Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/video/gc-09-gran-turismo/54450

 

Kolejny filmik z uszkodzeniami...wreszcie w tej serii jest normalna(tzn realistyczna) fizyka w momencie kontaktu dwóch aut na trasie.Co mnie znowu zaciekawia to ten zderzak z przodu auta-zwisa identycznie jak na poprzednim filmiku-oby te słynne zniszczenia nie sprowadzały się tylko do krzywego zderzaka,otwartych/urwanych drzwi i otwartej maski :/

 

Swoja drogą przypomniało mi się,że nie wiemy jak stary jest ten build i kiedy będzie premiera-jeśli gdzieś w wakacje 2010 to pewnie jeszcze wszystko poprawią :P

 

 

Nie żebym się czepiał ale szyby są pancerne chyba :P

Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/video/gc-09-gran-turismo/54450

 

Kolejny filmik z uszkodzeniami...wreszcie w tej serii jest normalna(tzn realistyczna) fizyka w momencie kontaktu dwóch aut na trasie.Co mnie znowu zaciekawia to ten zderzak z przodu auta-zwisa identycznie jak na poprzednim filmiku-oby te słynne zniszczenia nie sprowadzały się tylko do krzywego zderzaka,otwartych/urwanych drzwi i otwartej maski :/

 

Swoja drogą przypomniało mi się,że nie wiemy jak stary jest ten build i kiedy będzie premiera-jeśli gdzieś w wakacje 2010 to pewnie jeszcze wszystko poprawią :P

 

 

Nie żebym się czepiał ale szyby są pancerne chyba :P

ale jestes drobiazgowy :D licze na PL wersje gry

a z tymi zniszczeniami to padaga..nawet fury sie nie rysuja :(

Odnośnik do komentarza

ja jestem w szoku,że targi są już dostępne dla wszystkich,odbywają się w cywilizowanych Niemczech i po 6h od otwarcia bram mamy na internecie dwa marnej jakości filmiki z GT5 :/

 

Ani śladu menu(co by dawało nam świadomość czy można ustalać poziom zniszczeń itp) czy innych filmików które by dawały odpowiedzi.

 

Do tego wiele dziennikarzy z Polski pojechało do Kolonii(w tym duża ekipa z polygamii) i też milczą odnośnie jakichkolwiek nowinek

Odnośnik do komentarza

A ja mam gdzieś te całe zniszczenia. Nawet jeśli będą, to pewnie tylko wizualne, bez wpływu na zachowanie samochodu. Mam za to nadzieje że dopracują model jazdy poszczególnych samochodów. A na filmach jak do tej pory nie widziałem takich oczywistych rzeczy jak ślady opon czy normalny dym, interesują mnie jeszcze dzwięki i zmienne warunki pogodowe...

I chciałbym już widzieć liste samochodow. Ale z tym chyba poczekamy do TGS.

 

Odnośnik do komentarza

http://ps3.ign.com/articles/101/1015537p1.html

 

-nadal nieznana jest dokładna data premiery, wiadomo tylko tyle, że GT5 powinno się pojawić niedługo po GT PSP

-uszkodzeniom będą ulegać tylko samochody danego typu, lista tych rodzajów nie jest jeszcze zamknięta

-w grze nie pojawią się auta Porsche

 

Odnośnik do komentarza

No to fajnie, jeden zniszczymy drugi nie? No super...

Chciałbym usłyszeć tylko co było powodem takiej decyzji... trza było zrobić 500 samochodów, ale przynajmniej ze zniszczeniami...

 

No, ale nic ja i tak to łykam, żeby tylko model jazdy w WRC dał radę i będę happy :P

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

http://translate.google.pl/translate?prev=...history_state0=

 

-uszkodzone części nie odrywają się od samochodów

-brak jak to ma miejsce w FM "mapy" uszkodzeń auta

-lusterka i szyby nie niszczą się

-po dzwonach samochód zwalnia i ściąga w którąś stronę

-przeciwnicy nadal jadą na pałę i nie zwalniają na widok wypadku

Odnośnik do komentarza

Ja często popieram filozofię "wszystko, albo nic". Jak już mają być zniszczenia to porządne i jak najbardziej realistyczne. Ale jak mają być takie jak na przedstawionym filmiku, no to ja podziękuję. Mi osobiście nie przeszkadzał by brak zniszczeń, bo nawet bez nich i tak gra będzie znakomita. Jak zniszczenia będą, ale będą cienkie, to gra straci na wizerunku i ludzie będą narzekać na jakość zniszczeń...

