lubiłem i wydaje mi się, ze on idealnie pasuje do choinki Milanu. W ogole, ekipa Carlo ostatnio jest w swietnej formie i spokojnie jeszcze mogą powalczyć o mistrza.

 

Ronaldinho siedzi na lawce - ostatnio czytale artykul na stronie GW, z ktorego wynika, ze to nastepstwo powrotu do skladu Kaki i dobrej formy Pato. Nie ma po prostu miejsca na boisku dla świstaka, bo całą lewą strone zajmuja jego koledzy.

 

A co do Juve, to Ranieri od dawna już powinien zmienic taktyke. Z 442, na 4312. Bez klasycznych skrzydlowych, z bardzo ofensywnie grajacymi bocznymi obroncami. Dlatego tak bardzo chcialem, aby Secco sprowadzil naprawde szybkiego gracza na prawą stronę defensywy (kogos w stylu Zambro).

 

-------------------Buffon---------------

Grygera--Legro--Chiellini--Molinaro-

-----Marchisio--Sissoko--Zanetti-----

----------------Giovinco----------------

----------Amauri---Del Piero----------

 

Po meczu z Catanią, fatalnej dyspozycji Nedveda i Marchionniego, to niemal oczywiste zestawienie formacji dla Starej Damy. Trójka Del Piero, Amauri, Giovinco, potrafi NAPRAWDE zagrac magiczny futbol.

Odnośnik do komentarza

Ja chcę R80 w pierwszym składzie. Przecież prezentuje się nie gorzej od Kaki. Wygląda na to, że Becks się odrodził, ale co z tego jak 9 marca wraca to L.A Galaxy :/. Podobno nie ma bata, żeby go puścili do Milanu. Chociaż mam nadzieję, że wujek Galliani z Berlusconim coś wymyślą :)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszą połowe meczu Juventus - Cagliari (2:1).

 

Po 45 minutach wnioski sa nastepujace: Sissoko rozgrywa swietny mecz, odbiera, przerzuca, biega, jest po prostu wszedzie. Fatalnie gra Marchionni (standard) - zawalil pierwsza bramke i jest kompletnie bezproduktywny w przodzie. Mellberg w miare, orientuje sie w defensywie. Srodek czyli Legro + Kielon, dosc poprawnie. Generalnie obrona gra calkiem niezle. Del piero niezle rozpoczal mecz, ale potem zbyt duzo strat. Amauri odwrotnie - dlugo sie rozkrecal, ale przez ostatnie 20 minut pierwszej połowy popisał sie 2 swietnymi akcjami. Dobrze na postawe Starej Damy podziałała zmiana Zanettiego na Marchisio, poniewaz ten drugi nie tylko pomaga w defensywie, ale takze umie swietnie przerzucic pilke przez pol boiska z dokladnoscia co do centymetra. W ogole, od wejscia Claudio cos sie ruszylo w przodzie (strzelilismy 2 bramki:)).

 

Aha, Nedved mimo strzelonego gola, gra słabo. Za duzo strat i niecelnych podan. Juve po stracie bramki chyba przerzucilo się na gre 4312. Czech bywa zdecydowanie czesciej w srodku pola za napastnikami - tak samo zreszta jak Marchionni. Tego ostatniego w takiej sytuacji chetnie bym wymienil na Poulsena. Czekam na 2 połowe. No ale w takiej sytuacji bardzo zaluje, ze dzisiaj nie moze zagrac Giovinco - idealnie by pasował do tego ustawienia. Dobrze, ze Ranieri zauwazyl, ze skrzydłami nie ma sensu się pchac i zmienil delikatnie ustawienie druzyny.

 

Szkoda tez, kontuzji Zanettiego. Zapowiada sie, ze znow dosc dlugo bedzie pauzował, bo trzymal sie za czworogłowy.

Odnośnik do komentarza

No i niestety porazka Starej Damy 2:3 : ( W drugiej polowie niepotrzebna okazala sie zmiana taktyki. Ranieri przestawil Marchisio na prawa pomoc, zostawiajac w srodku tylko Sissoko. To sie zemscilo i Cagliari Nas skarcilo. No coz, mam nadzieje, ze kryzys Juve jak najszybciej sie skonczy; chociaz jesli Inter jutro wygra to cos czuje, ze Scudetto znow zostanie w Mediolanie; albo zdobędzie je Milan albo obroni Inter.

Odnośnik do komentarza

No i Beckham potwierdzil klase.Dwie genialne asysty. Moglyby byc i czterym gdyby nie Pato na spalonym i Kaka, ktory sam na sam celuje w slupek.

 

Generalnie mecz dosc nudny. Lazio prezentuje zenujacy poziom. Milan bez specjalnego wysilku 3 bramki, a moglo byc i 6.

 

Liniowi to porazka. Jak byl spalony to puszczali jak nie bylo to choragiewka w gorze. Po jakiejs niezlej imprezce musieli byc...

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że Milan się nie zmęczył, a udało mu się wyjść na wicelidera i odrobić 2 pkt. do Interu.

Beckham rozkręca się z meczu na mecz - boje się co będzie 9. marca, jak go trzeba będzie puścić :/

Abbiati zdobywa u mnie co raz większe uznanie - ładnie się zachował przy sam na sam, do tego też broni dość ciężkie strzały w dolne obszary bramki.

Kaka mógł z palcem w nosie zdobyć hattricka, ale to nie ten sam Kaka co jeszcze 2 lata temu.

 

Teraz mecz z Regginą, który powinien pójść podobnie (oby nie powtórzyła się sytuacja z Genoą, ale to raczej nie ta klasa zespołu), a za 2 tyg. chyba najważniejszy mecz sezonu - z Interem na "wyjeździe" ;) Ciekawe, czy R80, zdobywca jedynej bramki w pierwszej rundzie, w ogóle zagra...

Odnośnik do komentarza

Ech, dla Beckhama żywo zainteresowałem się losami Milanu, nawet oglądałem mecz z Lazio. No świetnie, chłopak się wkręcił. A cierpi Ronaldinho, który siedzi. Kaka ma przebłyski, jak kurz opadnie po City to będzie znowu bardzo dobry. No i Pato idzie w dobrym kierunku. Becks tam pasuje, bo nie musi być bardzo szybki, ale ma wrzutki, które nawet bez giganta w polu karnym robią zagrożenie.

Odnośnik do komentarza

Fakt Abbiati swietny mecz rozegral. Wyglada ze sie rozwija facet w dobrym kierunku (co przy tej obronie co w ostatnim meczu zaczyna byc wazne). Pato mnie rozczarowuje szczerze mowiac. Mialem wrazenie ze robi wiecej balaganu niz pozytku. Dla mnie byl pierwszy do zdjecia zanim strzelil (zreszta dzieki Becksowi). Potem go kilka razy liniowi skrzywdzili i ogolne wrazenie nie bylo takie kiepskie juz. Jednak oczekiwalbym wiecej od niego...

 

Swoja droga lawa Milanu robi wrazenie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...