Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

To idąc dalej. Gdzie jest dym z rur wydechowych? W Colinie 2 był :) Mogli by dać więcej informacji na temat tuningu i ustawień samochodów. Bardzo podoba mi się parę rozwiązań z Forza 3 - tuning wizualny oraz podoba mi się, że można włączyć w czasie jazdy/replay'a dane telemetryczne (temp. opon, ciśnienie, praca amortyzatorów itp.)

Odnośnik do komentarza

doczepić się teraz można wg mnie jedynie dwóch rzeczy - legendarnych drzew i niewidocznych ścian...reszta to masakrator

 

co do screena...

 

zatkało kakao....

 

Niech tylko pokażą wkońcu build gdzie te wszystkie bajery są zaimplementowane... wypaśny model zniszczeń, ślady opon, cykl dzień/noc i zmienna pogoda (bo dotychczas każdy build coś z tego ma i czegoś nie ma) i jak to dodatkowo będzie chodzić w 60fps bez zwolnień to kur.wa ..... no nawet kur.wa nie wiem co napisać :P

 

 

aaa...i jeszcze nie wiadomo jasno i klarownie jak standard cary będą się prezentować i jak odstawać od reszty

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ano cała. Sam klepię na co dzień bardziej "zdzwonowane" samochody i tam też szyby często są całe :potter:

 

Edit: ogólnie te uszkodzenia są bardzo nienaturalne. Przednia maska jest w połowie dziwnie pęknięta, a dolna jej linia praktycznie nienaruszona (screen z posta #4542). Ale to tylko takie moje czepianie się na siłę :P

 

A pomijając głupie czepianie się detali, to naprawdę nieźle to wygląda. Forza zostaje daleko w tyle.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

jeden z dziennikarzy psx extreme będzie obecny na zamkniętym pokazie GT5 na TGS i można pisać propozycje pytań,które będzie próbował zadać podczas tego wydarzenia.

 

Swoją drogą chyba ponownie (tak samo było na GC) na standach będzie starszy build niż na zamkniętym pokazie. Pytanie tylko czy Kaz ostatecznie dziennikarzom pokaże gotową wersję(bo chyba na początku października musi ona trafić do tłoczni by wyrobili się na 3 listopad) i jakie niespodzianki jeszcze kryje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...