Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

No to mają chociaż jednego napastnika :P

 

 

 

 

Higuain tylko na Athletici Bilbao i im podobne się nadaje.

Z tego co tu na forum czytałem Villa był złym transferem, źle gra, mało strzela, nie pasuje do Barcy itd.

Ronaldo znowu pokazał klasę w ważnym meczu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Real grał jak lebry z podwórza, i tak też się zachowywał.

 

Skompromitował się totalnie, dostać pięć bramek, nie oddać celnego strzału, bezczelnie faulować, a potem już bezczelnie okładać przeciwnika pod koniec. Mina Mourinho mówiła wszystko, czyli mniej więcej: "Ku,rwa, co za młotki, po co ja tu przyszedłem?".

 

Barca pokazała klasę, co stawia ją w bardzo dobrej pozycji w Europie - kryzys MU i Chelsea, Real gdzieś w tyle dyszy, Inter coś tam klepie, niemieckie kluby w kratkę (to akurat wiadome), reszta to pionki.

Odnośnik do komentarza

Real grał jak lebry z podwórza, i tak też się zachowywał.

 

Skompromitował się totalnie, dostać pięć bramek, nie oddać celnego strzału, bezczelnie faulować, a potem już bezczelnie okładać przeciwnika pod koniec. Mina Mourinho mówiła wszystko, czyli mniej więcej: "Ku,rwa, co za młotki, po co ja tu przyszedłem?".

 

Barca pokazała klasę, co stawia ją w bardzo dobrej pozycji w Europie - kryzys MU i Chelsea, Real gdzieś w tyle dyszy, Inter coś tam klepie, niemieckie kluby w kratkę (to akurat wiadome), reszta to pionki.

spokojnie, bez takiej podniety :rolleyes: . Pamiętajmy że Barca jest pierwszą klasową drużyną z jaką grał Real w tyn sezonie. Angole (Chelsea, Man Utd) to jednak trochę inna bajka

Odnośnik do komentarza

Brawo,brawo i jeszcze raz brawo dla Barcelony ,Mou jak i cała drużyna ma teraz OGROMNĄ nauczkę . Ten mecz pokazał,że przed Realem jeszcze DŁUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGA droga do osiągnięcia wysokich celów :) Ja już od kilkudziesięciu spotkań czułem,że taka Barcelona bez problemu wykorzysta błędy i luki w grze obronnej Realu. No i wykorzystali szkoda tylko aż tak często :(

Odnośnik do komentarza

Na wstępie napiszę, że nie przepadam za Realem i Barcą, ale w tym meczu byłem za Realem, tylko ze względu na Mourinho. To był pierwszy ich mecz jaki obejrzałem w tym sezonie. Po niezłej passie myślałem, że Mourinho jednak dał radę poukładać tą ekipę pseudo gwiazdek, ale po tym co dzisiaj zobaczyłem, wiem, że nic więcej z nich nie wyciągnie. To nadal jest ta beznadziejna ekipa Real 1/8, ta sama, która co roku odpada w LM i jest głównym pośmiewiskiem. Może i są nieźli, ale na słabe hiszpańskie kluby pokroju Malaga, czy inna Sevilla. Jedyna dobra ekipa, czyli Barca jest na nich zdecydowanie za mocna.

 

Barcelona w ogóle zagrała dzisiaj zaskakująco dobrze i nawet sędzia kupiony przez Real (czerwonych powinno się posypać kilka - Ronaldo, Carvalho, Ramos, Alonso) nie był ich wstanie zatrzymać.

 

Mecz bardzo dobry, fajnie było znowu widzieć Ronaldo, który prawie się popłakał i odwracał głowę od kamery.

 

Edit: Nie jestem w temacie, ale co z Kaką, czyżby kolejne 60 baniek zmarnowane? :potter:

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Hmmm...ostatnia bramka (rezerwowi) padła z upy, ale cały obraz gry - Barca 5 - Real 0. I tak się gra w piłkę nożną, a nie murowanie bramki (w pewnym momencie było 7miu obrońców na polu Realu). Jestem fanem Barcy od wieeelu lat. Ostatni raz byłem tak podjarany w zeszłym roku kiedy na Santiago Bernabeu Katalończycy wygrali 2:0 po świetnych akcjach (pierwsza bramka chyba autorstwa Messiego, druga na pewno Pedro).

