Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

W sensie, że wiele razy próbuje kogoś przedryblować, aż w końcu mu się udało i to z takim skutkiem.

 

Kto się jarał bramkami Bale'a w meczu z Elche i Rayo? Ja pisałem co najwyżej, ze zagrał dobre spotkania i jest nadzieja na jakąś regularność u niego, nikt nie robił z niego Króla itd. po meczu z ogórkami.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie wiem po kiego grzyba kibice Barcelony wrzucają te tabelki, tak jakby mieli ból dupy o wczorajszy występ Ronaldo. Nie ma tu czego udowadniać, każdy w miarę ogarnięty sympatyk futbolu wie, że co najmniej dwójka z MSN jest lepsza od Cristiano, który w tym sezonie wybitnie błyszczy przeciwko słabym czy średniakom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najsłabszy sezon Ronaldo od lat a mimo to jak dobrze zagra jest ból dupy fanow barcy. To o czyms swiadczy. 

 

Szkoda ze tak tabelkami nie sypali jak zostawał najlepszym strzelcem w sezonie w historii LM albo w poprzednim roku z 48 bramkami w PD :D

 

Dzieciarnia z blaugrana


No ale tabelke wrzucił koles który na pchlim targu forumowiczom opylał 200zł drozej ps4 z biedronki wiec idzie wybaczyc.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie to ze ogladałem ten mecz t jakbym obejrzał ten gif i ktos by napisał ze to rok 2016 i Ronaldo to bym pewnie nie uwierzył. 

 

Czyli co moc i klasa dalej jest, tylko sie nie chciało. Kurde ale widac ze Zidane naprawde cos z tymi zawodnikami robi, fajnie.

 

Co robi? Właśnie ciężko powiedzieć, bo o ile Real grając u siebie mając rywala na tacy (swoją drogą to w jaki sposób Putanyol wychodzi na każdy mecz z Realem to jest jakiś żart) ma to, czego mi w Barcy brakuje - wyciska maksimum i stąd te manitopodobne wyniki. Z drugiej strony, poza setą Griezmana, Barcelona miała wszystko w drugiej połowie pod kontrolą, widać było, że Atleti w środkach przebierać nie będzie, więc forsowanie tempa nie było potrzebne i pomimo tego, że 2-1 to zawsze niespokojny wynik, chcieli go po prostu dowieźć. Real wciąż gubi na wyjazdach, a w grze jest nieprzekonujący, teraz kalendarz ma nieciekawy, weryfikacją większą będzie wyjazd do Malagi, która gospodarzem gościnnym nie jest. 

A liczby CR? Są bezlitosne, od procentu udanych dryblingów (6 obrońców La Liga ma większy procent), po fakt, że prawie 50% bramek strzelił Malmoe i putkom. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaden bol dupy. Porownanie wyslalem po prostu, gosciu zluzuj troche, bo znow Ci cisnienie skacze. Naprawde gleboko w (pipi)u mam ile Ronaldo ma bramek w tym czy innym sezonie i nawet jest zostanie pichichi to tez mnie to malo bedzie obchodzilo

 

Co do ps4, to widze, ze tez masz slaba pamiec. Zadnej konsoli nie sprzedawalem, bo tez zadnego zestawu z biedry nie kupilem. Chcialem sprawdzic (pipi)burze jaka sie rozwinie po tym za co tez dostalem odpowiednią kare na jakis czas wiec wyluzuj :)

 

Ronaldo strzela duzo bramek slabym zespolom, z top6 widac wcale ich nie zdobywa. Cos w tym musi byc. Tak jak napisalem, moze dla mnie (pipi)nac nawet 60 bramek w La Liga, o ile nie zacznie ich zdobywac tez z najlepszymi druzynami, to zdania nie zmienie.

 

Przeciez ja nie wyslalem tej tabelki zebysmy sobie wszyscy skakali do gardel, tylko wyslalem po, zeby mozna bylo to normalnie przedyskutowac.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

 

Gdyby nie to ze ogladałem ten mecz t jakbym obejrzał ten gif i ktos by napisał ze to rok 2016 i Ronaldo to bym pewnie nie uwierzył. 

 

Czyli co moc i klasa dalej jest, tylko sie nie chciało. Kurde ale widac ze Zidane naprawde cos z tymi zawodnikami robi, fajnie.

 

Co robi? 

