Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie mi już el clasico, bo kolejny raz się okazuje, że Atletico - Barcelona to żaden hicior. Atletico nie pokazało kompletnie nic, zero charakteru, a Barcelona bez specjalnej spiny kontrolowała spotkanie. Najciekawszy to był sędzia, który zapomniał, że w piłce nożnej nie można grać rękami.

 

Aaa, no i jeszcze ten komentator Eleven z jego "łłłłłał!".

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Kabi jaki dumny bo Cris 5 bramek łupnał potędze La Liga. Zrobił swoje jak na napadziora przystało i tyle. Zobaczymy czy będzie taki bramkostrzelny w spotkaniach z Atletico czy Barceloną, mam nadzieję że tak, bo tam o takie patelnie jak wczoraj łatwo nie będzie. Na koniec sezonu będą się liczyć punkty, a nie ile bramek w jednym meczu strzelił boski Cristiano. No chyba, że trofeo Pichichi Wam styknie, to spoko.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie, nie napisałem jakie to było zwykłe. 5 bramek w jednym meczu w wykonaniu jednego zawodnika to zawsze super sprawa. Jednak w przypadku Ronaldo często robi za alibi, gdy kompletnie mu nie idzie później z mocnymi drużynami, bo "to nie jego wina, ważne, że strzelił już wcześniej dla nas tyle i tyle bramek z tym i z tym". Dlatego liczę, że skuteczność będzie trzymał na odpowiednim poziomie i będzie wykańczał podania kolegów tak jak wczoraj z tymi najmocniejszymi przeciwnikami z jakimi Real się zmierzy.

 

Warty odnotowania także, bardzo dobry występ Bale'a wczoraj. Płomyk nadziei dalej się tli, że coś jednak będzie z niego w tym Realu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Gra Messiego mnie tak bardzo nie interesuje, bo gra dla Barcelony, a nie dla Realu. Ja tylko widzę, że piłkarsko to lepszy zawodnik od Ronaldo i tyle.A Portugalczyk jakby grał świetnie z mocnymi drużynami to bym to zauważył i wtedy Real zapewne miałby też więcej trofeów. Jasne, że było kilka spotkań z tymi bardzo dobrym ekipami w których prezentował się nieźle, no ale zazwyczaj tak nie jest. Ileż można pisać, że koleś nie jest decydujący w najważniejszych spotkaniach? Jemu jeden półfinał LM wyszedł, ten z Bayernem 5-0 ( za to akurat mu chwała, ale głównie za to podanie do Coentrao w meczu na Bernabeu). W każdym poprzednim czy kolejnym, kolesia tak jakby nie było na boisku. A nie było go z bardzo prostej przyczyny, nie dostawał wystarczającej ilości podań, bo sam wypracować sobie okazję strzelecką to on w meczu z takim przeciwnikami, nie za bardzo potrafi niestety. Trzeba to pisać po raz setny, żeby ludzie to pojęli? I jeszcze co mecz z kimś mocniejszym to moje teorie jak zwykle się potwierdzają.  Jasne strzelił, z Bayernem w meczu na Bernabeu, z Borussią strzelił na 1-4, czy nawet z Juve, ale strzelił co miał strzelić i to w swoim stylu, jak rasowy napadzior i tyle. Żadnej bramki nie wypracował sobie sam, nie dryblował, nie stwarzał przewagi itd. Jeśli koleś jest uważany przez niektórych za najlepszego na świecie to myślę, że powinien umieć co więcej niż tylko znakomicie wykańczać akcje.  Fajnie by było jakby Ronaldo w jakimś meczu z taką Barceloną np. przedryblował z dwóch typa nawet jednego i strzelił brameczkę, ale teraz to już w sumie za późno, i nie te lata Crisa i nie te umiejętności co kiedyś w United. Choć obym się kiedyś jeszcze mile zaskoczył.

 

I tak, nie lubię go, między innymi dlatego, że robi się z niego nie wiadomo kogo. Kolesia, który sam mecze Realowi wygrywa itp. A tak jak Błażej kiedyś pisał, on jest głównie beneficjentem dobrej gry drużyny i potrzebuje podań, a nie piłki jak Messi np. żeby zdobywać gole. Tylko właśnie, ludzie jakby tylko na livescorze wiedzieli mecze Realu, którzy widzą " O, Ronaldo zayebał 3 bramki, król!" zamiast zobaczyć jak prezentował się przez całe spotkanie czy w jaki sposób te bramki zdobywa.

 

A i żeby nie było, że ten brak trofeów przez Real to wszystko wina Ronaldo, bo tak nie jest, ale jeśli on jest tym najlepszym zawodnikiem w drużynie to niech będzie bardziej decydujący, bo tacy zawodnicy są konieczni żeby te szanse na puchary diametralnie zwiększyć.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się podobało w grze Ronaldo wczoraj przede wszystkim to, że miał przebłyski dawnej szybkości. W ogóle całe BBC wczoraj działało, może jednak Benitez zafunduje nam w tym sezonie powrót Bale'a. No i w końcu jakaś kontra się w pełni udała. ;) Obejrzałbym już ich w starciu z mocniejszym rywalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...