Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Demon - dobre polskie kino ocierające się o thriller. Przez cały seans film ciekawi widza, sama historia nie jest jakoś odkrywcza ale dzieki odpowiedniemu poprowadzeniu akcji absorbuje naszą uwage. Dużo wątków rozładowujących napięcie, postać doktora to mistrzostwo świata, główny aktor również bardzo przekonujący. Jeśli ktoś nie ma uprzedzeń do reżysera za odyebanie performensa w celach promocyjnych to polecam wycieczke do kina.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

KONIECZNIE Sicario, akurat jest wersja BD w dobrych "sklepach" z filmami. :cool:

Do tego Marsjanin, ale chyba go jeszcze nie ma w dobrej jakości. 

Everest, Straight Outta Compton, nowy Mission Impossible, Kingsman. 

Mad Maxa chyba widziałeś. 

 

No i Gwiezdne Wojny. :banderas: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Gwiezdne wojny, akurat 10 seansów to w sam raz

 

 

ok, możesz iść 8 razy i obejrzyj 2 razy mad maxa fr

 

 

reszta do zaorania 

 

 

edyta 3:  kurcze, było jednak tych filmowych kos w tym roku. W sumie jeden z lepszych roków, które pamiętam

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Cześć ekoledzy.

 

Wypadłem z obiegu z filmami ale właśnie rozpoczynam dużo wolnego i niech mi ktoś życzliwy zrobi jakieś 10 filmów do nadrobienia z ostatniego roku. Nie muszą być ambitne ale nie pogardzę. ;)

 

Będą plusy! :cool:

Z ubieglego?

 

Na szybko: 'Gone Girl', ‘Nightcrawler’, 'Whiplash', 'Interstellar', ‘Snowpiercer', ’Unbroken'.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Cześć ekoledzy.

 

Wypadłem z obiegu z filmami ale właśnie rozpoczynam dużo wolnego i niech mi ktoś życzliwy zrobi jakieś 10 filmów do nadrobienia z ostatniego roku. Nie muszą być ambitne ale nie pogardzę. ;)

 

Będą plusy! :cool:

Z ubieglego?

 

Na szybko: 'Gone Girl', ‘Nightcrawler’, 'Whiplash', 'Interstellar', ‘Snowpiercer', ’Unbroken'.

 

hehe, jaki śmieszek

 

 

ale warto zobaczyć  'Gone Girl', ‘Nightcrawler’, 'Whiplash', 'Interstellar', ‘Snowpiercer', ’Unbroken'.

Odnośnik do komentarza
 

Cześć ekoledzy.

 

Wypadłem z obiegu z filmami ale właśnie rozpoczynam dużo wolnego i niech mi ktoś życzliwy zrobi jakieś 10 filmów do nadrobienia z ostatniego roku. Nie muszą być ambitne ale nie pogardzę.  ;)

 

Będą plusy!  :cool:

 

 

Jeszcze może: "Southpaw" / "The Age of Adaline" / "The Gift" / "Mr Holmes" / "Maggie - z Arnim" / "Ex Machina" / "Agent 47".

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

The_Singing_Forest_DVD_Cover.jpg

 

http://www.metacritic.com/movie/the-singing-forest

 

Dobra średnia ma MC i opis również:

 

 

 

Two lovers are killed during the Holocaust. One reincarnates first. He has a twenty two year old daughter who falls in love with who her father believes is his past life lover.

 

 

:pawel: Ciekawe czy przebije The Room.

 

Pleju dzięki za polecenie, jak zwykle jesteś niezawodny w tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak ja o nim pisałem oczywiście były głosy, że słaby bo o nim ja wspomniałem ale zaczynam się przyzwyczajać, niezawodni koledzy czekają. :lol: Pozdrawiam!

 

Oczywiście polecam serdecznie, klimat gęsty tylko jak ktoś oczekuje dużej spójności z "Cloverfield" i czeka na potwora to powinien porzucić swoje płonne nadzieje i film wejdzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej, widział ktoś już Summer Camp? Mam ochotę na horror o głupich amerykańskich nastolatkach gdzieś ginących poza domem i właśnie ten film tak mi wygląda. Obejrzałem właśnie trailer i niezła beka jest jak baba wali łbem w kierownicę jakby w rytm muzyki z trailera, albo koleś na końcu robiący "coś" ze słupkiem XD Nie wiem czy to pastisz ma być czy nieudany film, ale raczej to drugie. No i na koniec napisy, że to twórców RECa, Anabelle. Mam nadzieję, że nie spier.dolą filmu tak samo jak RECa przemycając tam opętania?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...