 

Widac po zespole ze jest zmiana w kwestii mentalnej, według mnie to zasługa zidane, jego podejscia i autorytetu któego grubas nie posiadał. Widać to po zmianie stylu gry czy Ronaldo czy Balea. Atmosfera w szatni za czasu grubasa była beznadziejna, teraz wydaje sie ze jest jednak inaczej. A jesli ktos oczekuje ze po kilku meczach Zidane poprowadzi real do przekonujacego zwyciestwa nad barcelona to chyba jest niepowazny. Jak na czas z którym sie zwiazal Zizou z pierwsza druzyna realu progres jest zdecydowany. 

 

Co do statystyk Ronaldo, ciezko porownywac napastnika ktory drybluje do obronców którzy mają jeden drybling na mecz i nawet przy 5 z 6 udanych dryblingów ronaldo statystyka procentowa bedzie przemawiac za obroncą. Zupełny bezsens. Oczywiscie nie bronie w tym sezonie ronaldo bo mimo ze prowadzi w statystyce strzelcow to według mnie procz ostatnich meczów najgorszy sezon Crisa od lat. Wystarczy spojrzec na poczatek sezonu gdzie prawie nie strzelał a podniósł ststystyke 5 bramkami juz nie pamietam z kim. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Gdyby nie to ze ogladałem ten mecz t jakbym obejrzał ten gif i ktos by napisał ze to rok 2016 i Ronaldo to bym pewnie nie uwierzył. 

 

Czyli co moc i klasa dalej jest, tylko sie nie chciało. Kurde ale widac ze Zidane naprawde cos z tymi zawodnikami robi, fajnie.

 

Co robi? 

 

Widac po zespole ze jest zmiana w kwestii mentalnej, według mnie to zasługa zidane, jego podejscia i autorytetu któego grubas nie posiadał. Widać to po zmianie stylu gry czy Ronaldo czy Balea. Atmosfera w szatni za czasu grubasa była beznadziejna, teraz wydaje sie ze jest jednak inaczej. A jesli ktos oczekuje ze po kilku meczach Zidane poprowadzi real do przekonujacego zwyciestwa nad barcelona to chyba jest niepowazny. Jak na czas z którym sie zwiazal Zizou z pierwsza druzyna realu progres jest zdecydowany. 

 

Co do statystyk Ronaldo, ciezko porownywac napastnika ktory drybluje do obronców którzy mają jeden drybling na mecz i nawet przy 5 z 6 udanych dryblingów ronaldo statystyka procentowa bedzie przemawiac za obroncą. Zupełny bezsens. Oczywiscie nie bronie w tym sezonie ronaldo bo mimo ze prowadzi w statystyce strzelcow to według mnie procz ostatnich meczów najgorszy sezon Crisa od lat. Wystarczy spojrzec na poczatek sezonu gdzie prawie nie strzelał a podniósł ststystyke 5 bramkami juz nie pamietam z kim. 

 

Putanyol. 5 wtedy, 3 teraz :D 

Jako drybling liczony jest każdy ruch z piłką mający na celu minięcie zawodnika w bezpośrednim pojedynku, a w nowoczesnym futbolu rola side backów (zwłaszcza tych uwielbiających wybiegać za plecy obrońców) to albo bieganie po całej długości skrzydła i dośrodkowanie, albo ścięcie do środka i przeniesienie gry bardziej kreatywnym zawodnikom. Dlatego boczni obrońcy dryblują sporo i z racji tego, że muszą być asekurowani przez innych piłkarzy, muszą być albo w tym cholernie mocni, albo ostrożni, bo każdy fail to narażenie druzyny na kontrę w sektor gdzie brakuje nominalnego zawodnika na pozycji. A skutecznośc Crisa, którego gra skupia się tylko na tym, oscyluje wokół kilkunastu procent. Oczywiście tylko w tym sezonie, oznacza to jedynie że zaniżył poziom, a te wszystkie dziwne machania łapami, kopanie bez piłki pokazuje że ciężko mu się z tym zwyczajnie pogodzić, bo nie od dziś wiadomo że CR gra pod siebie. 

Dziwnie to wygląda odnośnie bana transferowego, Real nie ratował się transferami, bana mają zawieszonego ale na pewno kara sie uprawomocni przed rozpoczęciem lipcowego okienka i wtedy wyjdą braki kadrowe. Przewidywano że do końca stycznia Real ruszy w ofensywę transferową, rynek oszaleje, bo mając wiedzę o potencjalnym banie wszyscy będą zawyżać ceny, a przyparty do muru Perez i tak będzie kupował... a jednak cisza, tak jakby w Realu była wiara, że bana nie będzie, albo że z obecną kadrą dwa okienka przetrwają. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...