Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

tekstury pokroju PS2 :) tylko podciągnięta rozdziała z nałożoną szklistością, oj słabo to widzę z modelami standard nie bedzie cieszyć oka na replayach zbytnio, juz bym im nawet podarował widok z kokpitu ale zeby wszystkie modele z zewnątrz były na tym samym poziomie wykonania.

 

Dziwie sie PD ze za wszelką cene wpakowują taką liczbe aut a i tak nikt z przyjemnoscią nie bedzie tym jezdzić z standard zamiast zrobić np. 300 modeli ale wszystkie dopieszczone jak te z premium, starcili tylko czas na konwertowanie/podciaganie tych z GT4, pewnie nie chcą być gorsi w liczbach od konkurencji.

 

A ja myslalem ze PD lubią mieć wszystko dopieszczone maksymalnie i nie idą na kompromisy w grafice.

 

Z drugiej strony 200 pojazdów to tez wcale nie mało :) także nie ma tragedii będzie duzo funu tak czy siak latając tylko premiumami.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

a jesli zapowiedza dlc ?

Myślę, że po premierze powinna pójść petycja do PD, o to żeby np. co miesiąc wydawali nie wiem, 10 aut? dopasowanych do standardu Premium, w ramach darmowego DLC.

dziwie sie co niektórym, ludzie ktorzy robili gre 100lat, obiecali duzo, mało zrobili, maja wydac darmowe dlc ? Do tego jeszcze z wnętrzami ? LOL to byłoby najdłużej robione dlc w historii... ale to bez znaczenia bo takiego dlc nigdy nie zrobia

nie zrobili podstawy w symulatorze czyli sladow opon, a maja co miesiąc jak te pszczółki produkować Wam wnętrza samochodow....

spadlem z krzesła

 

Emet nie odpisujesz na pw to pisze tutaj, trzeba kupowac forze :teehee: tam przynajmniej sa widoki wnętrz rs4 b5, czy m3 e36 heheheheheh a i pewnie wykonanie z zewnątrz też będzie lepsze (choć to sie okaże po premierze)

Odnośnik do komentarza
podstawy w symulatorze czyli sladow opon
- niezłe niezłe :D

 

Zdjęcie z GT4? Bo już sam nie wiem co m nie spotka wchodząc do tego tematu.
- otwieraj sobie spokojnie - ludzi ogarnęła jakaś masowa histeria :D

 

Pogrzebcie sobie po GTplanet.net - sporo nowych info i fajny filmik z crashami (rollover itp), physic engine wygląda przeokrutnie i wygląda na to, że miażdzy cyce (całkowity koniec samochodów cegłówek :D)

Odnośnik do komentarza

@ Major

Przeproś mnie teraz.. <_<

CHociaż wolałbym 100000000000...00x się mylić to jednak miałem rację, że modele standard zostały żywcem przeniesione z PS2. Tak jak mówiłem słowo porażka byłoby dla PD zbyt duzym komplementem.

 

@ Bumier

Jakie PW? Nic nie dostałem :blink:

 

e: To jest dla mnie naprawdę niepojęte... jak przez TYLE lat można było zrobić tylko 200 samochodów, gdzie jakiś T10 w 2 lata zrobił 400? Z najbardziej lubianego przeze mnie developera jakim było PD, teraz najbardziej nim gardzę :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Filmik z replayem "standardów" pokazuje to czego się obawiałem. TOTALNA BIEDA !. Zwykłe GT3/GT4.

A już im wybaczyłem nieśmiertelne kartonowe drzewa w zamian za kokpity.... Kto będzie chciał jeździć (i oglądać replaye) standardowym autem ?! Brak słów...

Ja proszę DLC za 1/3 ceny do GT5p z update'em fizyki i resztą aut premium i tras. Bo za pozostały crap serdecznie dziękuję. Włączę sobie GT4...

Odnośnik do komentarza

Jak zobaczyłem te screeny z samochodami standard, to dosłownie omdlałem :(

Przecież to nie wygląda źle, to wygląda KATASTROFALNIE !!! Zwróćcie uwagę, że to są screeny, czyli wszystko wygląda na nich znacznie lepiej (brak ząbków itd.) niż to będzie naprawdę w grze.

 

Heh... "najpotężniejsza" w historii konsola, a większość samochodów wygląda jak na PS2... ŻENADA :confused:

Mam nadzieję, że będzie opcja w grze, która pozwoli na całkowite wyłączenie modeli standard, bo nie wyobrażam sobie oglądania powtórki z furami premium i standard jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

nie no nie wyobrażam sobie aktualnie braku opcji wyłączenia aut standard... tu już nie chodzi o ich katastrofalny wygląd który będzie kuć w oczy podczas ścigania się z premium cars...do tego dochodzą jeszcze zniszczenia a raczej ich brak itp...

 

Mam też propozycję by auta premium dostępne były tylko w trybie arcade... bo i tak 99% czasu w tej grze spędzę online i w karierze...

