Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru a G25 niemozna podlaczyc do X-Box przez USB? chyba tak sie ja podlacza do PS2,PS3 i PC?

aby jakikolwiek kontroler byl kompatybilny z xO musi posiadac licencje Microsoftu. Ogolnie cala ta licencjonowana szopka miala

posluzyc jaka swoista kontrola jakosc - a wyszlo jak zwykle; /

Forza 2 z G25 - byloby kapitalnie...teoretycznie wystarczy tylko update i po klopocie, ale skoro do dzisiaj sie nie pojawil to zapewne juz sie nie pojawi. Moze przy "trojce" dostaniemy cos ciekawego.

na dzien dzisiejszy pozostaje zabawa z Logitech DriveFX, ktora stosunkiem jakosci do ceny wypada bardzo dobrze - chociaz do idealu jej daleko.

Czyli Logitech najlepszym kompromisem dla posiadaczy XO i PS3?

Odnośnik do komentarza
Gmeru a G25 niemozna podlaczyc do X-Box przez USB? chyba tak sie ja podlacza do PS2,PS3 i PC?

aby jakikolwiek kontroler byl kompatybilny z xO musi posiadac licencje Microsoftu. Ogolnie cala ta licencjonowana szopka miala

posluzyc jaka swoista kontrola jakosc - a wyszlo jak zwykle; /

Forza 2 z G25 - byloby kapitalnie...teoretycznie wystarczy tylko update i po klopocie, ale skoro do dzisiaj sie nie pojawil to zapewne juz sie nie pojawi. Moze przy "trojce" dostaniemy cos ciekawego.

na dzien dzisiejszy pozostaje zabawa z Logitech DriveFX, ktora stosunkiem jakosci do ceny wypada bardzo dobrze - chociaz do idealu jej daleko.

Czyli Logitech najlepszym kompromisem dla posiadaczy XO i PS3?

Na to wygląda i cena na dodatek niska ( ok. 250 zł)

Odnośnik do komentarza

Myśle ze można sie pożegnać z produktem prawie doskonałym czyli to co mamy + od dawna oczekiwane zniszczenia, AI, dzwięki a dlatego ze jest to czysto nie ekonomiczne ^_^ Dla następnej częsci musi coś zostać co przyciągnie kupców, bynajmniej wszystkie z oczekiwanych wariantów nie zostaną zaspokojone w tej części. Tak samo cień nadziei który kiedyś został rzucony ze niby prologue bedzie za darmo, w praktyce plan który zawsze przynosił zysk będzie dalej kontynuowany, bo świtaem rządzi pieniądz:)

Odnośnik do komentarza
Nie chcę być złośliwy i wiem że pewnie już to było napisane nie raz, ale w GT5 nową mamy tylko grafe. Brak jakichkolwiek usprawnień. Stare ''dobre'' GT ^_^

 

I żeby ktoś nie powiedział że jestem fanboyem, to powiem że w Forza2 nawet grafa jest przestarzała :P

Stary,a może byś najpierw zagrał,co ? ;)

Tak sie składa że każdy kto miał okazję zagrać twierdzi że w modelu jazdy zaszły duuuuuze zmiany.

Widok z kokpitu (przy którym w przeciwieństwie do innych wyscigów spokojnie da sie pograć ) to tez niemały bonus ;)

Odnośnik do komentarza
Nie chcę być złośliwy i wiem że pewnie już to było napisane nie raz, ale w GT5 nową mamy tylko grafe. Brak jakichkolwiek usprawnień. Stare ''dobre'' GT ^_^

 

I żeby ktoś nie powiedział że jestem fanboyem, to powiem że w Forza2 nawet grafa jest przestarzała :P

 

Mam pytanko: czy w ogóle grałeś w GT5:Prologue?

