Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

będzie w grudniu zobaczycie :) Mag przesunięty na 2010,Uncharted zaraz na początku października,a Ratchet wg plotek w listopadzie.Cały lineup Sony jest wg mnie tak zaplanowany by Gran Turismo miało wolną przestrzeń i każdy posiadacz PS3 nie musiał się zastanawiać co wtedy kupić.Będzie w 2009 zobaczycie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
będzie w grudniu zobaczycie :) Mag przesunięty na 1010,Uncharted zaraz na początku października,a Ratchet wg plotek w listopadzie.Cały lineup Sony jest wg mnie tak zaplanowany by Gran Turismo miało wolną przestrzeń i każdy posiadacz PS3 nie musiał się zastanawiać co wtedy kupić.Będzie w 2009 zobaczycie

 

Obyś miał rację.

 

Zreszta za premierą GT w 2009r. przemawia też fakt, że w tym roku wychodzi Forza 3. I Sony jeśli nie chce stracić klientów, którzy zamiast czekania na GT wybiorą FM z Xem, to po prostu musi wypuścić Gran turismo w tym roku. W dodatku teraz PS3 kosztuje "tylko" 299euro, i to plus grudniowa premiera GT5 dałoby niesamowitego boosta w sprzedaży, bo przecież wszyscy wiemy, że GT to najbardziej rozpoznawalna marka Sony.

Odnośnik do komentarza

Wszystko na to wskazuje że robią miejsce pod GT5 + zmienione PS3 = ogromna sprzedaż. Bo to w tej chwili jedyny tytuł w tym roku który może pociągnąć sprzedaż PS3, no chyba że Uncharted2. Jednakże sam mam mieszane uczucia czy chcę dostać GT5 w takiej wersji jaka była na gamescom. No chyba że Sony i PD na prawdę miło nas zaskoczą i wystawią coś niesamowitego w co wątpię ;]

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Ja tam niewidze samochodow jak wchodze z pc.Ale moze chodzi o gran turismo ,ale na psp.Wiadomo ile w przyblizeniu bedzie eventow?

Albo czy do WRC bede trasy mniej wiecej jak w Dircie oraz czy sa wliczane do tych 80 w grze?

Beda specjalne eventy w terenie i ,zeby jezdzic tylko autami WRC?

I jeszcze co wiadomo o tym cz beda prawa jazdy jak w 4 ?oraz cos lyszalem o sklepiku,ze mozna mieszac czesci z roznych aut,to prawda?

Odnośnik do komentarza

ja stanowczo mówię nie jeśli miałbym dostać wersję Gt5 podobną do tej z targów-brak głupiego pisku opon,minimalne zniszczenia i ciut lepsza fizyka to dalej za mało.Każdy z tych lepszych elementów od Prologue, który wymieniłem i tak dalej jest do poprawy i szlifowania.Czekamy na TGS tam będzie pierwsza prawdziwa prezentacja gry.

Odnośnik do komentarza

Jako fan serii GT, który zagrywał się godzinami we wszystkie części muszę przyznać, że mocno się rozczarowałem tym co pokazało Polyphony Digital na Gamescom. Trasa w Tokio - rzygam nią już, a na tej trasie mało co się zmieniło tak naprawdę - znów było widać, że wyścig wygląda tak samo jak w GT3 czy 4. I myślałem, że graficznie znów gra wybije się mocno jak swego czasu GT3 ale nie stało się tak. Jeśli gra wyjdzie w tym roku to nie mamy co liczyć na większe zmiany. Ale pozostaje nam czekać do ukazania większej wersji demonstracyjnej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

tak samo i ja jestem mocno rozczarowany tym co pokazano :( zero realizmu auta nadal zachowują sie jak kartony no i do tego ten nędzny model uszkodzeń zrobiony na siłe, oj zawiodłem sie mocno a tak liczyłem ze GT5 pokaże konkurencji kto jest królem wyscigów jak za dawnych czasów, mam cichą nadzieje ze finalny produkt bedzie duzo lepszy w co troche watpie no chyba ze premiera będzie pod koniec 2010 :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

pierwszy krok w zniszczeniach czyli zatem albo do premiery jeszcze daleko albo to stary build.Jeśli do premiery daleko to przeczy się to z deklaracjami,że GT5 wyjdzie niedaleko po GT Mobile.Jeśli znowu to stary build po bo chu.j przywoził go na Gamescom bo wielu ludzi nim zraził do GT5,nie lepiej było poczekać do TGS i pokazać finalny produkt :/

