Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

KillListPoster.jpg

 

Kill List (2011) - Bardzo pozytywne zaskoczenie. No, może nie zaskoczenie, bo o filmie nie wiedziałem absolutnie nic, poza tym, że jest dziwny..,Film opowiada o Jayu, byłym żołnierzu i hitmanie na zlecenie. Noszący na sobie piętno wojny w Kijowie w postaci ran i zachwianej psychiki żyje sobie na bezrobociu od 8 miesięcy wraz zoną i synem. Pewnego razu wpada do niego kumpel i proponuje mu niby proste zlecenie. 3 cele, łatwa forsa, czemu nie? I tak Jay z kumpel wpadają w wir przemocy. Z tego mikro opisu, wynika że mamy do czynienia z filmem akcji, albo gangsterskim. Istotnie ,cech tych gatunków nie brakuję, ale film również jest przyklejany pod horror...

Bardzo brutalne kino. Świetne aktorstwo, bardzo niepokojąca atmosfera od początku do końca. Ciężko coś tu więcej napisać bez spoilerów, więc na tym skończę :] Jestem pewien, że wielu osobom się może nie spodobać, ale ja jestem na tak i za jakiś czas obejrzę ponownie:)

8/10

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

The Grey - Czekałem na ten film z oczywistych względów - mordercze wilki:)

Ale to było dobre. Świetny survival. Grupa gości, z Neesonem na czele, rozbija sie samolotem na jakimś ośnieżonym za(pipi)u. Szybko okazuję się, że nie są sami. Trafili na terytorium wkur,wionych wilków, które bedąc u siebie, są gotowe bronić swego terenu za wszelką cenę. Dochodzi do eskalacji przemocy:) Lubię takie filmy. Survivale w śnieżnej scenerii. Zimno, głodno, chu,jowo, a tu jeszcze wilki jakieś. Kibicowałem bohaterom do końca. Polecam jak ktoś lubi takie klimaty. Swietna muza, zdjęcia, nawet cgi wilki byly lepsze niz się spodziewałem!

8/10

Odnośnik do komentarza

no wiadomo, ze kukiełki zawsze lepsze:) Ale cgi mi nie przeszkadzało, tym bardziej z takim budżetem. Mogło być gorzej. Gore imo w sam raz. Szybko i konkretnie. A co przewidywalności to osobiscie zaskoczyla mnie scena z

 

utopieniem sie tego osatniego typa. Liam sie męczy, dźwiga to drzewo, tamten pod woda wrzeszczy i koniec końców się topi. fajne to bylo:)

:) A o co chodzi z tym twistem z kroplówką? Nie wiem, chyba cos przeoczyłem, albo w mojej wersji czegoś brak:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...