Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Oba mecze, z Chelsea i z Realem były po prostu pechowe, nie sądzę by to zaważyło o czymkolwiek. Pechowe, bo w obu Barcelona przeważała, ale z jakiś przyczyn nie trafiała tych setek. Real postawił autobus potem i chyba Messi odpuścił dzisiejszy mecz, a te młodziki poza Alexisem nie wyrobieni jeszcze. Brakuje rasowego napadziora.

Ja też widziałem co wyrabiała obrona Barcy, jak mówiłem - do wymiany. Jest na poziomie 3 ligi azerbejdżańskiej, gdyby nie środkowa linia walcząca pressingiem, to by było dopiero żenująco.

Teraz muszą skupić się na meczu z Chelsea, mecz o prestiż. Nie wygranie w tym sezonie LM będzie porażką, i czymś co do niedawna było domeną ich dzisiejszego rywala.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po golu ze spalonego real stawia autobus i gra na czas + symuluje, Żółtko dla Alvesa i Maszcze za "faule" na Crisie to kolejne nieporozumienie po golu, którego nie było. Niestety barca nie potrafi wygrać z klasową drużyna kiedy ta broni się w 11.

 

Ediit: Go ahead, make my day.

Edytowane przez el-shabazz
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Po golu ze spalonego real stawia autobus i gra na czas + symuluje, Żółtko dla Alvesa i Maszcze za "faule" na Crisie to kolejne nieporozumienie po golu, którego nie było. Niestety barca nie potrafi wygrać z klasową drużyna kiedy ta broni się w 11.

 

Marne prowo albo prawdziwy de***...

 

Ktoś już wspomniał wcześniej, bardzo pozytywna sportowa sobota. :)

Odnośnik do komentarza

Po golu ze spalonego real stawia autobus i gra na czas + symuluje, Żółtko dla Alvesa i Maszcze za "faule" na Crisie to kolejne nieporozumienie po golu, którego nie było. Niestety barca nie potrafi wygrać z klasową drużyna kiedy ta broni się w 11.

 

Ediit: Go ahead, make my day.

 

Nie mam ochoty tłumaczyć kolejnemu o co chodzi w piłce nożnej, zatem radzę... pograj w serie Total War i FMy, odstaw puste jak bęben arcade'ówki. :f

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić jest jeden plus tej porażki. Sezonowi kibice Barcelony przerzucą się na inny klub, może nawet na Real. Nikt za nimi płakać nie będzie. Realowi gratuluję tytułu. Szkoda że Barca nie wykorzystała swojej szansy na podjęcie jeszcze walki o majstra. Co do dzisiejszego meczu to na minus zasługuje postawa ... Pepa Guardioli. Nie jestem w stanie pojąć jak można zostawić na boisku Tello widząc co ten chłopak gra. Ja rozumiem że musi się młodzież ogrywać ale nie w takim meczu. Alexis czy Cesc bez formy prezentują się dużo lepiej od niego. Martwi również fakt że to już 3 mecz z rzędu w którym Barca się męczy. Najpierw mecz z Levante gdzie Barca standardowo posiadanie piłki miała na poziomie 70% ale długo nic z tego nie wychodziło, potem Chelsea i dziś Real. Oby chłopcy szybko się pozbierali i we wtorek zagrali na swoim poziomie bo inaczej sezon w plecy.

Edytowane przez Elektro78
Odnośnik do komentarza

Spokojnie. Nie zrobią tego po dzisiejszym meczu ale po sezonie czemu by nie? W końcu Barca już nie będzie wygrywała wszystkiego bo PD już nie będzie ich. Może kolej na Borussię?? Drugi sezon z rzędu mają majstra, bundesliga leci na ogólnodostępnym Eurosporcie więc naprzód Panowie sezonowcy :P

Zresztą nie wiadomo czy Barca nie odpadnie już we wtorek z LM(czego im nie życzę) więc będzie już kolejny powód.