Odnośnik do komentarza

Kilka moich uwag odnośnie waszych teorii ile to aut będzie miało zniszczenia a ile nie, etc.

Spokojnie, na razie to mamy do czynienia z jednym autem które ulega zniszczeniom. Jest to Impreza STI w spec. WRC, to samo auto prezentowało zniszczenia na trailerze z E3. Pomijam sam fakt że auto uderzając z taką prędkością w bandę nie było by w stanie jechać dalej. Być może poziom zniszczeń będzie się ustawiało, oby tak było bo jeżeli te zniszczenia mają wyglądać tak jak na tym filmie to ja już wolę aby ich nie było wcale.

 

Druga sprawa to opony na jakich to auto jedzie. Lekką pomyłką jest wystawiać auto na oponach szutrowych wiedząc że cała trasa jest asfaltowa :D, co za tym idzie całe koła powinny wyglądać inaczej. Jeżeli ktoś grał w jakiegoś WRC bądź ogląda relacje z rajdów to wie jak tam sprawa się ma, koła na asfalt całkowicie inaczej wyglądają. Takie rzeczy były brane pod uwagę w Colin McRae Rally 2.0 :D

 

Trzecia sprawa to malowanie tego auta, od kiedy subaru wycofało swój oficjalny team z WRC, malowanie auta wygląda inaczej. Zarówno wraz z przejęciem teamu przez innego inwestora zmienili się też kierowcy, a w grze dalej widzimy nazwisko Solberg'a który to już nie jeździ w Subaru.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zniszczenia będą takie jak w Forza 3, czyli pseudo zniszcenia, niektórzy chyba nie rozumieją, że w takim Burnoucie to mamy samochody no-name, a tu jest pełna licencja producentów i nikt nie pozwoli, żeby jego auta rozlatywały się w drobny mak :)

Odnośnik do komentarza
Zniszczenia będą takie jak w Forza 3, czyli pseudo zniszcenia, niektórzy chyba nie rozumieją, że w takim Burnoucie to mamy samochody no-name, a tu jest pełna licencja producentów i nikt nie pozwoli, żeby jego auta rozlatywały się w drobny mak :)

To samo mówiono przed premierą Forza Motorsport na Xboxa, a mimo to udało się władować masę marek do jednej gry i olaboga, obrać je w jakieś sensowne zniszczenia. Dalszą historię już znacie FM2 i FM3 :)

Odnośnik do komentarza

Osobiście dla mnie to tych zniszczeń może nie być wcale bo wyglądają jak by miały być wprowadzone do gry "na siłę" :/. W poprzednich częściach zniszczeń też nie było i bawiłem się przy grze świetnie. Niech tylko poprawią kontakt z otoczeniem oraz innymi samochodami, podniosą AI przeciwników, dodadzą zmienne warunki pogodowe, poprawią grafikę otoczenia, dodadzą takie drobiazgi jak pozostawanie śladu opon na asfalcie oraz żeby te WRC startujące na asfaltowych trasach miały inne koła niż to co widzimy na w/w filmikach i gra jak dla mnie może wychodzić w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Zniszczenia będą takie jak w Forza 3, czyli pseudo zniszcenia, niektórzy chyba nie rozumieją, że w takim Burnoucie to mamy samochody no-name, a tu jest pełna licencja producentów i nikt nie pozwoli, żeby jego auta rozlatywały się w drobny mak :)

A grales w Grida? Prawdziwe samochody, nie jakies no name, a zniszczenia sa zrealizowane przeza(pipi)iscie.

Odnośnik do komentarza
Tyle, że w Gridzie są ,fakt, auta znanych marek, ale są to samochody wyścigowe, z klatką w środku całkowicie przystosowane jedynie do wyścigów.

A jak wiadomo w GT mamy również samochody wyjęte prosto z ulicy - i o te właśnie się rozchodzi ;)

 

no a ta impreza wrc zapewne klatki nie miała i dla tego to tak biednie wyglądało? :|

Po za tym, w poprzednich częściach była możliwość założenia klatki bezpieczeństwa do auta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...