Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Od tego trzeba zaczac, ze Genoa to nie jest taki slaby zespol. W skladzie maja chociazby swietnego mlodziana - Criscito, Ferrariego - bylego gracza Romy, czy Milito lub Palladino. Juz w zeszlym roku grali niezle, a w tym maja jeszcze mocniejsza ekipe.

Odnośnik do komentarza
Od tego trzeba zaczac, ze Genoa to nie jest taki slaby zespol. W skladzie maja chociazby swietnego mlodziana - Criscito, Ferrariego - bylego gracza Romy, czy Milito lub Palladino. Juz w zeszlym roku grali niezle, a w tym maja jeszcze mocniejsza ekipe.

 

Genoa grala slabo i Milan powinien to wygrac 5-0. Niestety dostosowali sie poziomem.

Odnośnik do komentarza

Juventus - Udinese 1-0 gol: Amauri 67'

 

 

Co do Shevy i Dinho to czy się rozkręcą jest sprawą dyskusyjną, zwłaszcza w przypadku tego pierwszego - swoje lata ma a 2 sezony na ławie dobrze mu nie zrobiły. Te dwa transfery to jedna wielka niewiadoma. W Milanie jest potrzebne trzęsienie ziemi które wywoła jakieś zmiany - jak dla mnie to trzeba było zmienić trenera. Od dwóch lat gra ACM z sezonu na sezon jest coraz słabsza... [ znaczy żeby nie bylo - mi to nawet na rękę :P]

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Milan odniosl zasluzone zwyciestwo w derbach 1-0. Ronaldingo z Kaka odwalaja czasem niesamowite akcje, tylko czekac az ten pierwszy bedzie w pelni przygotowany do sezonu i nikt ich nie zatrzyma. Chociaz tak wlasciwie to juz teraz Ronaldinho jest jednym z najgrozniejszych pilkarzy Milanu, ma niesamowity zmysl do genialnego zagrywania pilek. Nawet jak juz nie wytrzymuje kondycyjnie to po prostu, staje, czeka na odpowiedni moment i odgrywa kiedy trzeba i gdzie trzeba;]

 

Ze strony Interu jedyne co bylo warte zapamietania to czerwona kartka dla jakiegos tam dyrektora sportowegoxD

Odnośnik do komentarza

Inter słabo ale jednak wg mnie zasługiwali na remis zwłaszcza za zagrożenie pod koniec meczu jak grali w 10. Zez Adriano, straszny Ibra i Q7 za to Cambiasso mi się podobał strasznie. Pierwsza kartka dla Burdisso była naciągana bo to byl jego 1 faul dopiero a taki Gattuso za 3 wjazdy w nogi z boku pod rząd nawet upomnienia nie dostał.. No nic co zrobic graty dla ACM - całe szczęście, że chociaż w tabeli wyżej jest Inter. PRzy bramce Kaka stał jedną nogą na spalonym ale jednak sędziowie w takich sytuacjach mają byc za drużyna atakującą - szkoda, że mniejsze spalone Ibry i Pato wcześniej odgwizdane zostały ;/

 

Obso czerwona była dla Materazziego bo zjechał sędziego po faulu Flaminiego na Adriano w polu karnym (sędzia pownien odgwizdac faul bo to nawet walka nie była - Adriano stał a francuz wyskoczył i łokciem w szczenę). Morganti sędziował trochę pod ACM - kilka dziwnych decyzji jak brak żółtej dla Gattuso za 3 faule pod rząd czy żółta dla Quaresmy za czysty wślizg. No nic mecz wyrównany ale To Milan strzelił a potem zdoła upilnowac. Jeszcze raz graty i życzę wielu przegranych w seria A :P

 

EDTA:

 

aaa i wiem, że Materazzi Kace w twarz zasadził ale tam się obaj przepychali a nie bili stojącego :P No i bodajże Ambrosini też uderzył w twarz Manciniego - ja tam nic nie mówię ale w takiej samej sytuacji Muntari dostał czerwoną i 3 mecze zawieszenia..)

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza
Obso czerwona była dla Materazziego bo zjechał sędziego po faulu Flaminiego na Adriano w polu karnym (sędzia pownien odgwizdac faul bo to nawet walka nie była - Adriano stał a francuz wyskoczył i łokciem w szczenę). Morganti sędziował trochę pod ACM - kilka dziwnych decyzji jak brak żółtej dla Gattuso za 3 faule pod rząd czy żółta dla Quaresmy za czysty wślizg. No nic mecz wyrównany ale To Milan strzelił a potem zdoła upilnowac. Jeszcze raz graty i życzę wielu przegranych w seria A :P

 

 

No to komentatorzy canal + mnie w blad wprowadzili (dobry byl tekst "kibice milanu sadza jednak, ze to miejsce mialo zdarzenie"). A sedzia mylil sie w obie strony. Adriano to glupek. Sedzia nie mogl podyktowac karnego, bo koles utrzymal sie na nogach i jeszcze probowal strzelac, gdyby sie polozyl po faulu to moze i bylby karny. Zreszta Kaka na poczatku spotkania tez dostal w twarz, wiec w teoretycznych karnych jest remis.