 

Swoją drogą potwierdzili,że savy z GT5P i GTPSP odblokują auta tylko do arcade.

 

 

Nie mogli zrobić 300-400aut premium i resztę olać :( Niewiarygodny cios prosto w serce po kilku dniach wręcz genialnych informacji o tej grze(dzień/noc, dachowania itp)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Polyphony just shot themselves in the foot.

 

I don't know how much the rest of you know about Japanese culture (I'm an expert), but honor and shame are huge parts of it. It's not like it is in America where you can become successful by being an *******. If you screw someone over in Japan, you bring shame to yourself, and the only way to get rid of that shame is repentance.

 

What this means is the japanese public, after hearing about this, is not going to want to purchase GT5 for either system, nor will they purchase any of Polyphony's games. This is HUGE. You can laugh all you want, but Polyphony has alienated an entire market with this move.

 

Polyphony, publicly apologize and cancel GT5 for PS3 or you can kiss your business goodbye.

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21945425&postcount=573

Odnośnik do komentarza

Ale Japończycy z PD przegięli. Najpierw wydali GT5p z wszystkimi autami mającymi kokpit. Potem przez ponad rok przebąkiwali o autach standard co będą miały limitowany damage. A dopiero teraz wychodzi na jaw że to aż taki syf.

 

Przypomina mi się Kojima i hasła o tym że na PS3 MGS4 będzie jak "doświadczany w warunklach świetnej jakości kina".

A potem okazało się że "kinowe doświadczenie" to wielokrotne 5 minutowe instalki (przerwy na papierosa w kinie :) ) i jeszcze częstsze 20 sek loadingi.

 

Japończycy zrobili konsolę z którą sami sobie nie radzą. Więc non-stop ściemy i niedopowiedzenia. Niech lepiej sobie tłuką jakieś pokemony czy cóś, a prawdziwą developerkę zostawią lepszym.

 

Dzięki Bogu we wrześniu F2010 i może Włochom WRC wyjdzie znośnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

akurat stronie technicznej GT5 nic nie zarzucisz bo ta gra wygląda fenomenalnie,a nawet i obłędnie i żaden racer nie ma do niej startu...

 

Tu chodzi tylko i wyłącznie o czas...oni nad GT5 dłubią już chyba 5-6 lat i w tym czasie wymodelowali 200aut ze środkiem...w tym czasie wyszły dwie Forzy...

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że chociaż w Career Mode będą tylko premium, innego wyjścia nie ma. Już w GT1, GT2, GT3, i GT4 były samochody ładnie i brzydko wykonane, ale takiego czegoś jeszcze nie było. Po co oni na siłę takie coś robią...

 

Jeśli jest perfekcjonistą to niech wywali to i szczerze powie, że nie liczy się ilość, ale jakość. Ale nieee...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Mogli dać te 200 fur. Przecież one wyglądają obłędnie. Ich liczba też nie jest mała. Mamy piękne trasy. Zmienne pory doby. Na dodatek płynnie. Zamiast tych 800 atrap i tego odpustowego "3D" czemu nie zrobili zmiennych warunków pogodowych. Deszcz jak w F1 2010. Kto by narzekał na małą ilość aut?

Niech tą klasę standard przemianują na gran turismo classics. Do której dostęp otrzymuje się za zdobytą platynę ;)

Odnośnik do komentarza

PolChicken blowout na GC, Kaz na pytanie o pogodę odpowiedział "może", ale i tak dobrze, że potwierdził wprost, że standard nie będą miały kokpitu. Po za tym PS3 to nie technologia z Marsa, by ewentualnie uciągnąć efekty pogodowe.

 

Tak jak Ficuś pisał samochody z GT5P i GTPSP idą tylko do Arcade więc tego ścierwa raczej w karierze nie będzie.

 

Jednak wygląda na to, że już rok temu wszystko było jasne. Pamiętacie premium (damage, interior)?

 

1zojl8n.jpg

 

Ten screen ich ratuje.

 

2d7d194.jpg

 

Ten też.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Po prostu WOW !

Ponad 5 lat produkcji:

- znowu większość starych tras (te same od 13 lat)

- kilka nowych (pewnie z 7 góra 8) i wciąż tekturowe drzewka i niewidzialne bariery

- 800 starych aut w podwyższonej rozdziałce (na PC załatwiłby to ustawieniami karty graficznej w 5 sekund)

 

Więc na co poszło te 5 lat ?!

 

Toż oni nam dają GT4 Collection HD Remastered !

 

God of War Collection (2 gry) robiło studio zewnętrzne chyba nie dłużej niż 1,5 roku

Teraz będzie MOH:Frontline HD... i parę innych.

 

Powinni po 2,5 roku produkcji wydać GT5 z 200 furami i tylko nowymi trasami (+ real life tracks)

A to ich GT4 HD jako bonus na osobnej płycie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...