Edytowane przez Elektro78
Odnośnik do komentarza

REAL MISZCZE

 

Ja pie.rdole to barca może zapomnieć o wygranej nad czelsi, obstawiam 1:1, albo nawet 2:1 dla czelsi bo z takim bramkarzem i taką obroną to oni mogą mieć nawet 3 messich, a i tak z gó.wna waty cukrowej nie ukręcisz (czy jakoś tak)

 

edit: ogólnie to zaowdnicy nie są źli, ale to co grają teraz to pozdrawiam, a valdes xD

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Teraz już Barça ma teoretyczne szansę na mistrzostwo Hiszpanii. Niech odpuszcza ligę(niech real się pocieszy że wygra ligę bo tak dawno zdobyli :D) Teraz niech sie skupią na LM i żeby we wtorek dokopac Chelsea ;)

 

LOL, było to napisać przed meczem a nie po przegranej Barcelony...

 

Zacznijmy od tego że Barça przed meczem z Realem miała duże szansę na wygranie La Liga. ;)

 

Czekam teraz jak sezonowcy przestaną kibicować Barçy. No i dobrze bo to nie są kibice tylko szmaty,które kibicuja klubowi który jest top. Teraz sezonowcy przezuca sie na Real ;)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Teraz już Barça ma teoretyczne szansę na mistrzostwo Hiszpanii. Niech odpuszcza ligę(niech real się pocieszy że wygra ligę bo tak dawno zdobyli :D) Teraz niech sie skupią na LM i żeby we wtorek dokopac Chelsea ;)

 

LOL, było to napisać przed meczem a nie po przegranej Barcelony...

 

Zacznijmy od tego że Barça przed meczem z Realem miała duże szansę na wygranie La Liga. ;)

 

Czekam teraz jak sezonowcy przestaną kibicować Barçy. No i dobrze bo to nie są kibice tylko szmaty,które kibicuja klubowi który jest top. Teraz sezonowcy przezuca sie na Real ;)

 

sezonowcy? Kolego, ty pisałeś, że masz 15 lat, od jakiego czasu Ty w ogóle piłkę oglądasz? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

czyli bedziesz kibicował realowi?

 

ja nie jestem sezonowcem zacznijmy od tego ;) w domu posiadam wiele rzeczy z Barça zwiazanych(koszulka,spodenki,szalik,buty,portfel,kubek,smyczy,plakaty itd). Ostatnio na Ebayu udało mi sie kupić bokserki FC Barcelona :D

 

15 lat? ciekawe. dzieki za odmlodzenie mnie :D

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

czyli bedziesz kibicował realowi?

 

ja nie jestem sezonowcem zacznijmy od tego ;) w domu posiadam wiele rzeczy z Barça zwiazanych(koszulka,spodenki,szalik,buty,portfel,kubek,smyczy,plakaty itd). Ostatnio na Ebayu udało mi sie kupić bokserki FC Barcelona :D

 

15 lat? ciekawe. dzieki za odmlodzenie mnie :D

Plakaty? no to masz 10- 12 lat

 

swoją drogą jakby mi syn obkleił plakatami dom to oddałbym go cyganom :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

czyli bedziesz kibicował realowi?

 

ja nie jestem sezonowcem zacznijmy od tego ;) w domu posiadam wiele rzeczy z Barça zwiazanych(koszulka,spodenki,szalik,buty,portfel,kubek,smyczy,plakaty itd). Ostatnio na Ebayu udało mi sie kupić bokserki FC Barcelona :D

 

15 lat? ciekawe. dzieki za odmlodzenie mnie :D

Plakaty? no to masz 10- 12 lat

 

swoją drogą jakby mi syn obkleił plakatami dom to oddałbym go cyganom :)

 

plakaty które nie są przyklejone i widnieja na nich byli gracze barcy(Deco,Petit,Giuly,Ronaldinho,Romario itd) ;) swoją droga za niektore plakaty na aukcjach wydawałem po 100zl(Romario)

 

więc powiedz co w tym dziwnego że ktoś ma stare plakaty barcy które nie wiszą?

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...