 

Jeśli uważasz, że jazda jest taka sama jak w GT4, ba pewnie też uważasz, że jest taka sama jak w GT3 to proponuję zaraz po przejażdżce W GT Prologue zapodać sobie którąkolwiek z wcześniejszych części - różnica jest IMO ogromna - rzeczą najmniej zmienioną są kolizje z innymi samochodami oraz bandami (chociaż i tu jest progres).

 

PS. Ściągnąłem ostatnio sobie z GTTV ten filmik "GT-R Legend: inside Story II" (czy jak tam ten tytuł szedł;) ) - sfilmowane jest w nim calutkie okrążenie Nurburgring Nissanem GT-R (kamera ze środka, osobna na zegary). To autko dopiero ma kopa - przyśpieszenie ma całkiem, całkiem. Po tym dopiero zrobiłem sobie smaka na Nurburgring w wersji PS3ójkowej ;) Fajnie poznawać dane zakręty i przypominać jak się je pokonywało w gt4 :lol: .

 

EDIT: Adi mnie uprzedził 8)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Polyphony dodaje te swoje nowości jak EA Sports w Fifach ;) ale niech tam:D

 

A co do muzy:D Ile bym dał żeby usłyszeć utwór Ulricha Schnaussa - Goodbye. W 4 było Millions Miles Away i wg. to był najlepszy utwór:D Chciałbym co by w europejskiej wersji znowu się znalazł np. właśnie goodbye:D Do jazdy miód:D

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie trochę z innej beki (podobne tu kiedyś padło). Jak ściągnąć tego cholernego patcha online? Kumpel zakupił właśnie GT5 Prologue i chciałby pośmigać online. Jest tylko mały problem, nie może ściągnąć w żaden sposób tego patcha tzn. wyskakuje mu komunikat po japońsku i dupeczka. "Kombinowaliśmy" z ustawieniami w opcjach i nie dało to skutku. Wie ktoś może od czego to zależy? :) Jeżeli to konieczne skołuję fotę.

Odnośnik do komentarza

Było już o tym w temacie. Nie ma chyba konkretnej przyczyny. Można się domyślać, że być może to obciążenie serwerów lub przyczyna łącza, ale nie na stówe.

Jednym ściąga się bez problemu a innym (np. mi) po wielu wielu próbach. Tak więc próbuj do skutku i nie zrażaj się błedami. Ja podczas ściagania raz miałem pasek na samym końcu i wywaliło błąd. W końcu między 4a 5 nad ranem udało się:)

 

WYTRWAŁOŚCI!:)

Odnośnik do komentarza

tak naprawdę to chyba nikt nie wie od czego to zależy :)

Mi ściagnął się automatycznie przy pierwszym uruchomieniu gry,innym po kilku a jeszcze innym po kilkunastu próbach.

Jedyną receptą jet na razie próbować ściagać do skutku

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie trochę z innej beki (podobne tu kiedyś padło). Jak ściągnąć tego cholernego patcha online? Kumpel zakupił właśnie GT5 Prologue i chciałby pośmigać online. Jest tylko mały problem, nie może ściągnąć w żaden sposób tego patcha tzn. wyskakuje mu komunikat po japońsku i dupeczka. "Kombinowaliśmy" z ustawieniami w opcjach i nie dało to skutku. Wie ktoś może od czego to zależy? :) Jeżeli to konieczne skołuję fotę.

Podstawowy problem to nie stabilność łącza ze względu na odległość od serwera oraz jakość połączeń u Twojego dostawcy (najlepiej mieć zewnętrzny adres IP), drugi to różnica czasowa ( na GTplanet jest info aby na czas ściągania „łatki” przestawić strefę czasową w konsoli na japan…czy to działa? nie wiem, ale nie zawadzi przestawić:)

Po kilku próbach w końcu się udało i to w jakiś dziwny sposób…kilka razy po 2h i wywalało aż pewnego dnia odpaliłem ściąganie, poszedłem po herbatkę i nie minęło 5minut, patrzę i online działa?!? no i menu zyskuje na atrakcyjności:)

 

Tak czy siak nie ma reguły…trzeba próbować o każdej porze dnia i nocy a na pewno się uda:)

 

Poniżej link do tłumaczeń komunikatów i „menusów” z wersji japan:

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=100674

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że progres ściągania tego patcha zapisuje się na dysku, w momencie przerwania ściągania następnym razem będzie już sie ściagało od tego momentu (mimo że pasek wskazuje inaczej). Wnioskuję to po tym, że plik z grą na HDD jest coraz większy (chyba ;) ).

