Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Emet wypuszczą 20 tras a resztę będzie można dokupić ? w dobie świetnie prosperujących DLC to norma.

GT5 jak wyjdzie to wyjdzie szkoda, że nie w tym roku, widocznie są ku temu przesłanki i tyle.

Skoro jednak przesunięcie jest dość znaczne mogliby się pokusić o dodanie do GT5P możliwość zakładania prywatnych wyścigów, voice chat oraz dodanie nowych tras (online)

Co by umilić czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Zapytam jeszcze inaczej...

Jeśli 70 to wg. ciebie liczba tras, to czym jest te 20 lokacji?

 

Jaaaaaa, przecież to proste jak drut. Lokacje to miejsca na świecie w których będą znajdować się trasy. Np. Japonia i trasy Suzuka, Fuji, Tsukuba itp. UK i Silverstone, Donington Park i Top Gear Circuit. Co w tym trudnego do zrozumienia?

Odnośnik do komentarza

Juz nawet GTPSP ma 35 roznych tras wiec tutaj na pewno bedzie wiecej. Przeciez nie moga sobie pozwolic na mniejsza ilosc tras niz w GT4. Jesli tak bedzie to dla PD nie ma zmiluj.

 

Ponadto maja licencje na WRC i NASCAR przeciez.

 

Nie ma to jak za wczasu ponarzekac, nie? Graliscie?

Odnośnik do komentarza

Juz nawet GTPSP ma 35 roznych tras wiec tutaj na pewno bedzie wiecej. Przeciez nie moga sobie pozwolic na mniejsza ilosc tras niz w GT4. Jesli tak bedzie to dla PD nie ma zmiluj.

 

Ponadto maja licencje na WRC i NASCAR przeciez.

 

Nie ma to jak za wczasu ponarzekac, nie? Graliscie?

 

A ty?

Wraz z feisarem jestescie dwoma najwiekszymi ignorantami w tym temacie ktorych posty jak musze czytac to mnie sciska z zalu ze los byl tak okrutny dla was.Stawiacie mega poze jacy to jestescie bezstronni i macie to gdzies.Dziwnym jednak trafem spicie przy biurku by zareagowac w jedna minute na kazdy post.Pozerzy.

Wszystkim czekajacym na GT nie zazdroszcze rozczarowania.Masa filmikow, nakrecany hype po to by sie dowiedziec ze jeszcze dluuuuga droga by zagrac.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się wierzyć, że będzie tylko 20 tras - to mniej niż w GT na PSP, więc nawet z marketingowego punktu widzenia PD nei mogłoby sobie na to pozwolić. Bardziej się skłaniam do propozycji Feisara, że być może będzie 20 lokacji (państw) np. Francja, Włochy, Niemcy, Anglia itp. a tras będzie 70. Oczywiście to trochę wróżenie z fusów, ale jednak to byłoby dużo bardziej racjonalne niż 20 tras i 70 wariacji na ich temat.

 

El Loko choko : Nie rób aż takeigo offtopu...

Odnośnik do komentarza

http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_tgs09_replay-12996_en.html

 

Wcześniejszy hołd dla 458 to widocznie żadna ściema.

Pierwsza polowa owego trailera to BYLA sciema...pozniej dali replaye, nawet laik zauwazy roznice.

 

Cieniowanie lepsze, od razu widać, że to nowszy kod.

Jesli chodzi o cienie to poki co GT5 ssie. Kiedy samochod wjezdza w cien drzew to ma na sobie czarne wielkie piksele...to samo bylo na gamescom.

Chlopaki musza to poprawic (we wyciac drzewka xD) bo wyglada to okropnie.

2pyugyg.jpg

245yl9u.jpg

 

Jak na razie jest tak jak sie spodziewalem...otoczenie i kwestie trchniczne pozostawiaja sporo do zyczenia, natomianst modele aut i oswietlenie nie maja sobie rownych

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

A ty?

Wraz z feisarem jestescie dwoma najwiekszymi ignorantami w tym temacie ktorych posty jak musze czytac to mnie sciska z zalu ze los byl tak okrutny dla was.Stawiacie mega poze jacy to jestescie bezstronni i macie to gdzies.Dziwnym jednak trafem spicie przy biurku by zareagowac w jedna minute na kazdy post.Pozerzy.

Wszystkim czekajacym na GT nie zazdroszcze rozczarowania.Masa filmikow, nakrecany hype po to by sie dowiedziec ze jeszcze dluuuuga droga by zagrac.

 

 

dokładnie! polać temu panu, smutne jest to że PD robi takie wałki od 4lat a fanboye pokroju majora i feisara dalej twardo merdają ogonem.

