Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiadomo,ba z tego co wyczytałem to na TGS nie było żadnych nowości o GT5P i GT5-cisza o datach premier,nowych samochodach,trasach,następnych patchach i zniszczeniach.

 

jedyne info jest takie,że GT Mobile się robi :P.Ale są tak zajęci pracami przy PS3,że nie mogą podać przybliżonej daty premiery.Czyli zrobiło nam się takie duke nuken forever :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Kilka spraw nie zwiazanych ze zniszczeniami....

 

Sa jeszcze ludzie jezdzacy TimeTriale w GT5:P ?

 

Jak niektorzy zapewne zauwazyli mam ostatnio nieco wiecej czasu na granie i staram sie szlifowac swoje czasy stad pytanie czy jeszcze ktos, oprocz bubsona (nie wiem czy jest na forum i jaka ma xywe), ktorego widuje w czolowce czasow, jezdzi TT ?

 

2 sprawa jesli zebraloby sie powiedzmy 8 takich osob to moze zrobilibysmy "Polskie combo" ;-) mam na mysli to zeby wszyscy pojechali to samo combo (trasa + samochod) i postarali sie wypasc jak najlepiej = bedziemi mieli w czolowce ktoregos z rankingow duuudo polskich flag :) - pomysl stad, ze czesto widuje sie np japonczykow, ktorzy niektorych "combo" nie jezdza w ogole a niektore spamuja swoimi czasami - fajnie byloby miec sporo polskich flag w pierwszej 10 :)

Osobiscie proponuje jakas fure z napedem na 4kola na Eiger :P takie combo odpowiada mi najbardziej ;)

 

3 sprawa - holl01 wrocil :P

4 sprawa - widzieliscie rankingi driftu ? koles ma samozaparcie :P

Odnośnik do komentarza

No ja bardzo chętnie moge się ustawić na bicie jakiegoś TT :) Tylko nie mam za dużo bryk... a to dlatego, że ostatnio straciłęm sejwa i grałem od początku (po wyjściu Spec III). Ale wiadomo - można zawsze można uzbierać i dokupić więc to nei problem (tylko nie F1 przypadkiem! :P ).

 

P.S. Ostatnio zakupiłem sobie podstawkę pod G25 więc od razu skoczyła mi chęć na cioranie w GT :D Wcześniej często było tak, że jak pomyślałem że żeby zagrać muszę wszystko rozkładać, przytwierdzać do stołu itp. to mi chęć przechodziła (po cięzkim dniu pracy to już w ogóle...). Jeśli ktoś nie m gdzie przytwierdzać swojej G25, bądź ma niewygodnie to polecam tą podstaweczkę - wheel stand pro :)

P.S.2 Villain, wyślij mi invite'a na PSNie to jak wrócę z pracy się ustawimy na jakiś TT ;)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Czy Wy również macie wrażenie, że po tych update'ach cały czas polepszana jest fizyka zachowania się pojazdu w trakcie jazdy? Tzn. ogólnie nie jestem tego pewny, ale widzę to po tym wcześniej w danym aucie wygrana przychodziła mi bez trudu, a po updacie już trudniej (oczywiście nieraz est vice versa).

 

Mam pytanie do GTowych wyjadaczy: jak hamujecie po długich prostych (powiedzmy przed pierwszym zakrętem na Fuji)? Chodzi mi o to czy wciskacie pedał hamulca od razu w podłogę czy może nie do końca itp.(ABS ustawiony na "1")?

 

Druga sprawa to taka czy w prawdziwym aucie (przy dużych prędkościach) jest też tak jak w GT, że hamowanie silnikiem ma takie duże znaczenie? (w GT wciśnięte sprzęgło i hamulec zauważalnie słabiej niż zwolnienie sprzęgła i hamowanie również biegami)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...