Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i "wielki" Juventus został taktycznie rozłożony na łopatki. Bez Del Piero to niestety ta drużyna nie istnieje. Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa bo przez ostatni tydzień kibice Juve swoimi komentarzami tak mnie irytowali, że nie mam pytań :P Nareszcie ktoś im utarł nosa ^^

 

Inter Mediolan - Juventus Turyn 1:0 (0:0)

1:0 - Muntari 72'

 

 

Odnośnik do komentarza
Najwięksi idioci w serie A, trzeba dodać. Tak samo terminatory jak w PES i FIFA. Utarli nosa? komu? przynajmniej w Juve mamy sporo włoskich graczy. Inter składa się z bajzlu i gwiazdek za 5 zeta. Nigdy nie trawiłem tych szmat i nie będę.

 

Haha, zaczyna się :D

Nie wiem, meczu nie widziałem, ale z tego co czytałem, to Interowi wystarczyły dwie rzeczy do sukcesu - Mourinho (zestawienie obrony, wyłączenie Del Piero i rzutów wolnych) i Zlatan.

Z pozycji Milanu oczywiście nie jestem zadowolony z wyniku, mogłoby się skończyć remisem ;)

Odnośnik do komentarza
Najwięksi idioci w serie A, trzeba dodać. Tak samo terminatory jak w PES i FIFA. Utarli nosa? komu? przynajmniej w Juve mamy sporo włoskich graczy. Inter składa się z bajzlu i gwiazdek za 5 zeta. Nigdy nie trawiłem tych szmat i nie będę.

 

Komu ? Napuszonym kibicom starej damy i tym "stars wannabe" waszym. Słyszałeś może jak się ładnie napinali piłkarze Juve przed meczem ? Giovinco, Amauri i nawet ze strony władz klubu Coboli Gigli. Tacy byli pewni wygranej ...

"Najwięksi idioci w serie A" gratuluje poziomu - żałosne. Ja nie znoszę Juventusu ale nie nazywam ich szmatami - naucz się akceptować przegraną i pamiętaj, że "terminatory z fify i pesa" nie dały pograć wielkim "gwiazdom" klubu za kibica którego się podajesz. Przydałoby się trochę szacunku dla przeciwnika ale widać to jeszcze nie ten poziom.

 

Słoik wiadomo, że zobaczymy pod koniec sezonu ale samym DP tytułu nie ugracie ;)

Odnośnik do komentarza

Proponuję zaczerpnąć śnieżnej białej zabawy i puknąć się w czerep bo jeśli brałbym wszystko (zwłaszcza to, co piszą na forum) do serca to skończyłbym marnie, podobnie jak Ty który optuję za tymi @#$%^. Poziom mam jaki obrałem a Tobie nic do tego. Zresztą, kiedy to Inter zdobył Ligę Mistrzów? hmm, czekaj no - 1965r ? ah Forza Inter.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Spinaj się dalej to Ci żyłka pęknie :P Posty rodem z onetu. I co z tego, że ostatni raz Inter wygrał LM 1965 roku ? Cieszy Cię to? Przynajmniej nigdy nie grali poza Serie A i są jedyną drużyną która się tym może pochwalić :P No czekam na odpowiedź - ciekawe do czego się przyczepisz teraz :P

Poziom prezentujesz żałosny - to moje zdanie i Tobie też nic do tego - śnieg spadł idź sobie bałwana ulep albo na sankach pozjeżdżaj to Ci ciśnienie zejdzie. Pozdro 600 :P

 

Torino Calcio - AC Milan 2:2 (1:2)

1:0 - Stellone 25'

1:1 - Pato 29'

1:2 - Ronaldinho 34'

2:2 - Rosina (k.) 78'

 

Świetna kolejka dla Interu - wygrana z Juve i strata punktów przez ACM. Pięknie i oby taka kolejność w tabeli została już do końca sezonu :D Warto też zanotować, że Roma wygrała. Ciekawe czy to juz koniec ich kryzysu

 

 

Odnośnik do komentarza
Przynajmniej nigdy nie grali poza Serie A i są jedyną drużyną która się tym może pochwalić :P

 

No proszę , przestań już... Juve faktycznie nigdy nie spadło do Serie B z powodu miejsca w tabeli, więc ten argument to sobie możesz zostawić na czaty Onetu :P

 

Wygląda na to, że w tym sezonie walka będzie zażarta. To dopiero 13 kolejka ale już można stwierdzić, iż końcówka będzie bardzo ciekawa. Jak dawniej kiedy to ostatnie mecze decydowały o podium w tabeli.