Szkoda że dopiero w marcu i jeszcze w japonii...ehh, 20 tras mało...950samochodów to nie słynny 1000 :lol:

 

Jak by T10 tak robiło to bym jechał po nich tak samo jak teraz po gt5.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

A ty?

Wraz z feisarem jestescie dwoma najwiekszymi ignorantami w tym temacie ktorych posty jak musze czytac to mnie sciska z zalu ze los byl tak okrutny dla was.Stawiacie mega poze jacy to jestescie bezstronni i macie to gdzies.Dziwnym jednak trafem spicie przy biurku by zareagowac w jedna minute na kazdy post.Pozerzy.

Wszystkim czekajacym na GT nie zazdroszcze rozczarowania.Masa filmikow, nakrecany hype po to by sie dowiedziec ze jeszcze dluuuuga droga by zagrac.

 

 

dokładnie! polać temu panu, smutne jest to że PD robi takie wałki od 4lat a fanboye pokroju majora i feisara dalej twardo merdają ogonem.

Szkoda że dopiero w marcu i jeszcze w japonii...ehh, 20 tras mało...950samochodów to nie słynny 1000 :lol:

 

Jak by T10 tak robiło to bym jechał po nich tak samo jak teraz po gt5.

 

Przyganiał kocioł garnkowi. Każdy widzi że jesteś fanboyem Forzy i sikasz w gacie gdy pokażą sceerny z plastikową grafą. Sama Twoja wypowiedź że jest 20 tras i jedynie 950 samochodów a nie 1000 świadczy z kim mamy do czynienia. Tras będzie 70 a nie 20 to po pierwsze a po drugie 950 przy liczbie z Forzy3 to miażdżąca przewaga.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Przyganiał kocioł garnkowi. Każdy widzi że jesteś fanboyem Forzy i sikasz w gacie gdy pokażą sceerny z plastikową grafą. Sama Twoja wypowiedź że jest 20 tras i jedynie 950 samochodów a nie 1000 świadczy z kim mamy do czynienia. Tras będzie 70 a nie 20 to po pierwsze a po drugie 950 przy liczbie z Forzy3 to miażdżąca przewaga.

 

jestem fanem wyścigów a nie GT czy mydlenia oczu :) ta 950 do pooglądanie a nie nadających się do granie jak gt na psp (wirtualny katalog samochodów) :lol:

Pisze tylko o cyfrach jakie podał @ernet, tras będzie 20 a 70 to będą ich odbicia lustrzane i przemodelowane wersje....przy 147 trasach fm3 wypada to blado.

 

A ja z kim mam do czynienia? widać twoje mądre wpisy w tematach fm i gt na poziomie....ciągle piszesz o ,,spuszczaniu'' i ,,sikaniu''

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tu będę wpadał jak wyczytam coś ważnego, ponieważ ten temat strasznie niski poziom trzyma. Już nie będę tutaj tak często pisał. Są tu zarówno fanboje tacy i tacy i trudno się dogadać. No cóż.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Pisze tylko o cyfrach jakie podał @ernet, tras będzie 20 a 70 to będą ich odbicia lustrzane i przemodelowane wersje....

 

To teraz pokaż mi kto podał taką informację? Bo PD powiedzieli że będzie 70 tras w 20 lokacjach. Ty sobie to przetłumaczyłeś na 20 tras w różnych wariantach. Udowodnij mi gdzie PD mówili o 20 trasach. Wątpię że to zrobisz bo starasz się za wszelką cenę oczernić GT5, manipulując tak jasnymi wypowiedziami. Czekam.

Odnośnik do komentarza

 

jestem fanem wyścigów a nie GT czy mydlenia oczu :) ta 950 do pooglądanie a nie nadających się do granie jak gt na psp (wirtualny katalog samochodów) :lol:

Pisze tylko o cyfrach jakie podał @ernet, tras będzie 20 a 70 to będą ich odbicia lustrzane i przemodelowane wersje....przy 147 trasach fm3 wypada to blado.

 

A ja z kim mam do czynienia? widać twoje mądre wpisy w tematach fm i gt na poziomie....ciągle piszesz o ,,spuszczaniu'' i ,,sikaniu''

 

no przewaga ponad 2 krotna to robi wrazenie :)

ps znalazlem na oficjalnym forum Forzy spis tych tras.

najlepsze sa trasy ktore beda w 8 wersjach ;) normal, short, mini, extreme, + odwrotna kazdej ;)

i 1 ktora jest nawet w 10 wersjach ;)

normal+ reverse + 8 wyscigow a -> b

 

Final track list:

 

 

- Costa Di Amalfi (2 plots): Full and reverse

- Camino Viejo (8 tracks): Full, Short, Mini, Extreme and their reverse

- Iberian International (6 plots): Full, Short, Mini and reverse

- Ladera test track (6 plots): Full, Short, Mini and reverse

- Circuit de Catalunya (3 tracks): GP, National School

- Le Mans (3 tracks): Active, without baffles and Bugatti

- Mapple Valley (4 tracks): Full, Short and reverse

- Laguna Seca (1 route)

