Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Real już po połowie o nic nie grał i odpuścili sobie zupełnie zresztą i tak przegrali wszystko z sędziami i Barcą na spółę

 

Dokładnie...jedynie rezerwowym coś się chciało grać. Ja liczę tylko,że następny sezon będzie bardziej wyrównany...no i ,że Pelle zostanie :)

A ja nie bo może i będą grali bunkrem z Mourinho ale barka nie ma żadnych szans skoro mający dosyć cienki skład Inter ich pojechał :P

 

Dla mnie to ty zachowujesz się czasami jak te neokidy :/ No sorry,ale czasami prowokujesz tak,że głowa mała(sam też się dajesz prowokować) i tylko wyrabiasz markę kibicom Realu jacy to my frustraci itp. Real potrzebuje stabilizacji,a nią będzie z pewnością pozostawienie Pellego. Z Villareal udało mu się na luzie pokonywać Barcelonę to i z Real mu się to uda...trzeba cierpliwości i czasu Ty tego zdecydowanie nie masz :thumbsup:

Przesadzasz ;)

 

W sumie widać było w pierwszej połowie jak im się chciało grać mimo tego że jeszcze mieli szanse na mistrzostwo czyli brak motywacji drużyny ze strony Pellegriniego.

 

Poza tym od zawsze w Realu sukcesy są potrzebne na zaraz a do tego dochodzi Perez więc wiadomo jak to się skończy :ninja:

 

A co do napinek to nudno tutaj jest :P

Odnośnik do komentarza

Messi wpakował w sezonie tyle samo bramek co Ronaldo w 1996-1997, chłopakom z Madrytu nie wystarczyło zapału (lub jak chcą inni: kasy) by zakończyć sezon z podniesioną głową, Codename sączy jad aż miło. Ogólnie dobro zwyciężyło i Barca Mistrzem!!!!

Odnośnik do komentarza

Argument z wychowankami jest raczej nietrafiony skoro Barcelona kupiła Ibrahimovica i niby Villę za ~ 110 mln euro.

Pedro,Bojan,Messi,Busquets,Valdes,Puyol,Iniesta,Xavi - to grubo ponad połowa drużyny(praktycznie podstawowy skład) i każdy z nich jest wychowankiem.Zakup Ibrahimovica czy Villi nie robi tu różnicy.

Spójrz kto zdobywał najwięcej goli dla Barcy, a kto dla realu i będziesz już wiedział dlaczego Barca = wychowankowie a real = kasa i transfery.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Argument z wychowankami jest raczej nietrafiony skoro Barcelona kupiła Ibrahimovica i niby Villę za ~ 110 mln euro.

Pedro,Bojan,Messi,Busquets,Valdes,Puyol,Iniesta,Xavi - to grubo ponad połowa drużyny(praktycznie podstawowy skład) i każdy z nich jest wychowankiem.Zakup Ibrahimovica czy Villi nie robi tu różnicy.

Spójrz kto zdobywał najwięcej goli dla Barcy, a kto dla realu i będziesz już wiedział dlaczego Barca = wychowankowie a real = kasa i transfery.

Tylko ciekawe , czy będą ich mieli kim zastąpić, kiedy ci pokończą kariery. OK, napastników wychowują aż nadto, ale co się stanie, kiedy karierę skończy Xavi? To jest piłkarz, który robi WIELKĄ różnicę.Chyba będą musieli kogoś kupić, bo nadzwyczajne dziecko im się raczej nie objawi akurat po skończeniu kariery przez Xaviego, a póki ten gra, miejsce w składzie ma pewne.

Odnośnik do komentarza

Wychowanek, którego się pozbyli i który ukształtował się pod okiem Wengera - rzeczywiście jest się z czego chwalić.

 

Dos Santos? Przecież on został sprzedany do Tottenhamu swego czasu?

 

1. Arsenal go sam skosil z Barcy Athletic, oni sie go nie pozbyli..

Tak samo jak chelsea podkupila tego murzyna z francji, za co dostala kare..

 

2. Giovani poszedl do Tottenhamu, w Barcelonie zostal mlodszy Jonathan.

Odnośnik do komentarza

No Cesc niczego nie nauczył się w Barcy przez ten czas co tam był, no ale, co kto woli. Ja sam nie wiem czy dobrym pomysłem jest sprowadzanie go, ale jeśli Laporta kupi go i Ville, to nie będę psioczył. Ja jestem ciekaw, który młodzian w przyszłym sezonie wybuchnie, kiedyś Messi, potem Bojan, Sergio B., a na końcu Pedro. Następny będzie Thiago? Jeffren, albo może Dos Santos.

Odnośnik do komentarza

Sergio jest sredniej klasy pomocnikiem, czasem srodkowym, czasem defensywnym.

Jak na wychowanka bardzo fajnie, typowy zapchaj-dziura i zmiennik xaviego czy yaya na lzejsze mecze.

 

A co postu Adera to chyba chodzilo mu, ze taki pilkarz jak on WYSTARCZY W KADRZE BARCELONY na mecze z Realem..

Nie bylo mowy o zadnym transferze... Bojcie sie o swoje matury z polaka, czytanie e zrozumieniem od razu na 0pkt.

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Sergio jest sredniej klasy pomocnikiem, czasem srodkowym, czasem defensywnym.

Jak na wychowanka bardzo fajnie, typowy zapchaj-dziura i zmiennik xaviego czy yaya na lzejsze mecze.

 

A co postu Adera to chyba chodzilo mu, ze taki pilkarz jak on WYSTARCZY W KADRZE BARCELONY na mecze z Realem..

Nie bylo mowy o zadnym transferze... Bojcie sie o swoje matury z polaka, czytanie e zrozumieniem od razu na 0pkt.

 

Sorry,ale chyba nie za bardzo zrozumiałeś...ja nie mówiłem serio przecież :}

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Z plotek:

 

 

 

 

Raul chce zostać w Realu jeżeli przyjdzie Mourinho, Mourinho wg jego agenta zawarł porozumienie ustne z Realem.

 

 

 

 

Cris, usuń w pi.zdu ten temat i załóż nowy, przecież nikt nie czyta starych postów, a tyle co tam flejmu jest to aż wstyd :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Z plotek:

 

 

 

 

Raul chce zostać w Realu jeżeli przyjdzie Mourinho, Mourinho wg jego agenta zawarł porozumienie ustne z Realem.

 

 

 

 

Cris, usuń w pi.zdu ten temat i załóż nowy, przecież nikt nie czyta starych postów, a tyle co tam flejmu jest to aż wstyd :D

Skoro nikt nie czyta, to po co nowy temat? :unsure:

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że chociaż Bojan zostaje (przynajmniej tak można wywnioskować z tego co mówi Laporta), bo coraz bliżej odejścia z Barcy mój wieczny faworyt do zostania najlepszym PD na świecie, czyli Y.Toure.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran
Cris, usuń w pi.zdu ten temat i załóż nowy, przecież nikt nie czyta starych postów, a tyle co tam flejmu jest to aż wstyd :D

Skoro nikt nie czyta, to po co nowy temat? :unsure:

 

 

 

 

Teraz widzisz?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...