Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, nie chwalmy jeszcze dnia przed zachodem słońca. Na razie dzień zapowiada się upalnie, ale bywa różnie. Pozostaje jeszcze kwestia na ilu trasach będą zmienne warunki atmosferyczne i zmienne pory dnia - na razie pokazali tylko jeden tor rajdowy, na którym zapada zmrok. Jechały na nim tylko dwa samochody, jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Famitsu first pointed out that the Gamescom announcements at last detail some of GT5's gameplay systems. Yamauchi replied that the announcements represent just a part of what's being worked on over at Polyphony.

 

http://www.andriasang.com/e/blog/2010/08/18/yamauchi_on_gt5/

Odnośnik do komentarza
Famitsu first pointed out that the Gamescom announcements at last detail some of GT5's gameplay systems. Yamauchi replied that the announcements represent just a part of what's being worked on over at Polyphony.

 

http://www.andriasang.com/e/blog/2010/08/18/yamauchi_on_gt5/

 

 

Czyli nie ma wątpliwości ze na TGS uderzą z grubej rury(w sumie to już ostatnia okazja, więc i tak nie mają wyjścia). Szkoda, że na GC nie podali chociaż kompletnej listy aut z podziałem standard/premium. Brak kokpitów w standardach to póki co najgorszy wg mnie news dotyczący GT5, więc wolałbym już teraz oswoić się z tym, które furki zostały pokrzywdzone. Z drugiej strony, 250 aut to naprawdę dużo, liczę że Yamauchi rozsądnie wybrał modele, które znajdą się w tej klasie, a których jeszcze nie widzieliśmy...... chociaż patrząc na starego fiata 500 w klasie premium, nie jestem co do tego przekonany - kto tym będzie jeździł więcej niż raz? Dobra, dosyć narzekania, gra i tak będzie epicka.

Odnośnik do komentarza
We Włoszech Fiat 500 to samochód kultowy. Fajnie, że nie stawiają tylko na znane i lubiane.

Większość samochodów w grze jest znana tylko fanom motoryzacji a Fiat 500 jest znany każdemu przeciętnemu Kowalskiemu :) Szkoda że 126p nie będzie :(

f126p na nurburgringu to byloby cos. Moze w gt6

takie opcje w photomode chyba wystarcza :D

gt5-photomode-menu-9.jpeg

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Tak z pewnością na 100% taki jest powód :)

<_<

Chyba wszyscy, którzy grali w GT5 na targach tych i wcześniejszych mówią, że wygląda świetnie i że to najładniejsza gra wyscigowa jaka istnieje. ALE oczywiście jakiś jeden rysiek powiedział inaczej więc to on na 100% racje ;)

Btw. Powiedział to grając w tryb kartingowy a jak oglądałem gameplay z tego tryby to sam miałem minę w stylu "wtf" i nie ze względu na typ pojazdu ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Kaz coś kiedyś gdzieś wspominał o tym, a po za tym w niektórych trailerach można zauważyć kierowców bez kasków. Edycja w multi jest modna więc czemu nie miałoby mieć tego GT5? Zresztą w Tourist Trophy było można swojego avatara ubierać w różne kombinezony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...