Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Te, aleterkonto, idź na forum n+ z takimi sucharami.

(edyta. To ofkoz do tego tam alterkonta nad szpicem)

 

Kolejne Gran Derbi skaleczone przez beznadziejne sędziowanie. Albo ktoś coś z tym w końcu zrobi albo kiedyś nie wytrzymam i roz(pipi)ię Hiszpanię w drobny mak.

 

GD bedzie skaleczone dopoki CF Frustraci nie zaczna grac w pilke.

Odnośnik do komentarza

Tak podsumowując, sędzia za(pipi)ał przy golu, raz nie dał drugiej żółtej, raz wyciągnął zamiast czerwonej żółtko ( ostatnia akcja Alvisa), acha i "spalony" po którym szykowała się sytuacja 1:1

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No właśnie, brawa dla Realu, bo grali z wielką pasją, myślałem, że tradycyjnie siądą w drugiej połowie, ale dali radę. Inna sprawa, że jak Iniesta opuścił boisko, to Barcelona zaczęła głównie wykopywać piłkę przed siebie, a para stoperów grała piach, Abidal też słabiutko, jedynie Alves nie dawał hasać piłkarzom Realu.

Odnośnik do komentarza

Fatalny mecz Barcelony, naprawdę bardzo szczęśliwy awans. Chyba już przed pierwszym gwizdkiem czuli, że rewanż jest już rozsztrzygnięty. Gra w obronie fatalna, najgorsza w tym sezonie.

 

 

Sędzia to nawet nie skomentuję. ŻENADA.

 

 

Bez przesady, bardzo proszę - to że Real w końcu postawił opór, potrafił stworzyć sobie sytuacje, zdobyć bramki i zagrać fajną piłkę przeciwko Barcelonie nie jest równoznaczne z "Fatalnym meczem Barcelony, naprawdę szczęśliwym awansem". Barcelona zagrała słabiej niż w poprzednim meczu, Real dużo lepiej, no ale bez jaj, w przekroju 90 minut za uja nie postawiłbym tezy o naprawdę szczęśliwym awansie.

Odnośnik do komentarza

brak mi slow by wyrazić frustracje po meczu. walka realu w 2 polowie byla niesamowita. krzywdzace decyzje sedziego, nieuznany gol Ramosa ( what da fuck ? ), pozniej czerwona karta z dupska, 2 gole barcelony w koncowce 1 polowy w tym w ostatniej akcji 45 minut, co prawda gol byl przepieknej urody ale z przebiegu meczu to nawet 1:0 to przesada. mimo ze gra byla wstrzymywana co chwila, sedzia na koniec meczu doliczył marne 3 minuty a odgwizdał koniec po 2:55. Rece opadają po prostu. Fabregas dzidzia lekko szturchnięty lezy na murawie 2,5 minuty i malo co nie placze. Poza tym ogladalismy wspaniale el clasico. Hala Madrit!

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

@ Biały

 

Jasne, Real postawił opór i na te bramki zwyczajnie zasłużył w przekroju meczu, ale zatrwżające jest to ile sytuacji bramkowych sprekurowali obrońcy Barcelony. To, co dziś wyprawiał Pique to się w głowie nie mieści. W pierwszym kwadransie Królewscy mieli ze 3 świetne sytuacje na zdobycie gola. Na Camp Nou. Wybacz, za wiele meczów drużyny z Katalonii widziałem, by ten uznać za udany. Gra w defensywnie wyraźnie szwankowała, co przełożyło się na postawę pozostałych formacji. Barca tylko krótkimi fragmentami kontrolowała ten mecz.

 

Poza tym ile klarownych sytuacji miał Real, a ile Barca? Dolicz do tego nieuznaną bramkę Ramosa i rysuje się niezbyt korzystny obraz gry Blaugrany. O awans drżałem do końca i dla mnie jest on dość szczęśliwy. Ogólnie można odnieść wrażenie po obrazie gry, że dziś mecz odbył się na Bernabeu, a ten sprzed tygodnia na Camp Nou:)

Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj jestem fanem Valencii.

 

Ja tez go lubie, bedzie nas teraz dwoch !

antonio-valencia_422_76245.jpg

Idź stąd.

 

@Ader, przyznaj, że Barcelona nie powinna awansować, bo sędzia kolejny raz wypaczył wynik.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Sędzia popełniał wiele błędów i to nie tylko na korzyść Barcy.No sorry (pipi),ale jak się nie strzela takich sytuacji jak mieli w pierwszej połowie piłkarze Realu,to meczu się nie wygrywa.

Takie farfocle w obronie grali Katalończycy,że naprawdę trzeba wielkich umiejętności by to spaprać.Może gdyby Benzema grał od początku wynik wyglądałby inaczej.

Real zagrał dobrze bo pierwszy raz grali ofensywnie,nie mieli nic do stracenia.

Sędzia sędzią,ale nie awansowali na własne życzenie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...