 

 

A Mauro Zarate znowu strzelil dwie bramki, ciekawe za jaki czas jakis mocny klub zdecyduje sie go pozyskac. Nie wiem czy Lazio ma prawo pierwokupu, ale ejzeli nie zdecyduja sie go zatrzymac u siebie, to ich poje balo.

Odnośnik do komentarza

Taak Słoik wiesz to po 5 kolejkach - nie rozśmieszaj mnie. Juventus zremisował u siebie z Sampdorią a Milan już 2 razy schodził pokonany więc takie bzdury to jak na razie możesz sobie darować :P Poza tym Scudetto się wygrywa w meczach ze słabiakami co w zeszłymb sezonie pokazała Roma, Milan i Juventus ( który moim zdaniem w tym roku też nie powalczy o mistrzostwo za bardzo - Ranieri to za słaby trener).

 

Komentatorzy z C+ są genialni jak opowiadali, że Ribas potrafi zagrać do przodu i nie wiedzą czemu nie gra ( chuy z tym, że jest środkowym obrońcą...) Serio mogliby tam kogoś kto się zna zatrudnić. No w sumie Adriano mógł się popłakać i zwijać na murawie - może by coś użebrał. W karnych po jeden ale w strzałach w twarz 2:1 dla Milanu bo Ambrosini (czy to Maldini był - nie pamiętam dokładnie) powinien za uderzenie Manciniego w twarz dostać kartkę (jak pisałem Muntari dostał za taką samą akcję czerwień i 3 mecze zawieszenia ;/)

 

No nic czekamy na następną kolejkę i mieć nadzieję, że Juventus i Milan po raz kolejny stracą punkty a Inter coś wywalczy :P

 

Ronaldinhowi wraca forma niestety ;/

 

EDTA:

 

no Zarate wymiata jak na razie ale ciekawa też forma Gilardino - co mecz to brama praktycznie. Capocanoniere może być ładną niespodzianką

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza
Interowi i tak juz nic nie pomoze, Juventus jest za mocny, a Milan ma Ronaldinho i Kake.

Słoik w temacie przedwczesnego hejtingu Interu jesteś niekwestionowanym numerem jeden. Pamiętam jak już mistrzostwo rok temu mieli tracić ,bo nie mają charakteru Juve.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

SSC Napoli - Juventus Turyn 2:1 (0:0)

0:1 Amauri 61. min

1:1 Hamsyk 64. min,

2:1 Lavezzi80. min

 

I gdzie jest Słoik ze swoimi mądrościami :P "Za mocne" Juve dostaje bęcki drugi raz z rzędu ;] Ciekawe kiedy w końcu wywalą Ranieriego ;)

 

ACF Fiorentina - Reggina Calcio 3:0 (1:0)

1:0 - Pazzini (k.) 40'

2:0 - Gilardino 75'

3:0 - Gilardino 81'

 

Gilardino strzela jak na zawołanie

 

A dziś 20.30 Roma - Inter - mam nadzieję, że ASR nie odzyska formy w tym meczu :P

Odnośnik do komentarza
http://www.pilka.pl/galliani-z-beckhamem-t...ie-pomoc-marzen

 

Piekny ruch ACM - dla mnie to co się wyrabia w tym klubie to komedia jest o.O

 

Dlaczego? Marketingowo to jest strzał w dziesiątkę. Wypożyczenie za darmo, wsadzić tylko kasę w trening/obsługę medyczną, a reszta to same zyski - więcej kibiców, więcej koszulek. Widzisz co się dzieje po przybyciu zębatego? Najwięcej sprzedanych karnetów w całej Serie A, sprzedaż koszulek +40%. A że sobie chłopak pogra parę meczów w UEFie, albo Pucharze Włoch... Niech jeszcze zacznie formę odbudowywać w tempie Ronaldinho, to ja nie mam pytań :D

 

A przy okazji... http://michalpol.blox.pl/2008/10/Szczescia...w-AC-Milan.html

Odnośnik do komentarza

No to ruch na kase, jak dla mnie spoko jezeli w przyszlosci maja z tego wyniknac jakies konkretne profity. Aspekt sportowy ma charakter marginalny, sorry, ale Milan nie gra klasycznymi skrzydlowymi od eonow, a na srodku i tak za duza konkurencja. Chyba, ze raz na jakis czas walnie sobie gola z wolnego w puefa.

 

Bardziej mnie martwi, ze zdementowali plotki o Mexesie;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...