Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście już w gt4 była animacja kręcenia kierownicy w pełnym zakresie i nawet fajnie to wyglądało http://www.youtube.com/watch?v=rd-JUF2mC3w&feature=related

 

No faktycznie już w gt4 była taka animacja, tyle tylko, że w rzucie z oczu ta przeplatanka rąk włączając w to przenikanie mogłaby już wyglądać nieco komicznie (mimo iż z zewnątrz wygląda nawet spoko).

 

P.S. możesz podrzucić linka jak wygląda ta animacja w LFS z rzutu z oczu?

Odnośnik do komentarza

Animacja w GT4 i LFS to nieco inna bajka. W LFS to prosta, stała animacja samego obrotu kierownicy (nie ma animacji zmiany biegów itp, to coś w stylu odtwarzanego filmu ;) ). W GT dochodzi własnie zmiana biegów co MOCNO komplikuje sprawę. W GT4 całość działała aktywnie i nie było stałą animacją. Niestety w pewnych sytuacjach działy się dziwne rzeczy, kiedy trzeba było zmienić bieg a akurat do dalszego obrotu kierownicy potrzebna była "zajęta" ręka :P

Żeby całość wyglądała dobrze musieliby zrobić mozliwość obrotu kierownicy jedną ręką (podczas gdy druga jest zajęta np. zmianą biegu) a to jak widać nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tuż przed E3, na wyścigu 24h Le Mans będzie dostępne nowe demko GT5 z trasą Circuit de la Sarthe. Nie rozumiem francuskiego :P ale najprawdopodobniej jednym z aut będzie Peugeot 908 HDi.

lesarthegt5confirmed.jpg

Btw. Mam nadzieję, że w pełnej wersji nie zabraknie Audi R15 (i być może R15 plus).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Tuż przed E3, na wyścigu 24h Le Mans będzie dostępne nowe demko GT5 z trasą Circuit de la Sarthe. Nie rozumiem francuskiego :P ale najprawdopodobniej jednym z aut będzie Peugeot 908 HDi.

 

Btw. Mam nadzieję, że w pełnej wersji nie zabraknie Audi R15 (i być może R15 plus).

Discover GT5 during the 24h of Le Mans!

Come support the Team Peugeot Total with the 24 Hours of Le Mans and discover the exclusive Gran Turismo 5 on Playstation space!

 

12 and 13 June 2010,

Playstation Peugeot Sport has joined the race in the 24 Hours of Le Mans, the most beautiful car endurance race in the world. ...

 

The exclusive demo of GT5 will be announced in the Playstation area of 500 square meters, along the track, located in the general public.

 

Come see a preview version of the ultra-realistic virtual tour of legendary 24 Hours of Le Mans!

Odnośnik do komentarza

No to rano zobaczę... Niech lepiej coś sensownego pokażą.

 

Gran Turismo 5 (PS3) - The PlayStation's definitive racer will make its first full appearance on the PS3, bringing back night racing and 16-car multiplayer events, plus weather effects and the licenses of three major racing series.
Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Jasne... ale jaki sens jest w tym żeby pokazywać nam teraz starsze rzeczy, niż te które juz widzieliśmy? Nie mają nic innego do pokazania? W dodatku od czasu CES nie pokazali nam ani jednego nowego samochodu <_<

Coraz bardziej obawiam się tych modeli standard (modele przeniesione z PS2) - premium (nowe modele, w nowej jakości i z wnętrzami).

Odnośnik do komentarza

It only does...

950+ cars

Online Racing

Career Mode

Drifting

Rally

Realism

Damage

NASCAR

Photo Mode

Customization

 

Ja czekam do wtorku. Najgorszy trailer GT5 w historii (ale nie zły), no ale może coś więcej trzymają na E3. Przecież nie zepsują sobie konferencji nie?

Odnośnik do komentarza

podsumowujemy trailer prawie gotowej gry z dzisiaj....

 

- nowy model zniszczeń - BRAK

- tryb nocny - BRAK (jest sekunda w nocy z trasy w Tokio która ZAWSZE była nocna)

- zmienne warunki pogodowe - BRAK

 

Co więcej w WRC pokazali nam przez ułamek sekundy panoramę trasy z 3 samochodami co sugeruje mi,że moje marzenia o wyścigach opartych na OSach z punktu A do B (oczywiście nie marzył mi się cały cykl mistrzostw świata tylko kilka tak przygotowanych tras) mogę sobie w du%^ wsadzić :/. Co ciekawe na w tym ujęciu nie było widać band wokół trasy więc od razu rodzą się dwa pytania- dalej będą niewidzialne bariery czy będzie wspomnianiana rewolucja i będzie mozna wyjechać milimetr poza tor...

 

Ogółem E3 w temacie GT5 będzie śmieszny :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...