Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

ogółem w tych dotychczasowych buildach nic nie odpada - czy to lusterko,czy drzwi czy bagażnik.

 

Ja jestem maksymalnie zadowolony z poziomu zniszczeń w GT5 po tym ostatnim filmiku z końca poprzedniej strony. Nie jest to szczyt marzeń ale szczerze powiedziawszy nigdy w życiu nie spodziewałem się,że będą one tak wyglądać. Pozytywnie się rozczarowałem bo spodziewałem się poziomu jedynie otarć i zadrapań. Nigdy też nie liczyłem na to,że zniszczenia w tak OLBRZYMIEJ grze będą wyznaczać nowe standardy i ocierać się o rzeczywistość.

 

Do tego dochodzi zmienna pogoda, gokardy, edytor tras i potwierdzenie świetnej fizyki jazdy i rozbudowanego multi i tylko dla tej gry postanowiłem wreszcie zainwestować w kierownice w okolicach premiery.

Odnośnik do komentarza

zauważcie ze przy tych dosyc konkretnych zniszczeniach lusterka caly czas są całe, powinny sie urwac dawno temu, kilka razy przenikają nawet przez bande gdy samnochod o nią trze... no (pipi) czy czegos takiego nawet nie potrafili dopracowac?

Nawet na szybie nie ma draśnięcia ani żadnej pajęczyny cały czas nietknięta. Myśle że takie szczegóły to dopracowują i napewno u siebie w studiu mają najnowszy build i pokażą go na TGS . Bądźmy dobrej myśli. I tak już zrobili jak na serie GT ślady opon i pisk opon poprawiony po 10 latach fizyka zniszczenia dajy im jeszcze trocha naszego zaufania napewno sie wywiążą z zadań , bo przecież robią gre 5 lat :>

Odnośnik do komentarza

Panowie, lag zawsze był i będzie w grach, przecież w Forze3 tez tak samochody latają a nawet jeszcze dalej. Jest lag... jest impreza na torze :).

Problemem może być tu właśnie online a dokładnie kod online. Azjaci niestety chyba jeszcze tego nie opanowali dobrze bo prawie w kazdej grze azjatyckiego developera są problemy z online.

W GT zabawa w online może pogrążyć tą grę jak i zrobić z niej hit na wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...