Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gtplanet.net/ps3-firmware-the-real-cause-of-gran-turismo-5s-delay/

 

podziekujmy wiec piratom za miesieczny obsow, sony wycofalo wytloczone juz kopie z f 3.41 i rozpoczyna produkcje od nowa tylko wgrywajac f3.50 , jakby to mialo powstrzymac piratow od shakowania gry :/, wogole co badz wszyscy cierpimy na tym (preorder na limitke zlozony)

Odnośnik do komentarza

http://www.gtplanet.net/ps3-firmware-the-real-cause-of-gran-turismo-5s-delay/podziekujmy wiec piratom za miesieczny obsow, sony wycofalo wytloczone juz kopie z f 3.41 i rozpoczyna produkcje od nowa tylko wgrywajac f3.50 , jakby to mialo powstrzymac piratow od shakowania gry :/, wogole co badz wszyscy cierpimy na tym (preorder na limitke zlozony)

jak wszedł firmware 3.42 to piraci zrobili nowy firmware do jailbreak'a z tym 3.50 pewnie będzie tak samo, ale piraci pewnie on-line nie pograją. Swoją drogą niedziwie się, że tak kombinują bo to będzie gra przynosząca im gigantyczne zyski.

Odnośnik do komentarza

A jak piraci złamią ten cały firmware 3.50 przed wyjściem GT5, to co... znowu wycofają wytłoczone już kopie gier i zaczną robić nowe pod 3.51 ?

Litości ^_^ ... kolejna głupia wymówka PD by tylko przesunąć premierę :confused:

Ta gra solidnie się zestarzeje nim ujrzy światło dzienne. Już teraz niby zbudowana od podstaw pod GT5 Laguna Seca wygląda delikatnie mówiąc słabo... o Toskanii już nie wspomnę, ale to trasa pod edytor więc można w zasadzie przymknąć oko.

Odnośnik do komentarza

* Partial confirmation that you?ll be able to save your progress during endurance races (a much-wanted feature in Gran Turismo 4).



* Damage severity is linked to the game?s difficulty settings: ?easy, medium, hard or standard and professional?.

* You will be able to manage B-Spec races from both your PC?s web browser and mobile device.

* Re-confirmation that ?all? of your cars in Gran Turismo PSP can be transferred to GT5 and will be playable in Arcade Mode.

* New and improved Gran Turismo TV will return from GT5: Prologue.

Odnośnik do komentarza
jak wszedł firmware 3.42 to piraci zrobili nowy firmware do jailbreak'a

To mając fw 3.42 można grać w kopie za pomocą jailbraka?

 

sony wycofalo wytloczone juz kopie z f 3.41 i rozpoczyna produkcje od nowa tylko wgrywajac f3.50

jeśli istniały kopie z 3.41 to prawdopodobnie taka trafi do sieci i to niedługo :/ a czekać będą uczciwi gracze.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co najbardziej boli? Że są ludzie jak ja którzy kupili PS3 z wersją GT Prolog + G25...

Teraz miałbym do mojego X360 fanateca i w swoim czasie z Forzy3 przesiadł się na GT5, bądź kupił G27 po premierze GT5...

 

Bo prawda jest taka że na PS3 + G25 nie ma w co grać, po za średnim WRC, beznadziejnymi Gridami i ew. nowym NFS ( który miejmy nadzieję da radę na kierownicy )

Ja tak zrobiłem równo rok temu, kierownica leży i się kurzy, więc łaskawie nie piernicz że te kilka miesięcy zrobi różnicę.

 

Robi i to w hooi, bo gdybym wiedział. teraz kupiłbym G27 ( pewnie jednak Fanateca ) i miałbym co grać ( X360 ), po premierze GT5 odpaliłbym Fanateca do GT5 i PS3.

Teraz w tej cenie co kupiłem wtedy G25 ( 1280 ) miałbym Fanateca, albo G27, tylko sugerując się zapowiedziami to w trampkach można w zimie chodzić. Prolog nie był wart kierownicy za ~1300 na tamten okres.