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie trochę z innej beki (podobne tu kiedyś padło). Jak ściągnąć tego cholernego patcha online? Kumpel zakupił właśnie GT5 Prologue i chciałby pośmigać online. Jest tylko mały problem, nie może ściągnąć w żaden sposób tego patcha tzn. wyskakuje mu komunikat po japońsku i dupeczka. "Kombinowaliśmy" z ustawieniami w opcjach i nie dało to skutku. Wie ktoś może od czego to zależy? :) Jeżeli to konieczne skołuję fotę.

Podstawowy problem to nie stabilność łącza ze względu na odległość od serwera oraz jakość połączeń u Twojego dostawcy (najlepiej mieć zewnętrzny adres IP), drugi to różnica czasowa ( na GTplanet jest info aby na czas ściągania „łatki” przestawić strefę czasową w konsoli na japan…czy to działa? nie wiem, ale nie zawadzi przestawić;)

Po kilku próbach w końcu się udało i to w jakiś dziwny sposób…kilka razy po 2h i wywalało aż pewnego dnia odpaliłem ściąganie, poszedłem po herbatkę i nie minęło 5minut, patrzę i online działa?!? no i menu zyskuje na atrakcyjności:)

 

Tak czy siak nie ma reguły…trzeba próbować o każdej porze dnia i nocy a na pewno się uda:)

 

Poniżej link do tłumaczeń komunikatów i „menusów” z wersji japan:

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=100674

SM, tym tłumaczeniem życie mi ratujesz. ;) Znalazłem mój problem, ale nie rozwiązałem go. Dzięki za wszystko. ;]

 

[E]: Jkby co, problem tkwił w tym okienku. Niezgodność daty... taa...

 

http://i240.photobucket.com/albums/ff295/z...tart-time-q.png

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Ja trochę z innej beczki, w Gran Turismo męcze od 1 części kiedy to na psx'a zakupiłem Gran Turismo z "krzakami" :D , dla mnie każda część dawała radę i teraz śmigam jeszcze w GT 4, czekam na FULL GT 5 i razem z tym zakupię napewno PS3 bo dla takich gier kupuje się ten sprzęt, co do GT 5 PROLOGUE, czy to nie jest trochę tak ze KAZUNORI YAMAUCHI sprawdza nas graczy co chcemy mieć poprawione w kolejnej odsłonie gry, jestem przekonany że gdzieś w połowie to jest prawda i PROLOGUE to jest dobry poligon doświadczalny, pozdrawiam wszystkich hardcore i casual GT players ;)

Odnośnik do komentarza

Jakaś podpowiedz jak zdobyc kasę??Przecież zeby kupić dwie Ferrarki niezbedne do ostatnich wyscigów trzeba powtarzac kilkanascie /dziesiat razy jakies zawody z grupy S.Nie mówiąc juz o tym że chciałoby sie więcej tych samochodów w końcu sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza

Heh kto by pomyślał o takiej grafie 10 lat temu.

 

Witam jest to zamówienie przedpremierowe gry Gran Turismo 5 Prologue.Jest to 100% angielska wersja oczywiscie nowa.Wysylka z UK dochodzi w 4 do 8 dni(wysyłka nastąpi około 28 marca).Polecam bo nie warto przepłacac!!!

 

Czy ten gościu wie coś o czym ja nie wiem?

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.