Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Bo możliwe, że Neymar będzie najlepszy, zwłaszcza, że po nim z sezonu na sezon widać wyraźny postęp :). Talentu mu nie brakuje, a świat tęskni za tego typu zawodnikiem.

Swiat ocenia raczej po strzelonych bramkach, watpie by Neymar strzelał tyle co wspomniana dwójka.

 

Z perspektywy czasu troche sie dziwie ze Zidane był tak doceniany. Oczywiście- genialny play maker ale dla mas liczą sie gole tudziez spektakularność (a Zizou az tak nie czarował jak np Ronaldinho)

Edytowane przez Kałach
Odnośnik do komentarza

 

Bo możliwe, że Neymar będzie najlepszy, zwłaszcza, że po nim z sezonu na sezon widać wyraźny postęp :). Talentu mu nie brakuje, a świat tęskni za tego typu zawodnikiem.

Swiat ocenia raczej po strzelonych bramkach, watpie by Neymar strzelał tyle co wspomniana dwójka.

 

Z perspdktywy czasu troche sie dzisie ze Zidane był tak doceniany. Oczywiscie- genialny play maker ale dla mas liczą sie gole tudziez spektakularnosc (a Zizou az tak nie czarowal jak np Ronaldinho)

 

 

 

Zizou nie czarował? Nie żartuj nawet :) Obejrzyj może jakieś jego mecze najpierw, jak on się poruszał na boisku, nie kojarzę drugiego piłkarza (no może poza Ronaldinho), którego tak przyjemnie się oglądało.

 

 

Neymar boję się, że będzie drugim Robinho...

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Zizou był genialny i niepowtarzalny. Ruleta, ruletą, ale jemu nie dało się zabrać piłki, miał fenomenalne podania i fantazje do robienia rzeczy niezwykłych. Brakowało oczywiście speeda, ale nadrabiał to resztą swych umiejętności podobnie jak to robił Pirlo. Oczywiście zespół Francji i Realu bardzo pomagał dla Zizou być wielkim, bo wtedy grali tam wielcy piłkarze :)

Odnośnik do komentarza

Swiat ocenia raczej po strzelonych bramkach, watpie by Neymar strzelał tyle co wspomniana dwójka.

 

 

 

Neymar boję się, że będzie drugim Robinho...

 

 

In his first 5 years as a professional, Neymar has scored 205 goals whilst Lionel Messsi bagged 125 and Cristiano Ronaldo 117

The 22 year old Brazilian has now scored an incredible 42 goals in 59 caps and looks certain to break Pele’s all time Brazil top goalscorer record of 77 goals.

Odnośnik do komentarza

ja tylko tepie glupoty ze to drugi robinho albo ze nie strzela bramek bo statystyki ma chlopak takie jak jeszcze nikt inny w historii patrzac na jego wiek, co wiecej niby reprezentacja brazylii obecnie to tragizm bez gwiazd a chlopak juz jest na 5 miejscu w tabeli wszechczasow, a zobacz sobie jakich kolegow do gry mieli ci wyzej lub nizej w tabeli, ktorzy juz pokonczyli kariery

 

1.Pele 77bramek 92wystepy 

2.Ronaldo 62bramek 98wystepy

3.Romario 55bramek 70wystepy 

4.Zico 48bramek 71wystepy

5.Neymar 42bramek 60wystepy

6.Bebeto 39bramek 75wystepy

7.Rivaldo 35bramek 74wystepy

8.Ronaldinho 33bramek 97wystepy

Odnośnik do komentarza

Oglądałem dziesiątki jego meczy bo jestem sympatykiem Juventusu od roku 1996. No jasne, jego ruleta przeszła już do historii, ale nie był to hmmm "poziom szaleństwa" Ronaldinho, if ju noł łot aj min

 

https://www.youtube.com/watch?v=Hf9b23BSeos

 

Ronaldinho to był flow i luz że tak powiem, Zizou to była... klasa i elegancja. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda że już nie będzie takiego piłkarza jak Ronaldinho, bo on miał w sobie to coś, Neymarek to zwykły chudy bachor, który umie się kiwać i strzelać gole, ale jak patrzyło się na Roniego to czerpało się z tego autentyczną przyjemność, on z piłki nożnej robił sztukę, nawet jak mu nie szło, to i tak robił show. Prawdziwy magik futbolu, w dodatku ten pozytywny wygląd (fryzura, zęby) sprawiały, że nie dało się go nie lubić.

 

Wiem, że jak Neymar będzie miał 34 lata to tak o nim nie napiszę. Co nie znaczy, że jest złym zawodnikiem oczywiście. Jest świetny, ale to nie to samo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=S-DBU9zDhYI

Odnośnik do komentarza

Specjalnie dałem taki na którym grał tak sobie, bo nawet taki filmik sprawia mi więcej radochy niż kolejne takie same rachityczne, ale skuteczne fakfulce od Neymara czy Messiego

 

Co do Brazylia Francja, to gdyyyyybyyy Roberto Carloos nie zyeeeebał to... ;D

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

 

Oglądałem dziesiątki jego meczy bo jestem sympatykiem Juventusu od roku 1996. No jasne, jego ruleta przeszła już do historii, ale nie był to hmmm "poziom szaleństwa" Ronaldinho, if ju noł łot aj min

https://www.youtube.com/watch?v=Hf9b23BSeos

 

Ronaldinho to był flow i luz że tak powiem, Zizou to była... klasa i elegancja.

Swietnie to ująłes.
Odnośnik do komentarza

Acha, czyli bramka liczy się od momentu kiedy gracz kopie piłkę w stronę bramki. No dobra, ale właśnie odebrałeś Diego gola, uznawanego za najładniejszego w historii  Mistrzostw Świata :D Nie wspominając o paru innych, np. najładniejszą bramkę R9, kiedy grał w Barcelonie.

Odnośnik do komentarza

W grze Messiego - w porównaniu do jego umiejętności - jest zaskakująco mało efekciarstwa. Leo jest po prostu niewyobrażalnie skuteczny we wszystkim, co robi, czy chodzi o drybling, podanie, przyjęcie piłki, czy strzał na bramkę. Efektowność jego gry polega raczej na tym, czego udaje mu się dokonać, niż na sposobie, w jaki to robi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...