Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ojezu ojezu tragedia u nasz w bloku. 

 

No dzis mój żeluś żenua. 

 

Mam nadzieje ze nie bedzie dłuższego zawieszenia BO MUSI BYĆ REKORD


Ale i tak mam beczke z troli którzy pisza ze czerwona kartka dla najlepszego strzelca primera division to coś dobrego dla realu, i jeszcze ze nie ma sie co martwic bo jest gareth "niewykorzystam setki" bale xD  Ale Jese szanuje. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, żarty żartami, ale chyba faktycznie mu to rozstanie z Iriną nie służy. Ewidentnie jest w nienajlepszej kondycji psychicznej, pewnie go tam ktoś jeszcze trochę podpuścił i tyle. Jego chwilowa absencja może wyjść drużynie na dobre, liczę na wzrost formy Jese. Mam tylko nadzieję, że Ronaldo prędzej, niż później dojdzie do siebie, bo mówcie, co chcecie, ale jest w Realu potrzebny.

Odnośnik do komentarza

No niby tak hejas ale mysle ze tak profesjonalny zawodnik jakim był ROnaldo do 2015 roku, w sumie chyba najbardziej na swiecie. Nie zawalał meczy przez kaca jak co niektórzy gwiazdorzy :D Powinien jednak kłopty psychiczne związane z prywatą chowac do kieszeni na czas meczu a nie jak dzis wylewac frustracje szkodząc samemu sobie, bo jak by nie było pierwsza połowe sezonu miał miażdżącą i ten rekord z którego tutaj zartujemy serio mu ptez przepadnie jak doje.bią mu wieksza kare. Choc kto wie, moze bedzie mial czas sie troche ogarnąc teraz. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Ojezu ojezu tragedia u nasz w bloku.

 

No dzis mój żeluś żenua.

 

Mam nadzieje ze nie bedzie dłuższego zawieszenia BO MUSI BYĆ REKORD

 

Ale i tak mam beczke z troli którzy pisza ze czerwona kartka dla najlepszego strzelca primera division to coś dobrego dla realu, i jeszcze ze nie ma sie co martwic bo jest gareth "niewykorzystam setki" bale xD Ale Jese szanuje.

Wole Bale który nawet te setki niewykorzystuje niż kolesia który NIC nie gra. No ale Kabi typowy fan Realu którego tylko śmieszne rekordy obchodzą. Pewnie zaraz napiszesz że trollowałes z tym rekordem ale dobrze wiem że co mecz liczysz by Krystynka strzeliła jak najwięcej brameczek.

Odnośnik do komentarza

Jestem przede wszystkim fanem Realu i jesli napastnik tej druzyny strzela bramki to jestem zadowolony. A jesli gracz typu Bale zamiast podać lepiej wystawionemu zawodnikowi marnuje sytuacje w waznym momencie gry to gardze takim imbecylem. Typowey fan realu? Rozwin bo nie rozumiem. 


Jestes chyba jakiś nieteges bo Ronaldo ma wiecej takze asyst niz bale. 

ogólnie powaznie nie uwazasz zę mówienie o najlepszym strzelcu i asystencie w primera division ze nie gra nic jest jakby to ująć...hm debilne?

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jestem przede wszystkim fanem Realu i jesli napastnik tej druzyny strzela bramki to jestem zadowolony. A jesli gracz typu Bale zamiast podać lepiej wystawionemu zawodnikowi marnuje sytuacje w waznym momencie gry to gardze takim imbecylem. Typowey fan realu? Rozwin bo nie rozumiem.

 

Jestes chyba jakiś nieteges bo Ronaldo ma wiecej takze asyst niz bale.

ogólnie powaznie nie uwazasz zę mówienie o najlepszym strzelcu i asystencie w primera division ze nie gra nic jest jakby to ująć...hm debilne?

A ten dalej wypomina Bale'owi tę sytuację w której nie podał Ronaldo xD Typowy fan Realu ja juz nie muszę nic dodawać ani rozwijać w tym względzie.