- Mugello (2 plots): Full and Short

- New York (4 tracks): FM2 version, version with chicanes on the straight and reverse

- Nurb (5 tracks): Full and 4 point to point

- Rally di Positor (10 strokes): Full, reverse and 8 point to point

- Road America (1 route)

- Road Atlanta (2 plots): Full and Short

- Sebring (3 tracks): same as FM2

- Sedona (10 strokes): Full, shorts and their reverse, oval (+ reverse) and the slopes of Drag

- Silverstone (3 tracks): same as FM2

- Sunset Peninsula (6 plots): Full, Short, Oval and reverse

- Suzuka (3 tracks): same as FM2

- Tsukuba (2 plots): Full and Short

- Motegi (4 tracks): same as FM2

- Another circuit with multiple plots that we will not talk yet, Turn 10 wishing to submit in the coming days. (Fujimi Kaido)

 

Two other settings are grayed out in the selection screen (probably those requiring the installation of the second disc):

- Benchmark high speed ring (14 tracks)

- Sidewinder proving grounds (18 tracks)

 

Odnośnik do komentarza

brawo chłopaki, utrzymajcie taki poziom postów jeszcze przez kilka stron to kaz przeczyta ten temat i zrobi wam extra 200 tras i przesunie premiere na pojutrze żebyscie sie na chwile uciszyli...

 

Jestem rozczarowany newsami z tokio i stwierdzam że polyphony w żadnym wypadku nie udziela wiarygodnych informacji na temat swojej produkcji. (3 miesiące temu: "We?ve actually reached a point where we can probably release it any time...", teraz: gt5 gotowe w 65% - co to k...a ma znaczyć pytam sie?)

W grudniu pewnie wyjdzie "Gran Turismo 5 Prologue 2"... tak dla zabicia czasu...

Liczyłem chociaż, że pokażą liste torów lub samochodów, chociaż może jakieś informacje jeszcze beda, targi trwaja... ale nawet jeśli tak, to czy będa wiarygodne? <_<

Odnośnik do komentarza

Świetny tekst na gtplanet :)

 

Gran Turismo 5?s release window has just been set to March 2010 for Japan, according to Kazunori Yamauchi at the TGS press conference. This, unfortunately, runs directly counter to everything that we?ve heard so far from a wide variety of sources for nearly an entire year:

 

November 30, 2008 ? Sony executive in Europe mentions GT5 will ?arrive at Christmas? during an interview with a financial magazine.

 

June 4, 2009 ? Kazunori Yamauchi states: ?We can release Gran Turismo 5 whenever we want.? during E3 interview.

 

August 2, 2009 ? GTPlanet acquires internal company documents which clearly outline the date that Sony expects to release the game (and it was well within 2009).

 

August 22, 2009 ? Kazunori Yamauchi states that ?GT5 will be released shortly after this date [October 1st]? during an interview.

 

August 23, 2009 ? Printed material distributed by Sony at the GamesCom 2009 conference clearly indicate the game will be released during the fourth quarter of 2009.

 

Needless to say, everyone ? including myself ? are pretty surprised by the most recent turn of events. Was there a problem during the game?s development? Did criticisms of the damage engine shown off at GamesCom send Polyphony Digital back to the drawing board? We may never know for sure.

 

Ja jestem bardzo ciekaw co oni przez ten cały czas robią / robili :/

Odnośnik do komentarza
"W grze znajdziemy 950 samochodów, ponad 20 lokacji oraz 70 torów"

Tak to jest jak się stawia na ilość, a nie na jakość to wtedy po 5-ciu latach mamy 65% gry.

 

Po co komu tyle torów? 20 wystarczy (ale nie życzę sobie żadnych rewersów), więcej nie da się nauczyć w rok, ewentualnie online będą rządzić jednotrasowi cheaterzy. 950 samochodów? Paranoja - 100 to za dużo, 50 wystarczy (byle nie było to 50 mutacji Skyline). No ale już w GT1 było więcej, w GT2 jeszcze więcej, więc w GT10 będą wszystkie trasy świata + 1000 wymyślonych, no i 10 000 samochodów. Przynajmniej będzie czas na obcykanie Forza3 (a dla graczy PS3 NFS-a :))

Odnośnik do komentarza
"W grze znajdziemy 950 samochodów, ponad 20 lokacji oraz 70 torów"

Tak to jest jak się stawia na ilość, a nie na jakość to wtedy po 5-ciu latach mamy 65% gry.