 

No gdyby nie wspomniana wcześniej afera nie byłoby tak ciekawie xD

 

 

 

Co do samego meczu. Nie oglądałem. więc się nie wypowiem. Inter wygrał - więc chyba był lepszy. Pozostaje czekać na rewanż.

Odnośnik do komentarza

Podobał mi się Inter :) Mourinho taktykiem jest wielkim , więc zamiast grać skyrzdłami postawił na zagęszczenie środka i położył akcent na aspekt fizyczny stąd Juventus nie istniał praktycznie w ogóle. Wynik tego nie oddaję , ale naprawdę to nie było równorzędne stracie.

 

Odnośnik do komentarza

Chiellini i Sissoko to obecnie najlepsi piłkarze Juve. Bez dwóch zdan, dawno nie widzialem tak rewalacyjnego obroncy młodego pokolenia oraz pomocnika, który przerywa kazda akcje ofensywna rywala. Z czystym sumieniem, moge stwierdzic, ze Momo gra duzo ciekawiej w bialo czarnej koszulce, niż chociażby Vieira. Ranieriemu wyszedł genialny transfer. Szkoda, ze Camoranesi znow wypadł na miesiac, poniewaz z Mauro Stara Dama jest duzo silniejsza. Czekam na dwa niezłe transfery w styczniu i walczymy ; ) Trzeba dokupic dobrego prawego obronce, który bedzie w stanie pociagnac tez gre skrzydłem (a'la Zambrotta). Widzialbym w ekipie tez Santacroce, Zapate czy Aquilaniego. A najchetniej to De Rossiego ; ) Srodek pola Sissoko - De Rossi, robi wrazenie (szkoda, ze to prawie niemożliwe). W ogole, to ostatnio - po maratonie 7 wygranych z rzedu, pokonaniu Realu dwa razy - mam wrazenie, ze Stara Dama odzyskala dawną pewnosc siebie, a i wszyscy rywale zrozumieli, iz Juventus wrocil na prastary szlak. Stad, latwiej bedzie pozyskac wielkie gwiazdy, dla ktorych magiczne slowa "Juventus Turyn" ponownie nabraly blasku.

 

Dzisiaj licze na porazke Interu z Napoli i remis Milanu.

Odnośnik do komentarza

Ych. Ronaldinho marnuje karnego w pierwszej połowie (a Pato sam na sam). Ciekawe jakby się mecz potoczył, gdyby strzelił... ale nie strzelił. A tak, 2 szybkie ciosy (jak w meczu z Portsmouth - na początku drugiej połowy) i do domu. Milan stać było tylko na drugiego karnego, tym razem wykorzystanego przez R80 (po faulu na nim samym, kiedy to na 5. metrach przeszedł dwóch obrońców i trzeci go sfaulował).

Nie wiem co się ostatnio dzieje z Rossoneri: brak koncentracji? słaba forma formacji atakującej? bardzo słabo grający środek pola? Nie wiem, ale mam nadzieję, że Carlo będzie w stanie coś z tym zrobić, bo 6 pkt. straty, to już nie jest mało jak na Inter.

Odnośnik do komentarza

Widziałem prawie całą drugą połowę meczu Palermo - Milan, więc napisze swoje spostrzeżenia. Co do Palermo to jedyne co zauważyłem to duża ilość byłych piłkarzy Juve. Swoją grę ograniczali do długich podań z ominięciem środkowej części boiska ( podkreślam, przynajmniej w drugiej połowie).