Ten imbecyl z Benzem dzisiaj uratowali Realowi dupę, gdy "najlepszy piłkarz" świata grał kompletne zero. I stary nie chce mi się już pisać o tym sposobie gry Ronaldo, bo to jest już nudne. Strzela sobie gole, wali asysty, ale kurde czy jego gra jest kluczowa? Pisałem wiele razy, Real w formie to Ronaldo w formie ( a raczej dostaje wtedy dużo podań które wykorzystuje) nigdy na odwrót.Całe szczęście bo tak to bym się martwił tą czerwoną kartką Crisa. Ale spoko Kabi, wróci Isco i przede wszystkim Modrić to Ronaldo znów będzie napyerdalał brameczki bo w końcu będzie ktoś od kreowania gry.

 

Aha i Ronaldo już nie jest najlepszym asystentem w lidze. 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No mi tez sie nudzi tłumaczenie że Ronaldo jest napastnikiem i rozliczany jest z roli napastnika. To zaczyna być żenujące. To tak jakby własnie do Modrica czy Isco miec pretensje ze nie sa na szczycie strzelców PD. Serio tego nie rozumiesZ? Ronaldo jest pewniekiem jesli chodzi o wykorzystywanie sytuacji stworzonych przez partnerów, i tak, uwazam ze taki napastnik to złotto, co widac np po grze pewnego gryzonia z barcy który sytuacji nie wykorzystuje.

Naprawde z całym szacunkiem dla ciebie ale pisanie o Ronaldo ze nic nie wnosi do gry zespołu jest mam nadzieje tylko trollingiem. I jesli bym był trollem to dalej bym brnął w tągłupia dyskusje i podął ci na tacy ile razy to sam ronaldo uratował dupe Realowi. 

 

 

Dobra pajgi całuje sygnet messi dzis wygrał. Nie mam żadnych argumentów na swój trolling z tobą dziś. W sumie grał piach ale ale typ ma taki talent ze wystarczy pare zrywów zeby zabić kabiego.

Odnośnik do komentarza

Suarezowi trzeba dać czas,to samo było z Sanchezem(jego sprzedaż,kiedy wreszcie zaczął grać,będzie się odbijała jeszcze długo czkawką) i to samo było z Neymarem.Dziś każdy wie jak to wszystko wygląda :) Mimo tych wyników ostatnio i tak dalej twierdzę,że w tym sezonie o trofeum FCB powalczy tylko w pucharze,na nic innego z tym składem bym nie liczył.Potencjał w ataku jest,ale to nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne że daje drużynie bramki ktoś to musi robić, zawsze mówiłem że zimnej krwi i zabójczej skuteczności Ronaldo nie można odmówić, ale kurde jak ja porównam go z Messim to oprócz tych bramek to Argentyńczyk daje swojej drużynie jeszcze więcej, coś co w Realu zapewnia Modrić czy Isco. Koleś jest tak jakby 2 w 1. Strzela mnóstwo goli, ale też kreuje, drybluje czy nawet wraca do obrony. U Ronaldo ja widzę tylko oczekiwanie na okazję. Dlatego śmieszą mnie te teksty typu "Król futbolu" ( no (pipi)a mać xDDDDDD) czy inne że to najlepszy gracz w historii. Gole to nie wszystko, ale obecnie żyjemy w takich czasach że to jest główny wyznacznik "za(pipi)istości" danego piłkarza i taki np. Modrić jest niedoceniany. Gdybym ja miał wielbić kogoś tylko za liczbę goli to chyba w życiu bym np. takiego Zizou nie wielbił. Ogólnie to wielbienie Ronaldo przez kibiców Realu ma też inne podłoże, a mianowicie kompleks wobec Messiego. Koleś indywidualnie ( i nie tylko ) niszczył przez 4 lata i to jeszcze w klubie odwiecznego rywala. Dlatego Madryt potrzebował kogoś takiego kto by mógł z nim rywalizować i dlatego przy każdej okazji gdy Cris jest w czymś lepszy ( w sumie to tylko w golach ) to od razu moment w którym fani Realu muszą pokazać jaki to Cris jest wielki i w ogóle boski, a Messi to ciota i steryd. 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...