 

Visca el Barca!!!!!!!!

 

34488.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Na wstępie napiszę, że nie przepadam za Realem i Barcą, ale w tym meczu byłem za Realem, tylko ze względu na Mourinho. To był pierwszy ich mecz jaki obejrzałem w tym sezonie. Po niezłej passie myślałem, że Mourinho jednak dał radę poukładać tą ekipę pseudo gwiazdek, ale po tym co dzisiaj zobaczyłem, wiem, że nic więcej z nich nie wyciągnie. To nadal jest ta beznadziejna ekipa Real 1/8, ta sama, która co roku odpada w LM i jest głównym pośmiewiskiem. Może i są nieźli, ale na słabe hiszpańskie kluby pokroju Malaga, czy inna Sevilla. Jedyna dobra ekipa, czyli Barca jest na nich zdecydowanie za mocna.

 

Barcelona w ogóle zagrała dzisiaj zaskakująco dobrze i nawet sędzia kupiony przez Real (czerwonych powinno się posypać kilka - Ronaldo, Carvalho, Ramos, Alonso) nie był ich wstanie zatrzymać.

 

Mecz bardzo dobry, fajnie było znowu widzieć Ronaldo, który prawie się popłakał i odwracał głowę od kamery.

 

Edit: Nie jestem w temacie, ale co z Kaką, czyżby kolejne 60 baniek zmarnowane? :potter:

To jak bedzie? Z naszym "prawie " zakładem

 

JAko kibic Barcelony bylem pełen podziwu w ajki sposob real miazdzy w tym sezodzie druzyny, niemniej wiedzialem ze prawdziwy sprawdzan bedzie 29tego listopada. Jak wyszlo kazdy widzi,

 

Dlatego naprawde nie rozumiem, jak mozna byc az tak slepym , zeby nie widziec ze Barcelona gra poprostu cudownie (Tottenham tez) kiedy trzeba to asolutnie nikt nie jest w stanie jej zagrozic.

 

Co do Realu : To w tym sezonie napewno nie bedzie druzyna 1/8 LM. Jestem wrecz pewien ze bedzie to w okolicach 1/2. Mourinho naprawde ich poukladal. Przydałby sie im jednak jakispsycholog ktory przekona ich do "goninia" wyniu/. Przy 2-0 Real calkowicie sie rozsypał.

 

BTW to powinno yc conajmniej 3 czerwa dla realu. Ronaldo, potem Carvalho (czy on nie dostal drugiej zoltej? ) i Ramos. Ramos wogole pokazał ,ze jest wielkim burakiem. Odepchnal najpierw Puyola a potem Xaviego czyli symbole ekipy Hiszpani. Tak sie nie robi , nawet w takich nerwach i w takim wstydzie.

 

Niemniej jestem pewien ze Real w tym sezonie wygra 95% pozostalych meczy w PD. Sprawdziany przyjda w LM i z barca . Reszta ligi to trampkarze w porownaniu z tymi dwoma kolosami

Odnośnik do komentarza

Oran, takiego motywu jak odepchnięcie trenera przez piłkarza jeszcze nie widziałem. Przecież za takie coś (nawet mimo, że ktoś przetrzymuje piłkę) to normalnie jest czerwo.

Czy to co zrobił Xavi przy swoim golu, przypadkiem nie było genialne :unsure: ?

Odnośnik do komentarza

Oglądałem z angielskim komentarzem i gościu co jest fanem Barcy (darł mordę jak mieli tylko piłkę) sam stwierdził, że Pep prowokował. Tak się nie robi, jeszcze w takim meczu i takiej sytuacji.

 

Ale gdyby ktoś odepchnął Mourinho to pewnie by zaraz Pepe przybiegł i mu przypier.dolił.

 

 

 

W ogóle Casillas ma większy posłuch u hiszpanów z Barcy niż z Realu :D

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...