 

Po co komu tyle torów? 20 wystarczy (ale nie życzę sobie żadnych rewersów), więcej nie da się nauczyć w rok, ewentualnie online będą rządzić jednotrasowi cheaterzy. 950 samochodów? Paranoja - 100 to za dużo, 50 wystarczy (byle nie było to 50 mutacji Skyline). No ale już w GT1 było więcej, w GT2 jeszcze więcej, więc w GT10 będą wszystkie trasy świata + 1000 wymyślonych, no i 10 000 samochodów. Przynajmniej będzie czas na obcykanie Forza3 (a dla graczy PS3 NFS-a :))

Po co tyle torów i samochodów? Do GT6 powinno wystarczyć. Nie chcę nawet przewidywać ile ta gra zajmie lat...

Odnośnik do komentarza

Świetny tekst na gtplanet :)

 

Gran Turismo 5?s release window has just been set to March 2010 for Japan, according to Kazunori Yamauchi at the TGS press conference. This, unfortunately, runs directly counter to everything that we?ve heard so far from a wide variety of sources for nearly an entire year:

 

November 30, 2008 ? Sony executive in Europe mentions GT5 will ?arrive at Christmas? during an interview with a financial magazine.

 

June 4, 2009 ? Kazunori Yamauchi states: ?We can release Gran Turismo 5 whenever we want.? during E3 interview.

 

August 2, 2009 ? GTPlanet acquires internal company documents which clearly outline the date that Sony expects to release the game (and it was well within 2009).

 

August 22, 2009 ? Kazunori Yamauchi states that ?GT5 will be released shortly after this date [October 1st]? during an interview.

 

August 23, 2009 ? Printed material distributed by Sony at the GamesCom 2009 conference clearly indicate the game will be released during the fourth quarter of 2009.

 

Needless to say, everyone ? including myself ? are pretty surprised by the most recent turn of events. Was there a problem during the game?s development? Did criticisms of the damage engine shown off at GamesCom send Polyphony Digital back to the drawing board? We may never know for sure.

 

Ja jestem bardzo ciekaw co oni przez ten cały czas robią / robili :/

 

Mi się wydaję, że oni zaczynają od dupy strony. Zajmowali się przez 5 lat tworzeniem 950 samochodów. Rozumiem, że tuning będzie dość zaawansowany i te 950 samochodów trzeba było po kątem tuningu optycznego jak i grzebania we flakach DOPRACOWAĆ. A teraz nagle się obudzili i stwierdzili - (pipi) panowie nie mamy gry :P

Zamiast zrobić ich 100 ! I zająć się resztą. Potem dodawać systematycznie nowe.

 

Innego wytłumaczenia na ich 5-cio letnią produkcje nie mam :/

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza

Sytuacja podobna do tej z gra Fable - produkcja trwala dlugo i w koncu jak gra wyszla to sam Molyneux przepraszal, ze naobiecywal nie wiadomo czego. Po skosniakach z polyfony nie ma sie czego spodziewac bo oni akurat lubia swoja pozycje i rzniecie graczy na wszystkie mozliwe sposoby bez nawilzacza. Smutne jest natomiast to, ze mimo tych wszystkich gwaltow na klience, niektorzy dalej sa w nich zapatrzeni i lykaja kazdy ich spust z polykiem i podziekowaniem.

 

A ten nius to juz w ogole daje do myslenia. Mozna odniesc wrazenie, ze samo Sony jest przez nich ru chane. Juz mamy prawie szczegolowy termin, Sony to oglasza wszystkim, sa materialy prasowe, i nagle jakby polyfony stwierdzilo: a w du pie, wydamy gre za 4 miechy dopiero. Sony sie ladnei wyglupilo, albo to PD zrobilo im poprostu ladny kawal, ktory notabene, troche pieniedzy wciagnal. PD bezkarne ?

Odnośnik do komentarza

@ majorzero:

 

Moglbys sobie darowac takie oczywiste stwierdzenia. Kazdy wie, kto jest na jakim szczeblu. I dlatego tez wlasnie, nagla zmiana daty jest trudna to ogarniecia. Specjalnie wyrzucili kase w bloto zwiazana z marketingiem ? Specjalnie sie osmieszyli trabiac na lewo i prawo, ze jeszcze w tym roku i nagle zmiana zdania ? Kupy to sie nie trzyma. Albo rzeczywiscie z premedytacja dali do zrozumienia wszystkim zainteresowanym, ze moga robic co chca a i tak wszyscy to kupia. Nawet jakby do pudelka z plyta dawali kupe.

 

 

 

 

@ feisar:

 

no juz mnie osrali przez 4 czesci iloscia samochodow, nie przepraszam, nie samochodow tylko Skajlajnow. Moim ulubionym byl ten zielony. Albo niebieski ? Sam nie wiem, tyle ich bylo :/

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...