 

Co do Milanu. Brak klasowego napastnika. Inzaghi, przewracający się co chwila, próbując zablokować ciałem piłkę :D i te jego złożone rączki po "krzywdzącej" decyzji :lol: Obrona - śmiech na sali. Przy szybszej akcji drewniany Maldini ( aczkolwiek mający przebłyski) wydawał sie zupełnie nie zorientowany co się dzieje wokół niego. W pomocy na "oklaski" zasłużył Seedorf i te jego długie plasowane podania - szkoda tylko że w większości niecelne. Widać że bez Gattuso i Kaki to zupełnie inny zespół.

Odnośnik do komentarza

Palermo cisnęło, zagęścili środek, podwajali krycie. Do tego Miccoli, Carrozzieri i Amelia zagrali rewelacyjnie. A Milan ? Przestraszony, bez Kaki, nie wykorzystujący okazji i jak to zauważył Turas - bez napastnika. Nie mam nic przeciwko Inzaghiemu, a nawet go lubię, ale on sam w polu karnym kontra ogromny Moris Carrozzieri, oraz bezproduktywny aczkolwiek starający się Sheva to nie wyglądało dobrze. Mówi się trudno. Zaraz zimowe okienko, Sheva wróci do swojej wymarzonej Anglii, więc może zrobi się miejsce dla jakiegoś napadziora ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to Sheva jest wypożyczony do końca sezonu. Poza tym Carlo nadal w niego wierzy. Generalnie chłopak stara się jak może, widać że mu się chce, ale niestety on, w przeciwieństwie do Ronaldinho, chyba już stracił formę na amen. Inzaghi bez dobrego podania nie istnieje, a te zawsze dostarczał Pirlo/Gattuso/Kaka. Pirlo po kontuzji nie jest w najwyższej formie, a Gattuso i Kaka nie grali. Szkoda, że Pato musiał zejść, bo on mógł poszarpać obronę przeciwnika.

No i w ten sposób, jeden z najslilniejszych ataków w Serie A na papierze (Sheva, Pato, Inzaghi, Borriello) nie ma napastnika :|

 

"W zimie nie będzie żadnych transferów" - Galliani.

Odnośnik do komentarza

To mnie komentator (Kołtoń?) w błąd wprowadził z tym Shevą, a jeśli on faktycznie zostaje przynajmniej do końca sezonu, to o transferach można zapomnieć. Przynajmniej jeśli myślimy o napastnikach i pomocnikach. A Galliani kłamie jak zawsze, o Beckhamie już zapomniał ? :P

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje, że Ancelotti już nie za bardzo ma pomysł na Milan (ale to już pisałem przed sezonem nawet :P). Do tego Galliani mu kupuje graczy na jakich ma akurat ochotę a nie jakich potrzebuje zespół. Co więcej w większości są to słąbe transfery (prócz Ronaldinho). Mi się jeszcze wydaje, że w ACM to jest takie kółko wzajemnej adoracji - pilkarze grają za nazwiska a nie za to, że są w formie - no i potem to wygląda jak ostatni mecz w serie A i p. Włoch

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Ja stawiam na ignorancję Gallianiego. Facet ma swój pomysł na transfery i Ancelotti niewiele ma do powiedzenia, a to dobrze wynikom nie wróży - przynajmniej tym sportowym. Sheva czy Flamini nieciekawie się prezentują, Senderos praktycznie nie gra (chociaż z ostatnich 3 meczy wystąpił w 2) jak na efekt największej ofensywy transferowej Milanu od kilku lat - biednie. Tymczasem takie Juve celuje w Schweinsteigera, ech.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Schweinsteiger w Juve? Tak, ale za darmo. Inaczej to ja go nie widzę w druzynie. Wiem, ze do wyciagniecia jest Aquilani z Romy. Jeszcze nie podpisal nowego kontraktu, a wladze rzysmkiego klubu nie kwapia sie, aby dac mu podwyzke ("inwestują w De Rossiego"). Coraz glosniej jest o tym transferze i wierze, ze sie uda. Poza tym, Elkann dał ostatnio dyspozycje Secco i spolce, z ktorych wynika, ze Juventus ma sie koncentrowac na zakupie graczy rodem z Italii. Mowi się o Santacroce, wlasnie Aquilanim, Rossim, D'Agostino. Wszystkich przywitałbym chętnie w Turynie ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...