 

Co do fizyki to autka zachowują się najlepiej z wszystkich części serii w tym demku :P ale dalej jest sporo do poprawy.A zniszczenia faktycznie przykre-przechylony zderzak,brak drzwi i otwarta maska i to wszystko jak maksymalnie idzie zbić auto w demku

 

ps.nawet sam engine graficzny się już powoli starzeje-dalej auta są genialne i nie mają konkurencji ale cała reszta już powoli nie jest the best-wystarczy zobaczyć jak prezentuje się Forza3 lub Dirt2.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Może przesadzam, ale możliwym jest, że PD na razie chce skupić uwagę graczy na GTPSP dlatego tak mało o tej grze wiemy. TGS da odpowiedzi.

 

He expects strong performance with the upcoming release of Final Fantasy XIII, the lower price point, and "that announcement" at Tokyo Game Show (I'm not sure what's being referred to here -- it may be just a general statement about a number of different things being announced, or maybe there is some super big PS3 announcement on the way).

 

http://www.andriasang.com/e/blog/2009/08/2...assaults_tokyo/

Odnośnik do komentarza

Rozumiem ogólne rozczarowanie zniszczeniami, bo sam się trochę na nich zawiodłem - ale żeby od razy najeżdżać na wszystkie inne elementy, to trochę nie ładnie. Po za tym nikt z Was nie grał w to "demo". Więc wypowiadanie się w stylu "samochody nadal zachowują się jak kartony" jest trochę nie na miejscu. Spoko zawsze można jakieś wnioski z dostępnych materiałów wyciągnąć - no ale osądzać finalny produkt, i skazywać go na porache?? Bez przesady. Proponuję zaczekać na jakąś porządną "mini recenzję" tego demka w jakimś zaufanym serwisie, wtedy będziemy mieli czarno na białym, czy fizyka została przemodelowana na +, czy nowe GT jest be czy jest Git, itd.

Po za tym to jest w sumie jedyny materiał przedstawiający GT5 w ruchu, prócz trailera z E3, więc nie wiadomo jak prezentują się inne trasy, jak wygląda np. WRC czy NASCAR. Przedstawiono wszystkim dobrze znaną trasę, która moim zdaniem wygląda bardzo dobrze - pamiętajcie, że trzeba brać poprawkę na to, że ilość poligonów wsadzonych w samochody trochę ogranicza możliwości w temacie otoczenia. Moim zdaniem przy tak wymodelowanych samochodach otoczenie wygląda bardzo ładnie (PS3 ma jednak ograniczoną moc, nie zapominajmy o tym).

Także zaczekajmy na TGS, imo demko z Gamescom to stary build, tylko po to by pokazać mniej więcej jak to wszystko będzie wyglądać, a bokiem opchnąć trochę GTPSP a przy okazji PSPGO.

Wierzę w to, że Polyphony da popis swoich możliwości i na TGS pokaże GT5, na które wszyscy tyle czekamy ;)

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Bardziej fotorealistyczny styl grafiki prezentuje oczywiście GT ale Forza też technicznie jest niesamowicie mocna.A demo GT5 wygląda graficznie identycznie jak Prologue(nie licząc zmian w fizyce i zniszczeniach)-dalej słaby antyaliasing,4d drzewa wokół trasy itp, więc nie wiem skąd takie stwierdzenie,że Prologue jest plastikowy.Zresztą Emet dawał filmik do Tokio Route z GT4-ta trasa z demka z targów jest tylko podbita do full hd i nic w niej nie przebudowywali nawet w otoczeniu.

 

Forza 3:

 

t6cri8.jpg

v5ldoh.jpg

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Obie warto mieć i po co ta cała gadka? Jedna ma coś więcej na korzyść/nie korzyść drugiej. Zakupię obie a w przerwach jeszcze znakomity Shift i Dirt 2. Gadka co będzie lepsze i plucie sobie po pyskach to nadal priorytet na forach internetowych anonimowych debeściaków. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Merson: Faktycznie, tragedia ta Forza 3 :)

 

Silnik graficzny z Forza 3 ma jakąś swoją specyfikę, jak się patrzy na screeny to wiadomo, że coś w tym jest tylko nie wiadomo co dokładnie :P

 

2v1xohk.jpg

 

 

Ficuś: Faktycznie dziwnie to wygląda, jakby grafikę samochodów na pocztówkę wkleili.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...