Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam Wasze opinie o online i naszła mnie taka myśl - poly dodając obecnie możliwość grania w "pokojach" strzeliłoby sobie w stopę. Większość ludzi przestałaby grać online jako tako, tylko w zamkniętych pokajach gdzie casual player mógłby nie mieć dostępu, pomimo, że np. byłby "poprawnym" graczem (zero ataków na dupę ;)). Bez zmian typu zniszczenia, lepszy system kar itp nie ma szans na wprowadzenie tej funkcjonalności.

---------------------------------

jednym z rozwiązań mógłby być system opinii, po meczu można wystawić graczowi opinię - dostał negatywa i następnym razem, gdy trafi na pokój gdzie 1/3 zawodników już mu kiedyś wystawiła negatywa to wypada z gry. Po 10-20 akcja z jego strony, będzie trafiał na pokój z osobami jego pokroju.

 

Wystarczłoby wprowadzić:

wyłączenie kolizji (auta przenikają przez siebię)

włączyć wpływ obijania się o bandy na formę samochodu

 

W FM2 się to sprawdza doskonale, jak zakładam serwerek w FM2 to zawsze wachluję ustawieniami. Najwyższy poziom konkurencji i najlepsze czasy zawsze są właśnie jeśli jeździ się bez kolizji i ze zniszczeniami na poziomie symulacji, często nóby na samym poczatku na pierwszym zakręcie ładują w bandę i dowidzenia, wychodzą z gry :-)

Przydatne na nóby jest też wymuszenia wyłączonego ABS/TCS/STM :] Ale to już robi się tylko jak nób jest wredny i kombinował w poprzednim wyścigu. To lepsza nauczka niż wyrzucenie z serwerka :-)

 

Proste sprawdzone rzeczy, Polyphony przespało.

 

No. Udało mi się ściągnąć update do GT5p za 12 próbą :-) Teraz dopiero sprawdzę online.

 

ps. w Forzy mam na razie około 150 godzin gry, w GT5p około 3. W GT4 około 200.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
Wystarczłoby wprowadzić:

wyłączenie kolizji (auta przenikają przez siebię)

włączyć wpływ obijania się o bandy na formę samochodu

 

Proste, ale bez sensu. Przecież walka zderzak w zderzak jest za(pipi)ista. Grałem w forzę i pomimo obecnoście tego trybu, podarowałe go sobie. Zamiast niego wolę time trial - bo do tego to się sprowadza, a zabija rywalizację. Czasami trzeba wypaść z trasy.

Odnośnik do komentarza
Wystarczłoby wprowadzić:

wyłączenie kolizji (auta przenikają przez siebię)

włączyć wpływ obijania się o bandy na formę samochodu

 

Proste, ale bez sensu. Przecież walka zderzak w zderzak jest za(pipi)ista. Grałem w forzę i pomimo obecnoście tego trybu, podarowałe go sobie. Zamiast niego wolę time trial - bo do tego to się sprowadza, a zabija rywalizację. Czasami trzeba wypaść z trasy.

 

Dlatego napisałam, że to się włącza jak jadą nóby :-)

A timetrial bez kolegów - duchów to nie to samo tak czy siak.

 

Pograłam online w GT5p - krótko mówiąc wygląda to na początku jak parodia wyścigów.

Dopiero jak wchodzę do pierwszej trójki to ludzie jadą normalnie a tymi z tyłu nikt się nie przejmuje :)

Od biedy można pograć, dużo kaski nabija :-)

 

jeszcze jedno - kompletowanie ludzi automatyczne jest fajne, szybkie i przyjemne, łagodzi niesmak niemożności zapraszania kolegów i koleżanek. Na razie poniżej 3 pozycji nie spadłam :) jednak godziny wyjeżdżone w Forzie nie poszły na marne :)

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Właśnie dobry start i jak najszybsze objęcie pozycji lidera (lub znalezienie się w czołówce, najlepiej już po pierwszym zakręcie) to podstawa. Niestety czasami nawet jak jedzie się z przodu można spotkać się z chamstwem :/ Kilka razy miałem tak, ze na prostej wyprzedam kogoś a ten wali mnie w bok i spycha na trawę. Szkoda, że nie da sie takich typów ukarać jakoś na stałe :angry: Skoro nie potrafią jechać normalnie to niech nie psują zabawy innym...

Odnośnik do komentarza

witam, mam problem ze sciagnieciem update do gt5 prologue, mianowicie nie chce mi sie wznawiac download po bledzie, stosuje sie do rady ze trzeba wejsc do zakladki news, no i klikam news, tu mi sie pokazuje ze cos mam nie tak z data to ja ok, pozniej jest komunikat ze jest dostepny update, no to ja restartuje gre, wlaczam od nowa, pokazuje sie komounikat o nowym updacie, no i sciaga znow, ale od zera, no i zawsze konczy sie bledem, co robie zle ?

Odnośnik do komentarza
nie do wiary ze w dzisiejszych czasach takie numery odchodza, ale coz, skoro tak mowisz to bede probowal, dzieki

 

nie do wiary to dopiero zobaczysz jak pograsz online :-) Polyphony i SONY to stetryczałe dziady i widać nie zdają sobie sprawy z poziomu usług dostarczanych przez konkurencję.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
GT5P vs. Race Driver GRID

 

 

:D

 

Śmieszne a zarazem totalnie głupie. Nie ma o jak porównać malutkiego Daihatsu dla kobiet do rasowej wyścigówki z LE MANS.

 

PS. Może mi ktoś powiedzieć czemu w każdym trailerze GRID'a kamera trzęsie się jakby operatorowi było zimno? Co to za moda na telepiące się kamery? Widocznie jak grze trzeba dodać dynamiki to się teraz rzuca kamera po podłodze żeby było widać jak najmniej byle szybko.

Odnośnik do komentarza

Sorry za stwierdzenie, ale Prologue jest pos.rany... :] Chcialem sobie pograc online i najpierw sciagalem 2 dni updatea, bo co chwile dostawalem error. Jak juz update sie sciagnal to wyskakuje mi przy startowaniu gry "Matching failed" i jakis tam numer bledu. Wie ktos czemu tak sie dzieje? Powoli trace cierpliwosc do tej gry :]

 

Hmm znalazlem informacje, ze trzeba wylaczyc UPnP, ale jeszcze nie wiem czy to zadziala, tak wiec pytanie aktualne

 

EDIT: Tak to pomoglo, dzieki za pomoc ;)

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...