Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nowina (czy moze raczej ciekawostka) dla osób, które posiadają G27 (niestety się do nich nie zaliczam.. :/ ).

Działają diody pokazujące obroty silnika.

Przy okazji zauważyłem, że ten CItroen w demku ma silnik spalinowy.. Ciekwy jestem czy w pełnym GT5 będą obie wersje tego Citroena (el. concept z Prologa i jeżdżący spalinowy).

Link dla osób używających PS3 (tak jak ja).

http://ps3youtube.com/?go=http://www.youtube.com/watch?v=VDcJOcaIuPQ

btw. Tutaj na PS3 wszystkie filmiki z YT działają w HD i większość można ściągnać na dysk.

 

e: Przy okazji najświeższa wersja listy tras z GT5 przygotowana przez SHIRAKAWA Akira z GTP

tracks12.png

Już jest 25 na 100% potwierdzonych lokacji (bez wariacji itp) a nie sądzę, aby pokazali nam przed premierą wszystkie trasy.

Co ciekawe są jeszcze nieliczne osobniki twierdzące, że w FM3 jest wiecej tras niż w GT5 :teehee: (bez napinki ;) )

 

Fm3 ssie jeśli chodzi i trasy, w GT5 wygląda to bardzo przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza

Heh.. mi nie chodzi tak bardzo o to, że ssie ale raczej ot to, że niektórzy twierdzą, że jest tam "ponad 100 tras".

To podobnie jak mówienie, że w GT5 będzie 1000 samochodów. Dla mnie liczą się tylko premiumy więc w tym aspekcje GT5 to epic fail. Szczególnie, że seria GT zawsze słynęła z największej liczby aut.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh.. mi nie chodzi tak bardzo o to, że ssie ale raczej ot to, że niektórzy twierdzą, że jest tam "ponad 100 tras".

To podobnie jak mówienie, że w GT5 będzie 1000 samochodów. Dla mnie liczą się tylko premiumy więc w tym aspekcje GT5 to epic fail. Szczególnie, że seria GT zawsze słynęła z największej liczby aut.

to prawda,bo taka Forza ma już ich 500....i każdy ma środek,gorszy bądź lepszy ale ma....

może grałem we wczesny build gry ale nawet otoczenie zbytnio nie zachwyca,mocno rozmazane budynki w rzymie

w seumie to pocieszam się tym że będą też zapewne premium car packi do kupienia,mniejmy nadzieje że za nieduże pieniądze i tu takie pytanie jeszcze,dodatki można również kupywać na 5 osób np.? (powiedzmy takie car packi?)

Edytowane przez poli_x
Odnośnik do komentarza

 Zgadza się że 8 stów to przesada. Myślałem że noktowizor do COD MW to przegięcie hehe Za 800 zeta można mieć nową konsolę ! Brelok, portfel i książeczka APEXa nie są warte nawet 500 zeta a "szansę" wygrania prawdziwego SLR-a niech sobie w d..pę wsadzą !!

 

Dla GT kupiłem kiere (jeszcze za czasów ps2), dla GT robiłem przemeblowanie pokoju, dla GT zarywałem nocki ale kur..a orżnąć się nie dam. Zwykłą płytę kupuję i tyle.

 

W DLC prócz aut na bank będą wrzucać nowe eventy pokroju "honda jazz 1000 mileage endurance" hehehhe ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...player_embedded

 

luknijcie 1:27 i 2:31  :whistling: jednak można dachować  :thumbsup:

 

Za..biście ! W 2:31 widać że tak jak w rzeczywistości można zaliczyć dachowanie na prostej drodze wprowadzając budę w przechył.

 

 

Z kumplami nie raz robiliśmy turnieje ścigając się na splicie "cieńkolami" lub fiatami 500. Teraz prócz konieczności szanowania prędkości dojdzie groźba wywrotki hehe

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...