Odnośnik do komentarza

Dabman - co Ty tak zalujesz tego G25 który jest lepszy od G27, moze nie jest tak cichy ale za to nie stuka, do tego czytałem ze wykonanie G27 odbiega od tego z G25 troche, jedynie cenowo troche przeplaciłeś, ale człowiek nie takie pieniądze traci kupując sprzęt.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
jak wszedł firmware 3.42 to piraci zrobili nowy firmware do jailbreak'a
To mając fw 3.42 można grać w kopie za pomocą jailbraka?
sony wycofalo wytloczone juz kopie z f 3.41 i rozpoczyna produkcje od nowa tylko wgrywajac f3.50
jeśli istniały kopie z 3.41 to prawdopodobnie taka trafi do sieci i to niedługo :/ a czekać będą uczciwi gracze.

tak, ale nie ze wszystkimi chyba chodzi dokładnie o chip montowany w "pendrivie" wątpie, żeby przeróbki PS3 za 40zł pozwalały odpalać kopie przy 3.42

Odnośnik do komentarza

Dabman - co Ty tak zalujesz tego G25 który jest lepszy od G27, moze nie jest tak cichy ale za to nie stuka, do tego czytałem ze wykonanie G27 odbiega od tego z G25 troche, jedynie cenowo troche przeplaciłeś, ale człowiek nie takie pieniądze traci kupując sprzęt.

 

Automatyczna zmiana z sekwencji na "H" + lepiej rozmieszczone pedały... to jest na + G27... o z G25 zostawiłbym samą kierownice. Co do fanateca to chyba nie ma porównania...

 

Chodzi o zamrożony hajs, nie do końca stracony. teraz za to miałbym 2x G25 :D

Odnośnik do komentarza

... o z G25 zostawiłbym samą kierownice.

 

Kierownicę też byś zmienił, ja po przesiadce nie mogłem uwierzyć, że tak poprawiono kierownicę względem G25 - cicha, bardziej precyzyjna, co wpływa bezpośrednio na wyczucie toru, pomijam dodatkowe klawisze, bo na konsoli praktycznie w tej chwili nie przydatne ... stukanie fakt pojawia się, ale w moim przypadku tylko w Dirt2 przy maksymalnej wartości FF (zmniejszyć o dwa oczka i stukot znika)

jak dla mnie G27 jest lepszą i bardziej dopracowaną kierownicą od G25

 

Niestety pierwszy wypust to loteria można się nieźle wpakować i zaprzyjaźnić ze średnio kompetentnym serwisem.

 

... ale, G25 ma bardziej brutalny force feedback czego mi brakuje w G27, nie można mieć wszystkiego:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Z tego oczekiwania na gt5 (never ending story..) narobilem sobie apetytu i siegnalem po prologa. Nie moge nigdzie w opcjach znalezc ustawien ff i ustawienia kata obrotu

To sie programowalo jakos na kierownicy? Cos mi sie zdaje ze mam usyawione 900 stopni a z tym sie ciezko driftuje.

A tak przy okazji, na gtplanet w komentach ludzie pisza ze najprawdopodobniej zagramy dopiero 1 stycznia ( sugeruja sie datami wydania podanymi w sklepach min. Gamestop.) Oby okazalzo sie to nie prawda ...

Odnośnik do komentarza

Z tego oczekiwania na gt5 (never ending story..) narobilem sobie apetytu i siegnalem po prologa. Nie moge nigdzie w opcjach znalezc ustawien ff i ustawienia kata obrotu

To sie programowalo jakos na kierownicy? Cos mi sie zdaje ze mam usyawione 900 stopni a z tym sie ciezko driftuje.

A tak przy okazji, na gtplanet w komentach ludzie pisza ze najprawdopodobniej zagramy dopiero 1 stycznia ( sugeruja sie datami wydania podanymi w sklepach min. Gamestop.) Oby okazalzo sie to nie prawda ...

 

Jak driftować to tylko na 900st... najlepiej ze słuchawkami na uszach bo DFP daje o sobie znać :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...